Tehotenský test

29. apr 2022

Ahojte, chcem sa spýtať, stalo sa to aj vám? Pozerám aj diskusie, no všade sa píše inak. Spravila som si test dnes z ranného moču. Som cca 8DPO, viem je to skoro, ale skúsila som. Do minúty sa tam zjavila slabá druhá ružová čiarka, keď už bol test položený, moč už bol nasiaknutý a čakala som na výsledok ... Namáčala som necelých 10 sekund.. Čím dlhšie ale ten test stál, tým bola bledšia, až nakoniec po uschnutí zostala druhá čiarka biela... Úplne biela.. Testovala som teda už veľakrát, ale toto sa mi ešte nestalo 🙄

simbatko
29. apr 2022

Ahoj daj foto

autor
29. apr 2022

Ja som ho vyhodila 😣 ale v pondelok otestujem znovu a keď to tiež tak vynde, dám foto... Ja v limite nefotím, čakám na uschnutie.. no a kým prešiel limit, čiarku bolo pekne vidieť, najskôr mi až srdce poskočilo, lebo keď sa nasiakol, položila som, tak krásne dve čiarky, žiadne skúmanie pod svetlom. Tak že počkám na uschnutie a ono to začalo blednúť po limite, až nakoniec to zostalo čisto biele... Ale nebolo to ani také široké ako prvá čiarka, trošku užšie... 🤔 Asi kanálik ale šoklo ma to, lebo sa mi to nikdy nestalo, keď som mávala druhu čiarku, tak pekne zostala, nikdy po limite neznížila 🙄

autor
29. apr 2022

Nezmizla, autokorekt na telefóne, ospravedlňujem sa 🤦

miskamicha
29. apr 2022

Ano ak je aj slabucka druha ciarka tak po zaschnuti moze vymiznut 🙂 a si si ista ze si 8do? Nemozes byt viac? Aj ked mne vysla slaba ciarka 9 dpo vecer a to bola ovulacia odsledovana u dr 🙂
Ale...su aj testy napr od Adiel jtorym to farbivo prechadza pomalsie a ono sa to v istom momente javi ako ciarka ale nie je to ciarka😁

autor
29. apr 2022

https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/druha-biela-ciarka-na-teste-som-tehotna/ našla som takúto diskusiu a takýto podobný biely pásik sa mi spravil, len menej viditeľný ale stále bol vidieť...
V tejto diskusii holka ale tehotná bola, v ďalších diskusiách mali tiež takéto biele a tie neboli tehotné... Preto sa pýtam a celkovo no, chcela som vedieť nazor, lebo som toto fakt ešte nezažila.. a viem, že som mohla položiť otázku aj tam, ale anonymne by sa to nedalo, keďže ja potrebujem byť momentálne inkognito a veľa žien staršie diskusie už nesleduje. Preto som položila novú otázku

autor
29. apr 2022

@miskamicha no podľa kalendára a aj podľa hlienu by to malo sedieť... Číry hlien som mala v pondelok, utorok a v stredu a v stredu, kedy vychádzala ovu, som ho mala najviac, potom už som zostala "suchá".. vo štvrtok už žiadny hlien, ani výtok, bolo to minulý týždeň... Čiže ak som naozaj ovu mala tú stredu, ako to vychádzalo, tak by to malo byť 8DPO... Ak sa neposunula už na prvý deň číreho hlienu, alebo až na ten štvrtok, kedy som zostala "suchá", ale to ťažko, keďže suchosť už nie je znak plodnosti, teda aspoň tak myslím 🤦

autor
29. apr 2022

A test bol Mayby Baby, ten používam často a nikdy mi nespravil ani len falošného ducha. Lebo pepino mi falošne duchovalo, tak som zmenila značku a ten mi vždy vyšiel krásne čistý, žiadna falošná nádej... Dnes mi toto spravil prvýkrát, škoda, že som neodfotila test do limitu, kedy boli čiarky dve ružové a potom po uschnutí... 🤔 No v pondelok to vyskúšam opäť a už budem aj dokumentovať 😄

petamich
29. apr 2022

zopakuj test 🤷‍♀️ mohol tam zostat len kanalik a tehotna nie si alebo to bola ciarka a tehotna si

autor
29. apr 2022

@petamich áno, v pondelok zopakujem, ale tieto testy ma nikdy nesklamali, preto keď už moc prešiel, tak som sledovala a tá druhá čiarka bola ružová, neverila som vlastným očiam, teda som to chcela nechať zaschnúť a až potom odfotiť priateľovi, lebo by sme bábätko prijali, ale ako som spomínala, začalo to blednúť, až to zostalo biele... Každopádne určite v pondelok dám vedieť, držte prsty ✊

sense
29. apr 2022

Mohol ostať presvitat kanáli. Skus o pár dní, ak si tehu tak čiarka tam ostane a bude výraznejšia keďže hcg stúpa o deň. Držím palce

petamich
29. apr 2022

🤞🏻🤞🏻🤞🏻

autor
29. apr 2022

Ďakujem veľmi pekne ❤️ v pondelok hlásim výsledok 😇

miskamicha
29. apr 2022

Vacsibpu je to tak ze plodny hlien je pred sanotnpu ovulaciou a v den ovulacie sa meni na biely. Ale kazda zena indivindi 🙂 Zopakuj test. Mne tiez testy nikdy neduchovali. Držim palce🥰

majki_ki
29. apr 2022

Ahoj, maybe baby zmenili testy, teraz sú totožné s pepinom.. ja som pepino nekupovala kvôli tomu, hovorím kúpim maybe a skoro na porazilo, keď som to otvorila.. na maybe som mala rovnakých duchov ako na Pepina, iné značky čisté

autor
29. apr 2022

@miskamicha tak by sa mi ovu musela posunúť na štvrtok, aj keď od rana som mala "sucho"... V ten deň, teda vo štvrtok, sme aj mali s priateľom sex 😍 no bodaj by to vyšlo... Akože mali sme styk aj pár dní pred, ale ak v ten štvrtok... No ja som zvedavá 😁 ďakujem 🥰

autor
29. apr 2022

@majki_ki aha, no pekne teda 🙄 lebo ja som Mayby Baby kupovala presne kvôli tomu, že pepino mi falošne duchovalo a Mayby boli vždy čisté... Tak som zostala pri nich a teraz toto... 🙄 No aj tak budem dúfať, ďakujem za info 😊

autor
30. apr 2022

Tak pozrela som na krabičku a nie je to Mayby Baby.. som sa zmýlila, je to Baby Top Test a v pribalovom letáku je písané, že namáčať minimálne 10-15 sekúnd... Ja som Namáčala necelých 10, nechcela som, aby bol zbytočne premocený 🙈 môže to byť aj tým, že som namáčala krátko? Samozrejme vyčkám už do pondelka, len som chcela vedieť ešte názor na dobu namáčania.. či to je jedno a keby je to ozaj tehu, tak by sa ukázala druhá čiarka aj keby namáčam len 3 sekundy? Má čas namáčania vplyv na výsledok testu?

sense
30. apr 2022

Nemá keby ten čas co si namacala nestačí tak ti nevyjde kontrolná čiarka

autor
3. máj 2022

Tak vydržala som nerobiť test až do dnes, dnes ráno z ranného moču a aj priateľ to tam vidí ❤️.. Druhá čiarka je ružová, široká ako prvá a už nezmizla 🥰 zajtra mám dostať ms, tak sa ešte neteším, ale strašne dúfam 🤞🤞🤞 takúto čiarku som ešte nemala čo posledné mesiace testujem ❤️

autor
3. máj 2022

Naživo je krásne ružová a je aj krásne vidieť, žiadne otáčanie do svetla alebo podobne ❤️ strašne dúfam, že mi ms nepríde, keď pôjdem z práce, utekám pre ďalší test 🤞

simbatko
3. máj 2022

Vidím aj ja..... držím ✊🥰

sense
3. máj 2022

Tu už niečo je, skus ešte jeden pozajtra už by ju malo byt vidieť vyraznejsie...drzim palce

autor
3. máj 2022

Ďakujem ❤️ aj keď samozrejme sa ešte neteším, ms môže ešte kľudne doraziť, ale veľmi dúfam, že už nedorazí... Bolo by to veľmi krásne 🥰

autor
3. máj 2022

Najviac mi dáva nádej to, že pred tým som mala buď šedé tenké čiarky, alebo nič... Toto je naozaj ružové, až sa mi tomu veriť nechce... ❤️

simbatko
3. máj 2022

Skús to odfotiť lepšie...👍

autor
3. máj 2022

Ďakujem veľmi pekne ❤️ dám vedieť, ako to dopadlo

autor
3. máj 2022

Lepšie už to nejde, keď to dám moc blízko, rozmazáva sa mi to. Veľmi budem dúfať, že mi zajtra neprídu a ráno bude už tmavšia ❤️

simbatko
3. máj 2022

Pekne vidno,🥰✊

autor
3. máj 2022

Bodaj by to vyšlo 🥰❤️ sem tam zacítim podbruško, tak veľmi dúfam, že to nie je predzvesťou ms 😣 ale od rána ma aj prsia bolia... Tak uvidíme, ráno spravím ďalší test ❤️

autor
4. máj 2022

Spodný je ten zo včera, vrchný z dnes rana... Myslíte, že silnie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre