Tehotenský test Clear blue. Kde ho kúpiť v Bratislave?

martamarta
19. okt 2007

Prosím, kde v Bratislave sa dá kúpiť tento test? Ďakujem.

j.a.k.a
19. okt 2007

Vo vsetkych vacsich lekarnach,urcite v poluse v lekarni,v Auparku atd

a2303
19. okt 2007

Ahojte, Prečo je tento test dobrý?

martamarta
autor
19. okt 2007

Ďakujem. Ja som sa pýtala len v meste asi v 7 lekárňach a nikto nechyroval. Tento test je jedným z najspoľahlivejších. 😉

martamarta
autor
19. okt 2007

Tak práve som obvolala tie lekárne v nákupných centrách a nemajú ho,ani nemávajú. ☹

elenita
19. okt 2007

marta, podla mna je uplne jedno, aky test si spravis...vsetky testy su o tom istom 🙂
ak chces, kup si dva roznych znaciek 😉

certica
19. okt 2007

tiez myslim, ze je to jedno 😉
inak neviem, ci som tento nevidela v lekarni v auparku (ale to uz su take 3 mesiace)

martamarta
autor
19. okt 2007

Viem,že možno aj iné sú dobré,ale na tento sa s určitosťou spolieham. Takže len do Rakúska. 😒

katarina822
19. okt 2007

ahoj ked ho nezoženieš skus si obj.cez internet. nap=r.www.mojalekaren.sk,magister.sk ale tiež si myslim ze jedno aky test si kupiš a najlepsie je rovno dva v jednom 😉

lola11
19. okt 2007

no moja, neviem ci ta trosku nesklamem, ale ked som si ho naposledy robila, tak mi neukazal nic - ani to co musel - cize kontrolny ramik. Mozno som ho zle pouzila, aj ked neviem preco... Este mam jeden, tak vyskusam tento mesiac - vyzera totiz nadejne. Tak som rada, ze ma taku dobru povest tento testik 🙂

zajacica2012
7. jan 2012

Ahojte, je tu niekto, kto mi teraz poradi?

zajacica2012
7. jan 2012

Prosim napiste mi, kde rychle pozhanam v BA, v ktorej lekarni test Clearblue.

cristinna
24. apr 2012

@zajacica2012
urcite v auparku, ak sa nemylim..ale uz je neskora odpoved..🙂 Podarilo sa?

yanuska1989
17. jan 2014

Aj ja ho zháňam ..počúvam naň iba dobré referencie..kde sa dá zohnať v BA prosím iba OC ? ,či aj niekde inde ?

Ď za odpoveď

mrne22
24. jan 2014

@yanuska1989 Ja som si ho objednala na internete, ale podla vsetkeho ho maju aj v lekarni napr. kvacalova 26 ci tak nejak pri dulovom namesti v bocnej ulicke. a preco je dobry? lebo ma najlepsiu citlivost 🙂

lubicamackanicova
9. júl 2017

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre