Tehotenský test ClearBlue

sibalka21
25. sep 2014

Ahojte mamicky a buduce mamicky ja by som mala na vas jednu otazku. Kupila som si test ClearBlue, ten kde ti ukaze plus alebo minus. A ked som ho odbalila bolo tak vidno slabucke minusko...Ma to tak byt? A ked som si ho spravila tak vobec nesilnelo ani sa nic nestalo..

bubelko
25. sep 2014

@sibalka21 ak si spravne spominam, tak minus je tam vzdy. ak je pozitivny, z minus sa stane plus... ale je to uz par rokov, co som si ho robila 😉

sibalka21
autor
25. sep 2014

hej lenze to minus ani nezosilnelo stale je take slabucke ako bolo na zaciatku, tak neviem ci je pokazeny alebo ci to tak ma byt :D

reni1512
25. sep 2014

fuha opytaj sa v lekarni.... lebo ak si tehu tak hned ukaze 1-2 +, alebo 2-3 +....toto minusko tam je stale... ale preco ti neukazalo nic tak to netusim

sibalka21
autor
25. sep 2014

@reni1512 nie nie ten som myslela prepac. Pridavam foto aj s tym minuskom.

reni1512
25. sep 2014

@sibalka21 asi v tej velkej kolonke by sa malo objavit + ked si tehu, nie? nemas pribalovy letacik? Tento nepoznam 😒 Taky test si treba stale urobit radsej rano a radsej dlhsie podrzat v moci, este skvele su mamatesty...jednorazovky, tie su urcite presne a spolahlive. Ukazal ti bezny test II ? Lebo potom digitalny by mal s urcitostou ukazat tehotenstvo.

karmela
25. sep 2014

@sibalka21 Hmm nevidím naňom nič viditeľne ani minusko ani plusko.Je pravda ze s takým testom som sa nestretla ani neskusala 😕

karmela
25. sep 2014

@sibalka21 aha dala som si priblížiť foto tak je tam slabučke minusko no neviem či take slabé ma aj ostat skús obyčajný testik.Alebo digitálny aj s indikátorom tt 🙂

dejna0412
27. sep 2014

@sibalka21 Ahoj pouzivala si uz ten test????ak by bol pozitivny tak mas najprv v prom okienku plus a v druhom minus,ak mas v prvom okienku minus a v druhom minus tak je negativny!ale mne sa zda,ze tvoj test je chybni

sibalka21
autor
30. sep 2014

Nie neni uz som to davno vyriesila ale dakujem