Tehotenský test Pepino z Tesca. Máte skúsenosti?

lia23
19. okt 2009

Ahojte babuulky...ja by som vas chcela poprosti ze ci mate niektora skusenosti s tymto testom...PEPINO...kupila som ho v Tescu..No neivem co si mam o tom ymsliet...mate s nim neiktora skusenosti????

vikinka226
30. jún 2014

mňa pepino tehotenský test oklamal:( zbytočné falošné nádeje...Radšej zainvestujem do kvalitného teh.testu.

1234lubka
18. júl 2014

@t1nulka ahoj ako mas nepravudelnu? Si si nejako sledovala ovu? ...ja dnes uz 41dc...strasne tocakanie ☹ ...robila som test v utorok aj dnes po troch dnoch ale jeto stalerovnake...nejaka ciarka sa tam miha ale len pod urcitim uhlom...dnesnytest bol rovnaky...tak isto to bolovidno....musim sa na to vys*at...uz mato nebavi

katka_222
14. okt 2014

ahojte baby ja som sa testovala aj vcera aj dnes pepinom a vysla mi tam slaba ciarka ale vidno ju bez nejakeho vacsieho natacaania... ale je uplne rovnaka ako vcera a predvcerom ... uz v minulosti sa mi stalo ze mi vysiel duch na pepino teste a nebola som tehu ale tato sa mi zda vyditelnejsia ako minule ... cize uvidim co z toho bude :D

misaelka
14. okt 2014

mne akurat pekne zaduchoval a nic 😠 robila som si zbytocne nadeje kupujem uz len digital prip. mamatest

pipinka4
14. okt 2014

Mne pepino krasne ukazal ze som tehu a ziadnych duchov mozno preto ze som to tam nehladala pod mikroskopom a ppd uhlami a co ja vjem co.a to som ich minula desiatky.a len tak mimochodom na kazdom teste sa po najakom case moze objavit druha ciarka je to tam aj napisane.

katka_222
14. okt 2014

pridavam fotografiu ten spodny test je dnesny :D co si myslite?? a ten nad nim je vcerajsi mne sa zda ze je tmavsia a v skutocnosti ju vidno uplne bezproblemov

katka_222
14. okt 2014

toto je ta ista fotka ale nepriblizena zda sa mi ze to lepsie vidno :P

martinella1
14. okt 2014

Mne vzdy ukazal presne,ak si tehu a netestujes prilis skoro, tak ti test ukaze ciarky,akykolvek. Zbytocne vyhadzovat euricka .....mne drahsi raz ukazal pozit. a nic z toho nebolo, naopak tie lacnejsie nikdy nesklamali.....a vidim tam pekne ciarky 🙂

lucinka1104
14. okt 2014

@katka_222 presne také som mala aj ja ako ty

katka_222
14. okt 2014

@martinella1 v skutocnosti je ich o cosi lepsie vidiet

katka_222
14. okt 2014

@lucinka1104 a bola si tehu??

martinella1
14. okt 2014

@katka_222 mne bolo este menej vidiet a silnela 🙂

katka_222
14. okt 2014

@martinella1 aj mne silnie a je to viditelne ... dufam ze bude silniet a bude to tehu 😀 😀 😀 aj ked babo sme neplanovali ale priatel by sa strasne potesil a ja tiez .... a este jednu vec som nespomenula ja beriem antikoncepciu ale stalo sa mi ze som jednu zabudla takze .... 😀 😀 😀

martinella1
14. okt 2014

Kamaratka brali antikoncepciu a normalne mala menzes, az bum,jedneho dnas nedosiel, sla k doktorovi a on nechapal, bola uz v 17 tt....potom jej robili rozne vysetrenia,ci lieky nejako neposkodili babo,kedze ich stale brala....aj ju nastrasili hrozivymi diagnozami....no ma krasneho zdraveho synceka

katka_222
14. okt 2014

@martinella1 no uvidime zajtra si spravim dalsi test ... snad hudu dve ciarky .... 😀 😀

jajaaaaa
14. okt 2014

@katka_222 ja si myslim ze si, mam podobny test uz druhy den, a viem ze je to realne vidno viac. ak je ciarka ruzova a nie seda, nie je o com 🙂

katka_222
14. okt 2014

@jajaaaaa ano ciarka je jasne ruzova aj ked nie taka silna ako ta druha ale je uplne ruzova ... dnes som si kupila tri testy aby som si bola ista a kazdy inej znacky zajtra vyskusam a dam vediet

katka_222
15. okt 2014

takze dnes som si urobila tri testy pepino, dr. max a women secret a len pepino mi vyslo pozitivne ostatne dva negativne 😕 😕 😨 😨

stellasss
15. okt 2014

Pepino si uz viac nekupim ukazuje duchov a sali mozgy :O

katka_222
15. okt 2014

@stellasss ano tiez som nato prisla len teraz mi neukazuje duchov ale skor ciarku lebo je to jasna ciarka .... takze pepino tiez uz nekupim

jajaaaaa
15. okt 2014

@katka_222 nevesaj hlavu, ja mam pepino pozitivny tri dni, a na inych som vcera nemala nic, tiez som si to chcela potvrdit 🙂 a dnes uz na troch znackach dve ciarky, daj tomu cas, drzim palce 🙂))

katka_222
15. okt 2014

@jajaaaaa lenze ja ak by som bola tehotna tak minimalne uz v5-6 tyzdni pretoze mi uz meska dva tyzdne

lucinka1104
15. okt 2014

@katka_222 a vieš určite že si nemohla mať posunutú ovu ? lebo mne to teraz proste tiež tak vychádza že bola až na 28 DC ja sa riadim len bolestami nedošla mrcha ale ešťe len vtedy bola ovu ((( a pritom normálne som mavala na 18 max 20 den

katka_222
15. okt 2014

@lucinka1104 vies v poslednej dobe mam dost rozhadzany cyklus takze je mozne ze bola aj posunuta lenze druha vec je taka ze s partnerom sme boli spolu naposledy 25.9 potom odisiel na mesiacc prec

lucinka1104
15. okt 2014

@katka_222 hm asi len skočiť na krv

katka_222
15. okt 2014

@lucinka1104 rozhodla som sa ze pockam do najblizsej menstruacie ktora by mala prist za cca 2 tyzdne a este skusim aspon jeden test a uvidim

katka_222
24. okt 2014

@lucinka1104 ahoj nakoniec to nieje tehotenstvo ale mam 3.5 cm cystu

peyla
28. okt 2014

@katka_222 och :( tak takyto zvrat by som necakala :(

katka_222
28. okt 2014

@peyla ani ja ☹ ☹ musim pockat mesiac kym dostanem menstruaciu lebo som nemala tri mesiace a ze ta cysta moze byt tym sposobena a ze potom mozno zmyzne tak uvidime ... snad ano 😀

peyla
28. okt 2014

@katka_222..netusila som ze cysta moze sposobit vyssiu hodnotu tehot.hormonu...normalne som zaskocena..cize zena by si mala urobit viacero roznych testov? Samozrejme predtym ako pojde ku gynekologicke na prvotne vysetrenie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre