Tehotenský test Pepino z Tesca. Máte skúsenosti?

lia23
19. okt 2009

Ahojte babuulky...ja by som vas chcela poprosti ze ci mate niektora skusenosti s tymto testom...PEPINO...kupila som ho v Tescu..No neivem co si mam o tom ymsliet...mate s nim neiktora skusenosti????

ina666
8. aug 2017

yollanda pocuvaj to je moja vec ako pise ci a ako teba to vobec naj nietrapi

ina666
8. aug 2017

@ladyiwush ahojki prepac ze ta otravujem 6 a 5 som mala sex manzdelo a 7 zomna visiel taki vitok a potom som dala a nicmala som bolesty bruch aj jednho vajecnika na pravej strane a teras mam taki slabucki vytok moze byt aj huniezdenie vajecnika albo nie ak si nieco mala tak tak mi porad

ina666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ladyiwush
8. aug 2017

Môže byť uhniezdenie 🙂 uvidíte neskôr 🙂 nechajtE sa prekvapiť 🙂 držím palce

petra788
15. okt 2017

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať na nazor, mala som môj prvý sex, samozrejme chráneny ale prietel sa urobil do kondomu, ale hned vytiahol, prvy tehotensky som si robila cca 2 tyždne po sexe, čo som už mala za sebou jednu menštruciu, tyždeň dlhu ako vždy a vyšiel negativne, teraz je to cca mesiac a 15 dni od posledneho sexu a mam po ďalšej menštruacii tiež tyžden dlhej, meškala mi len deň, čo je u mňa obvykle a včera a dnes som si robila znova test, opäť negativny, myslete že je ešte pravdepodobnosť,že som tehotna?

nicoletha
4. dec 2017

Ahojte, ja som si robila dva dni pred mrchou test ,vysiel slabucky duch, dnes som si kupila pepino , dva dni mi meskajy a neukazal nic ?? Tehu priznaky mam rovnake ako pri prvej a zacinam byt sklamana, bo som si bola ista ze to konecne vyslo 😢

zloba666
14. jan 2018

@nicoletha
Ahoj ako to dopadlo ?? Si tehu ??

nicoletha
15. jan 2018

@zloba666 ahooj nie nebola som 😢

veronika9797
15. jan 2018

@nicoletha a kde v tescu maju test? Akoze na predajni? Este som to nezaregistrovala...

zloba666
15. jan 2018

@nicoletha
Ale uz drobca mas .....juuj toez by som konecne aj mne zadarilo

mimusa154
15. jan 2018

Pepino za 1,49€ a maly ma uz 16 mesiacov 🙂

nicoletha
17. jan 2018

@zloba666 ano uz mame , ale druhe sa nam nedari 🙈 ale uz som od toho vypla , neriesim , pride ked bude vhodny cas , vy sa uz kolko snazite ??

nicoletha
17. jan 2018

@veronika9797 aj v tescu , aj bills, dm, aj na benzinke 😘😘😘

zloba666
17. jan 2018

@nicoletha
Hmm no ja tiež už vypinam ... asi.. rok aj par mesiacov už to bude 🤔😣

nicoletha
17. jan 2018

@zloba666 to aj my tak ,treba vypnut , a ked to nebudeme cakat to pride 😊

zloba666
17. jan 2018

@nicoletha
A prve sa vam na prvu šupu podarilo ???

nicoletha
19. jan 2018

@zloba666 no prve sa neviem ako podarilo 😂😂😂

evita1233
16. apr 2018

Ahojte😊pridávam aj ja jeden , robený večer..čo myslíte?

bressy
2. júl 2018

@evita1233
A ako to dopadlo? Ducha vidím, bol to plany poplach alebo sa zadarilo? Na ktorý DC ti to takto vyslo?

matilda72
27. aug 2018

@madana ahoj mozem sa opytat bolo vsetko ok???ja m podobny test do minuty slaba ciarka a potom silna ale nie stale rovnka a ms meska 4den..dakujem
@pterodaktyl

matilda72
27. aug 2018
matilda72
27. aug 2018

Do 5min

kikusa223
3. jan 2020

Ahojte môžem. Si test robiť kedi kolkvek ci len na lacno ďakujem.

daniela2227
3. jan 2020

@kikusa223 kedykolvek

marianka30
27. dec 2020

Ahojte baby, chcela by som sa Vás spýtať. Máte niektorá skúsenosť s Pepino testom z TESCA. Dnes ráno som si robila a dva dni dozadu, mám tam dve čiarky jedna je veľmi veľmi veľmi slabučká. Zatiaľ len čakám na MS. Je možné že by sa nám to konečne podarilo? Alebo tá čiarka presvitá na tomto teste?
Ďakujem

avp23
3. apr 2021

Ahojte, čo si myslite? robila som si test Pepino-ovulacny

maminkadeticiek
3. apr 2021

@avp23 No ze este urcite nemas ovulaciu.Na ovulaciu musis mat obe rovnako silne ciarky.To nie je ako pri tehotenskom,se slaba ciarka a som tehotna.

avp23
3. apr 2021

@maminkadeticiek takze asi nic?

evita1233
6. apr 2021

@marianka30 slabá čiarka neznamená nič ani tehotenstvo ani ovulaciu... Ovulácia je zhruba v strede cyklu a čiarka je vtedy tmavšia, ako testovacia... To isté platí, ak si tehu, dá sa to zistiť s ovulacnym testom, ale tiež v čase deň, dva pred MS, ale čiarka musí byť tmavšia ako testovacia... Mam odskúšané.... Držím palce

kvietok2021dt
4. máj 2022

@katka8689 katka ahoj neviem ci si aktivna na mk este ale vysiel mi prense takyto testik ❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre