Tehotenský test slabo-ružový a tmavo-hnedý hlien

horalka007
30. aug 2011

Ahojte, ak by mi vedel niekto poradiť. Mešká mi cca 4 až 2 dni menzes robila som si digi test ten mi ukázal, že som tehotná 1 až 2 týždne. deň predtým bežný test bola čiarka slabo ružová ale až cca po 2 min. Dnes som však poobede začala mierne špiniť nie je to vlastne ani špinenie keď si utriem po cikaní mi zostane na papieri tmavohnedý tenký hlien. to bolo cca 2x potom nič a teraz zase. Mám aj bolesti v podbrušku. robila som si teraz večer ešte jeden test ale ten je tiež už iba úplne slabúnko ružové. Bazálna teplota 37,85 tak neviem. Zajtra idem k lekárovi, ale nemáte niektorá s týmto skúsenosti? PLS poradte, čo by to mohlo byť.

elizabeth22
30. aug 2011

@horalka007 možno,že ešte nemusí byť vidieť tak silno,viditeľne tú druhú čiarku,a ja som bola tehotná a ešte som normálne mala akoby jeden cyklus menzes a to som si myslela,ze tehotna teda urcite byt nemozem 😀 ale kazdopadne potvrdi ti to lekár,potom daj vedieť ako si dopadla 😉

horalka007
autor
30. aug 2011

@elizabeth22 ďakujem za povzbudivé slová, vieš ja už som raz v 18 t potratila a čakali sme 6 mesiacov začali sa pokúšať a teraz toto. Bolí ma aj riadne podbruško. Potom napíšem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre