V ktorom týždni sa ukáže tehotenský test ako pozitívny?

zombik20
2. mar 2019

Kedy Vám ukázal tehotenský test pozitívny?
V ktorom tt?
Alebo skúste opísať Vaše zistenie o tom, že sme “v tom”🙂

beky1813
2. mar 2019

Vynechala menstruacia

lenuska9999
3. mar 2019

Tak mne meškala menštruacia, ale tak nepripisovala som tomu veľký význam , pretože ju mám veľmi nepravidelnú. Trápilo ma ale pálenie zahy. Jedla som sodu bikarbonu skoro denne, tak mi napadlo , že asi môžem byť v tom. Potom som si kúpila tehotensky test a bol pozitívny. Bolo to niekedy v 6tt.

danielalaura
3. mar 2019

@zombik20 pri prvej dcére som robila test v deň očakávanej menštruácie bol to šok pre mňa aj keď sme sa s partnerom dohodli ze skúsime no nečakali sme že hneď na druhý mesiac ostanem tehu... Pri synovi mi ukázal pozitívny test dní pred nejak som cítila že som opäť v tom a teraz tretie tehu bolo prekvapko po týždni meškania som spravila test a bol pozitívny malý mal len pol roka keď sme zistili ze bude mat ďalšieho súrodenca meškanie dom pripisoval že sa este len hormóny dávajú do normálu že kojím nemusí byť pravidelná

pininka
3. mar 2019

Ešte pred tým ako meškal menzes, trikrát mi tak vyšiel. Štvrtýkrat som netušila že by som mohla byť tehu a urobila som si test keď mi meškal dva dni a boli tam koľajnice ako by mi nesklame dva týždne.

lucka12399
3. mar 2019

@zombik20 ja som nemama vobec ziadne priznaky len pred ms bolest v podbrusku a pichanie vo vajecnikoch.. urobila som test este 3 dni pred ms a uz tam bol pekny duch, potom ms meškala a urobila som test znova. To tam boli jasne //..

klaudia_kaja
3. mar 2019

Pri prvom ťehu mi meškala 2 týždne a až potom mi trhu test ukázal pozitívny, no vedela som to omnoho skôr, pretože mi smrdela cibuľa 😀😀 a teraz pri druhom som sa to dozvedela 8 dní pred menštruáciou a to preto lebo som bola unavená, stále som chodila cikať, tak som si spravila test a potom už len silnel 🙂

miskasiva
3. mar 2019

Ahojte dievčatá 15 dní mi mešká menštruácia stále som unavena býva mi na zvracanie a stále chodím na záchod. Tehotenský som si robila 1 deň keď mi mala prísť menštruácia a bol negatívny. Mam si ho urobit ešte raz už sa aj bojím sklamania

srnka90
3. mar 2019

4dni po vymeskanej menstruacii som mala na teste II, dovtedy stale len jednu.

evaachesa
3. mar 2019

@miskasiva este taky tyzden pockaj ;)

klaudia_kaja
3. mar 2019

@miskasiva no jasne ze si sprav 🙂

barbican
4. mar 2019

Ahojte je tam Nieco vidiet dakujem

pininka
4. mar 2019

@barbican treba to lepšie odfotiť, slabo to vidieť.

barbican
4. mar 2019

@pininka teraz je daco vidiet?? Ja tam stale vidim ale slabu

barbican
4. mar 2019
lucka12399
4. mar 2019

@barbican ja tam furt nevidim nic ..

misel0806
5. mar 2019

Mne ukázal test // po 8 dňovom meškaní. A testovala som poobede... 🤗

misel0806
5. mar 2019

@barbican ja nevidím nič,,koľko ti to mešká??

patrikaaa1
5. mar 2019

@barbican veď pred 2 týždňami si dávala pod môj príspevok takýto nejaký podobný test tiež som tam nič nevidela . A bolo to pred dvomi týždňami to by ti už dávno ukázalo

lucka12399
5. mar 2019

@patrikaaa1 ona podla mna nie je tehotna ale stale tvrdi ze hej.. na kazdom cistom teste vidi dve ciarky ...

zombik20
autor
5. mar 2019

Kedy Vám ukázal test pozitívny? Lebo mne vždy ešte MS neprišla. Mám trošku bolesti v podbrušku ako kvázi pred MS ale žiaden náznak a taktiež mám aj prsia viac naliaté, citlivejšie. S priateľom sa snažíme vždy, aj teraz.
Neviem, akosi mi to celé nejako nesedí. Ale nemám žiadne nevoľnosti, len som unavená to je všetko. Ďakujem za odpoveď

beky1813
5. mar 2019

@zombik20 trst si si robila?

patrikaaa1
5. mar 2019

@lucka12399 vid dátum

barbican
5. mar 2019

No Dneska som bola u Dr a v krvi my zistil ze som tehotna... Tak ze tie duchy som ozaj videla

lucka12399
5. mar 2019

@barbican ja pozeram stale ale nevidim fakt nic tak to musel byt teda ozaj dusik no.. kazdopadne gratulujem..

patrikaaa1
5. mar 2019

@barbican a podľa sona si v kolkatom týždni ?

zania2292
15. mar 2019

@miskasiva
Ako to dopadlo urobila si si test znovu? Lebo mne sa stalo niečo podobné

miskasiva
19. mar 2019

Ahojte prosím vidíte tam nieco

dadus_ka
19. mar 2019

@miskasiva ano gratulujem 🙂

dadus_ka
19. mar 2019

@zombik20 ja som mala hrcu v hrdle a to mi test este neukazal. V den meskania mi ukazal duch. Mala som pichanie v brusku a bolo mi strasne teplo ráno. Bazalna teplota zvysena.

miskasiva
19. mar 2019

@dadus_ka ďakujem. Už som. Si myslela ze len mne šibe

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre