Tehotenstvo 3 mesiace po pôrode?

23. máj 2021

Ahojte baby som 3 mesiace po pôrode, ms ešte neprišla
No teraz problém 😄 mám už pár dní bolesti v podbrušku a býva mi zle
Je možné otehotnieť aj keď som ešte nemala menzes? Plne kojim 🤷🏻‍♀️

dublinka22
23. máj 2021

Ano moze, na tvojom mieste by som si radsej spravila test a ked tak zajdi k doktorovi

mikasz
23. máj 2021

Menstruacia pride po ovulacii, ak sa vajicko neoplodni, cize ano, mozes otehotniet aj pred prvou ms. Kamoska ma madzi detmi rozdiel 14mes, tiez to stihla hned v prvy cyklus co jej nabehol este pred 1ms 😂🤷🏼‍♀️
Skus test a uvidis

autor
23. máj 2021

Kokos baby nestrašte, 3tie hneď takto po sebe to nedám 😄 asi počkám pár dní a ak to neprejde skúsim test 😄

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mia_von_prag
23. máj 2021

my mame v rodine taký prípad. rozdiel medzi deťmi presne rok, žiadny menzes ešte nebol :D

tayla
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandarinka555
23. máj 2021

Môj druhý syn sa narodil 11 mesiacov po prvom pôrode a "dala" som to...A nič neľutujem....

autor
23. máj 2021

Mala som nechránený styk samozrejme 😄 ale od mojich 17tich s teraz už manželom nepoužívame žiadnu ochranu len prerušovanou súlož a teda obe deti sme mali presne vtedy keď sme chceli. A žeby teraz sa takto zadarilo sa mi nechce veriť 😄 a to som čakala na prvú ms nech si hneď dám teliesko pre istotu
A samozrejme že by sme to zvládli a tešili by sme sa, ale ďalšie sme neplánovali alebo teda aspoň nie takto skoro 😄

iconka
23. máj 2021

Moja svokra má rozdiel medzi prvým a druhým synom presne 10 mesiacov, takže všetko je možné.

marcellka32
23. máj 2021

Keďže píšeš : mala som nechránený styk samozrejme....tak aj samozrejme môžeš byť tehotná (napriek prerušovanej sulozi)

alienkami
23. máj 2021

Teoreticky to môže byť aj ovulácia.

autor
23. máj 2021

@alienkami to určite nie, bolesti pri ovulacii mávam úplne iné silnejšie a vždy len 1 deň

1mina
23. máj 2021

Hypoteticky sa da tiez poznam take priklady 😀 a po porode je zena vraj aj plodnejsia ze sa lahsie otehotnie takze ak ste fungovali na prerusovej roky nemusi znamenat aj teraz... my sme sa o prvu dcerku snazili pol roka, druby jeden mesiac sme si nedali pozor a sup a teraz tiez po druhom porode cakam na prvu ms a idem na teliesko tiez lebo uz sa bojim len tak pokusat stastie haha 😂 dajte vediet ako to dopadne som zvedava 😊

aneta129
23. máj 2021

Jasne... Najprv je ovulácia potom menzes po pôrode je to inak... A ja mám kamošku ona je od sestry iba o 11 mesiace mladšia 🤣🤣🤣 boli ako dvojičky a dodnes sú... A tiež ich mamka asi do 6 mesiaca nevedela, že je tehotná a zrazu mali do roka 2 bábätká

petrisa213
23. máj 2021

@tayla aj ja mam tak deti 😁 starší január, mladšia december 😁 keď predkladám niekde rodné listy sa ma pýtajú ci tie dátumy sú dobre 😁

ivangeline
24. máj 2021

Nespoliehaj sa na dojcenie. Otehotnela som presne 3m po porode. ;) Plne som dojcila.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre