Tehotenstvo a HCG 140

simona232323
21. nov 2018

Ahojte.Test mi vysiel pozitivne , aj HCG v krvi som mala cca 140 . Ked mi robila sono , tak mi povedala ,ze este nic nevidno ( viem ,ze to je skoro ,kedze to vychadza na nejaky 4tyzden). Len sa chcem spytat .. povedala mi ,ze mam vysoko polozenu maternicu :D to je zle ci dobre ? Lebo v tom strese som sa jej zabudla spytat.Tehotna som uz bola, no v 12tom tyzdni som potratila.Ďakujem.

darina746
21. nov 2018

Zvacsa to nebyva problem a ona moze tehotentvom aj klesnut. Pokial ti nepovedala viac, tak by som sa tym nejak netrapila. Ono as treba este pockat, aby tam nieco videla

asia83
21. nov 2018

@simona232323 Ja mám zase vzadu maternicu. Absolútne žiadny problém som s tým počas tehotenstva nemala.

iwka_77
21. nov 2018

Neboj sa ty nič. Ako ti tu už @darina746 napísala, ak by to mal byť nejaký veľký problém, tak by ťa na to doktorka upozornila inka

anitta98
21. nov 2018

To maj viaceré žianky a nemalo by to byť nič vážne! Ale najbližšie keď k nej pôjdeš sa môžeš na to spýtať aby si bola kľudnejšia 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre