Tehotensvo i napriek menštruácii

eebey
11. feb 2013

Ahojte mohli byt ste mi poradiť, potvrdiť resp. vyvrátiť môj dohad o možnom tehotenstve? Mám 32 dňoví cyklus predposledný 07.01.2013, dňa 27.01.2013 nechránený pohl.styk. Týždeň nato som dostala závraty na odpadnutie pri vstavaní zo sedu alebo ľahu, bolo mi aj zle od žalúdka, tak sme sa aj tešili, že to môžno konečne vyjde. No od pondelka 04.02.2013 som mala kŕče v podbrušku a nato som v utorok dňa 05.02.2013 menštruáciu dostala. Tá však trvá 7 dní (ešte dnes špiním) no má iné sfarbenie ako inokedy a je podivuhodné, že som od stredy nemala žiadne bolesti ako inokedy ( 1. - 3. deň MS). No od včera ma trápia kŕče v podbrušku, som nafúknutá a za posledné 2 týždne som schudla (-2 kg) za nezmenenej životosprávy. Test som si nerobila, keďže je 16 deň po styku, má zmysel robiť si ho? Ukázal by mi niečo? Aj som sa bavila so sestrou, tak ona mala pri 1. tehu aj prvú menštruáciu. Ďakujem Vám 😉

calin
11. feb 2013

ahoj, ja mám niečo podobné... S tým rozdielom, že som pribrala / antikoncepciu som nikdy neužívala ). Menzes mám cca 3 dni / prvý deň normálny a potom slabý /. Test som si už robila ( pred mesiacom, keď mi M meškala ( 12 dní ). Bol negatívny ( patril k tým drahším - teda neviem či to nazvať 99 % istotou ). A teda, jednoducho si zájdi na vyšetrenie ( ja nemôžem nakoľko som v zahraničí - na slovensko sa chystáme až v marci ). Nech sa Ti darí 🙂

romuaska
11. feb 2013

@eebey
@calin holky tak jájsem na tom podobně☹..já zase bolesti jako na ms,až uplně do třísel,vodnatý výtok,MS mi meškala ze 3dni pak pšišla ve středu a trvala jen dva dni☹je mi zle od žaludku pořád,mám antiko..ale měla jsem antibiotika a přecházela jsem z prášku znovu na kroužek.-(nějak nic nechápu proč mi takje.Sem tam pobolíváa pích v pravém podbřišku a spodek jakoby bolía tlačí,pořádse mi brká..a co je ještě divný,že u sexu jsem hnedka durch mokrá,aniž bych měla orgasmus prostě hned na začátku ej to jako v bazenku☹..no ve čtvrtek jdu na kontrolu ke gynekoložce.Měla jsem i vysokou sliznici 13mm a tak 2dni ms se mi zdají podivné:-/ kdy jdete k drovi vy?A co testiky?

eebey
autor
11. feb 2013

Ani sama neviem, čo mám robiť, aby som nebola sklamaná. Bolesť v podbrušku neustupuje..... Ak sa objavia nečakané zmeny určite pôjdem na prehliadku ku gyn. A testy? neviem či to nebude skoro.... ?! Uvidím, ako sa to ukáže....

ileas
16. feb 2013

ja som na tom podobne.mala som poslednú menštruáciu 28.1.2013 ale taku slabú len necele 3 dni inokedy mávam menštruáciu 5 dni.Mávam bolesti v podbrušku,píchanie na pravej strane ,bolesti v krížoch,v noci sa budim na nevoľnosť,napína ma na vracanie,stále som unavená len by som spala.Test som si nerobila lebo 7.marca som objednana u svojej gynekologičky.Môžem byť tehotná?Pokušame sa o bábo už dlhšiu dobu a nechcem prežiť ďalsie sklamanie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre