Tehotná aj napriek normálnej menštruáci

babika1923
29. júl 2012

Ahojte satalo sa to aj Vám že ste na začiatku tehotenstva mali menštruaciu ? Nemyslím špinenie alebo výtok ale menštruaciu. V piatok večer som dostala a príznaky mám stále a ešte viditelnejšie ako predtým. Včera sim bola aj na pohotovosti a pýtali sa ma či niesom tehotná išla som odpadnúť mala som triašku a stále mi bolo na zvracanie. Známi je liečitel a povedal že babo čakám že plod tam je. Ešte si idem urobiť test ale neviem či mi víde ked mám ms.

simonka2318
20. máj 2015

ahojte baby mne meskala jeden den a potom som dostala menstruaciu ale krvacala som len jeden den aj to len ked som sla na zachod inac mi stacila pomali iba jedna vlozka na den a druhy den som mala hnede spinenie a potom nic.Test som si robila po 3 dnoch a vysiel negativne myslite ze by som mohla byt tehotna ku lekarovi som objednana 29 maja .Mam zvecsene prsia a aj bolia a boli ma podbruskom

saty.predaj
14. mar 2016

@simonka2318 ako to dopadlo? bola si tehotna?

1erika3
14. mar 2016
Používateľ 1erika3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1erika3.

@simonka2318 si v tom?

kvetka589
14. mar 2016
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

baby ved to bolo este minuly rok 🙂

gabika_tkacikova
14. mar 2016

moja kamoška mala menzes prvé tri mesiace tehotenstva

saty.predaj
14. mar 2016

@kvetka589 ved hej, preto sa pytam ako to dopadlo 🙂

simonka2318
14. mar 2016

ahojte prepacte ze az teraz pisem ale nakoniec som nebola tehotna mala som cystu na vajecniku

modraslza
18. mar 2016

Ahojte je tu niekto s vlastnou skusenostou s mensrruaciou pocas tehotenstva?

kvetka589
21. mar 2016
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

@saty.predaj vidis tak uz mas odpoved 🙂

honey_123
25. júl 2016

Ahojte, prosim o radu,
S mazelom sa pokusame o babo 🙂
Pred poslednou MS co bola 9.7. sme isly s manzelom na plno ( neviem presne kolko dni pred ) ale menzes prisla na cas ale bola troska ina prve 2 dni silna ako vzdy a na 3.den uz skoro nic a 4.-5. den uz nebolo vobec nic. ( normalne mam 7 dni MS) neriesila som nic, kedze MS prisla a myslela som si ze mozna hormonalna zmena alebo pocasie alebo netusim co.... proste som nerieslia
Tak sme skusali dalej 18.7.-19.7.-20.7.
Dnes ma strasne zacali bolet prsa a mam pocit ze my prasknu ... lenze dalsu MS mam dostat az 6.8. - nemate niekdo podobne skusenosti? mozem byt tehotna napriek tomu ze posledna MS dosla na cas aj ked bola mala uprava MS 🙂 ?

december1111
5. aug 2016

@honey_123 ahoj som na tom podobne ako ty. Tiez neviem vlastne na com som. Poslednu ms som mala silnu ale trvala len 3 dni co u mna nieje zvykom. A tiez priala uplne presne. Dnes ma neskutocne bolia krize a trosku aj podbrusko len neviem ci je to posunuta ovu alebo nieco ine (inak mam mat ovu v nedelu) do dalsej ms mam 16 dni. Test som si robila dnes ale vysiel negativny... Takze cakam. Test si neskusala?

fairy20
10. aug 2016

Ahojte prosim o radu..21.4 som mala styk, 25.4 som dostala menstruaciu a mala som ju uplne normalnu trvala ako obvykle styri dni a 30.4 , 1.5 a 7.5 sme mali sex naplno..je mozne ze som otehotnela este pred menstruaciou? alebo az po...momentalne som 15 tt+ 5 dni no podla menstruacie 15tt + 2 dni. Dakujem....

nnika017
18. aug 2016

Baby je to mozne lebo mne gynekologicka pichla inekciu lebo mi meskala a na sone len videla vysoko sliznicu a povedala mi ze do dvoch tyzdnou by som mqla dostat ked nie mam si spravit test ja som nevidrzala a spravila som si za tyzden bola tam ciarka aj ked slaba ale bolo ju vidiet na na deviaty den mi prisla menstruacia ale normalna nemam ani bolesti podbrusku spravila som si dnes test ciarka je ovela viac viditelnejsia ako predtym mozem teda byt v tom?

mys0121
26. okt 2016

Ahojte!chcem vediet vas nazor.S mojím priateľom sa trochu hadame ide o to že môj priatel priateľ pracuje na Cypre v januári som ho bola navštíviť aby som bola presná od 12-16teho.V tych dňoch sme mali nechraneny pohlav.vstyk brala som antikoncepciu ale tu som pri mojej smole niekde stratila a tak pocas tej mojej tzv.dovolenky nebrala nic.Hned 17.Januára som dostala menstruaciu a ako pri kazdej som pockala 8dni a zacala som znovu brať antiku ..lenže vo februári 5-teho som dostala znovu menstruaciu,a tak som sa zlakla a išla k mojej gynekologicke ktorej som to odpovedala a pozerala ma len rucne a povedala ze nevypada aby som bola tehotna ..ale uz potom som menstruaciu nedostala .V marci ked mi bolo cudne som isla k Dobrý deň! S mojím priateľom sa trochu hadame ide o to že môj priatel priateľ pracuje na Cypre v januári som ho bola navštíviť aby som bola presná od 12-16teho.V tych dňoch sme mali nechraneny pohlav.vstyk brala som antikoncepciu ale tu som pri mojej smole niekde stratila a tak pocas tej mojej tzv.dovolenky nebrala nic.Hned 17.Januára som dostala menstruaciu a ako pri kazdej som pockala 8dni a zacala som znovu brať antiku ..lenže vo februári 5-teho som dostala znovu menstruaciu,a tak som sa zlakla a išla k mojej gynekologicke ktorej som to povedala a pozerala ma len rucne a povedala ze nevypada aby som bola tehotna.V marci som znovu isla za mojím priateľom ale už mi začalo byt čudné a manstruacia mi neprišla a tak sme zašli k doktorovi ktory mi robil vnútorné sono a povedal že som 7tt tehotna ..A tu začali nepokoje a podozrievať mojho nepriateľa ci je vlastne jeho pretože ako sa snažím to vysvetlit jenoducho výpočet nam nevychadza a nedokazem mu vysvetliť ako je to mozne .A preto by som chcela vediet váš nazor teraz som v 37tt.Mohla som otehotniet v januári?

nivea777
26. okt 2016

@mys0121 z toho co pises to vyzera tak akokeby si si nebola ista kto je otec.. ved ked si si ista ze je on otec,tak jedine mozne kedy si otehotnela je cas kedy ste mali sex.ziadne ine riesenie neexistuje

simonkazga
26. okt 2016

@mys0121 tvoj priatel ma pravdu, ak mas rodit v novebri, otehotnela si koncom februara.

sibalka21
26. okt 2016

@mys0121 Pises akoby si spala este s niekym inym.... a kedy presne si bola v marci u lekara? Lebo nech pocitam, jak pocitam... Mne vychadza ze realne by si musela otehotniet niekedy zaciatkom februara (a tak by ti vychadzala aj ovulacia, ak v strede mesiaca mas MS) , ak v marci si bola len v 7tt....

mys0121
26. okt 2016

V marci som bola 31.3. A ano mate pravdu mala som sex este vo febrari ale ten bol chraneny.. 5februara som mala naposledy MS..

nivea777
26. okt 2016

@mys0121 uz davno si mala dotiahnut toho druheho na testy DNA.. da sa to aj bez porodoma mala by si istotu koho to dieta je

sandrasstini
26. okt 2016

Prepacte baby nechapem ako sa tu mozte pytat ci mozte byt tehotne pred mrchou po mrche ze vas boli v podprusku a bolia prsia mozem byt tehotna? Tehotne mozte byt vzdy, a poviem vam to na sto pro lekar alebo si kupte test. Nechapem ako vam pomoze nazor cudzej zeny ze ano mozes byt tehotna alebo nie skor nie...

sibalka21
26. okt 2016

@mys0121 No moja ked si bola u lekara koncom marca a mala si sex este aj vo februari (predpokladam ze s inym muzom, ked bol chraneny) tak ochrana na 100 percent zlyhala, lebo nieje mozne aby si otehotnela v januari ale az vo februari, cize tvoj priatel mal pravdu.... A vo februari si mala MS cize si tehu este nebola, ale otehotnela si az niekedy v strede februara.... Tak na tvojom mieste by som pokecala s priatelom

mys0121
29. okt 2016

Praveze to bolo s mojim priatelom a bolo to koncom februara 27...a ked ze som uz 38tt+1 tak to do toho mojho terminu niak nevychadza ..termin je 18.11a druhy mam 23.11.

simonkazga
30. okt 2016

@mys0121 ak máš termín 18.11. nie si 38+1, ale 37+2 a najväčšia pravdepodobnosť oplodnenia vychádza na +/- 25.2.

sibalka21
30. okt 2016

@mys0121 no tak to vychadza uplne presne, par dni hore dole...

termoska15
30. okt 2016

Ahojte baby, chcem sa s vami poradit....posledna ms mi meskala 3 dni, potom prisla, na 3ti den ms sme sa s priatelom milovali, urobil sa do mna. Po tomto som mala uz len jeden den slabe spinenie. Myslite, ze by som mohla otehotniet? Neviem, ci si to len nahovaram ale uz par dni ma boli v podbrusku, akoby mi mala kazdu chvilu prist mrcha, som prechladnuta a mam trochu citlivejsie bradavky. Baby mali ste niektora podobnu skusenost? Dakujem

sibalka21
30. okt 2016

@termoska15 ak mas pravidelny cysklu je velmi nepravdepodobne ze by si mala ovulaciu na konci MS... Ved skus test ked tak 🙂

termoska15
30. okt 2016

@sibalka21 ovulacia mi vychadzala 2 dni po ms podla kalendara ale nejdem sa na to spoliehat..., menzes nemavam pravidelny na den, vzdy pride tak okolo toho datumu, niekedy skor niekedy neskor...testovat neviem ci nieje priskoro 🙂

nivea777
30. okt 2016

@termoska15 podla kalendara 2 dni po MS? asi ti zle ukazuje kalendar..ovu byva tak okolo 14 DC..cize od prveho dna MS + 13 dni cca.cize ked vy ste mali sex na 3DC tak pravdepodobne si nemala ovu..

sibalka21
30. okt 2016

dva dni po MS?? No tak to sa mohlo zadarit.... AK je to viac ako 10 dni, mozes skusit test a ak nic neukaze tak skus na termin dalsej MS 🙂

termoska15
30. okt 2016

@nivea777 ved prave preto hovorim, ze sa nejako nespolieham na ten kalendarik, je to divne...len som sa chcela poradit tu s vami 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre