Tehotná bez príznakov

Ahojte,
pred dvomi mesiacmi mi lekárka našla neškodnú cystu. Nasadila Thyamín, ďalší mesiac MS úplne v pohode, na čas ako hodinky. Tento mesiac to opäť štrajkuje, na miesto menštruácie mám už štvrtý deň veľmi slabé špinenie, a silné točenie hlavy (dnes už nie). A začali ma bolieť zuby 😉 Mávame nechránený styk, ale nehoda sa nám nestala. Inak mi nič iné nie je. Ako som pozerala príznaky tehotenstva, napr. väčšia prsia, bradavky a podobne, tak nič také. Čo si myslíte? Dieťa zatiaľ neplánujem.
eminka7
27. okt 2013
@pinky_girl Ahoj 🙂 ukradala si mi temu 🙂 ja som uz 43DC a stale nic... ale ani nemam ziadne priznaky,aspon som nejake specialne nespozorovala, takze tiez by ma zaujimalo,ci su tu aj take, co prve tyzdne nemali nic
moni244
27. okt 2013
@pinky_girl
@eminka7 baby, ja som celé tehu nemala nič, keby mi nevynechá menštruácia, tak ani neviem že som tehotná, neboleli ma prsia, bradavky, nebolo mi zle, nič 😉
mimka11111
27. okt 2013
@pinky_girl skús testnúť, možné je všetko....tehotná môžeš byť, aj nemusíš.....niektoré majú príznaky, niektoré žiadne......momentálne by som tiež mala mať mms, a tiež tretí deň špiním, teh.test negat. 😞 , resp. je slabulinká druhá čiarka, ..... u mňa je to ale asi zase niečo s hormonmi ]-(
eminka7
27. okt 2013
@moni244 minuly tyzden som testla a nic...tak uz mam obavy,ze zase nic a ani ms ani ciarky :/
pinky_girlautor
27. okt 2013
Test negatívny. No dúfam, že nemám zase cystu, alebo niečo vážne. :/ Skúsim dneska zasexovať, minule to pomohlo a potom hneď na druhý deň prišla MS 😉
pinky_girlautor
27. okt 2013
@eminka7 Ja som to mala tiež takto, a mala som tú neškodnú cystu. Skús zájsť na gyndu.
sonagolisova
27. okt 2013
@mimka11111 ak vysla slabulinka ciarka velmi negativne by som to mozno nevidela a skusila o 2 tyzdne dalsi test 🙂
eminka7
27. okt 2013
@pinky_girl ta sa ti urobila v priebehu mesiaca? lebo ja som bola na gynde 7.10. kvoli prehliadke a vsetko bolo ok
emilia25
27. okt 2013
my sa tiez snazime o babatko minuly mesiac dokonca mi vysiel aj krasne pozitivny test a okrem zil na prsiach a zvecsene som inaksie priznaky nemala ani brucho ma nebolelo nic.no po dvoch tyzdnoch mi prisla ms na treti den som sla na gyndu a maternica bola prazdna ziadny naznak tehotenstva a toto sa mi uz stalo v maji tam som mala potrvdene 4mm gestacny vacok na pohotovosti a na druhy den uz maternica opet prazdna bez znakov tehotenstva a to som si myslela ze 4 babo nebude problem kedze tri tehu sme mali na prvy sup.asi je fakt pravda ze cim je zena starsia tym to ide horsie.
mimka11111
27. okt 2013
@sonagolisova kiežby si mala pravdu, o miminko sa snažíme už 2,5 roka a bezvýsledne.......a tiež som už mala takéto "kiksy" s teh.t., druhá čiarka bola dokonca každým dňom silnejšia, len zrazu prišla mms a nádej bola preč 😞 ...umelé oplodenenie odmietam, už mesiac užívam inofolic, a ak to už ani s ním nevyjde, vzdávam sa 😞
pinky_girlautor
27. okt 2013
@eminka7 No ona sa mi objavila po vysadení HAK. Ale mala som ísť na kontrolu, len kvôli práci nebol čas. Na ďalší mesiac menštruácia prišla pekne na čas, tak som to neriešila, že všetko je OK. A cysta sa ti môže urobiť v priebehu mesiaca, lebo ako mi bolo povedaná, táto cysta bola z vajíčka, či s folikulu či z čoho. Proste to vajíčko nevyšlo počas ovulácie, ostalo vo mne a z toho je vlastne tá cysta. To je najčastejšia neškodná cysta. Odíde ďalšou menštruáciou. Mne pravdepodobne odišla, keď som mala minulý mesiac normálnu MS. Tak dúfam, že sa to nezopakuje. Nič to nie je, ale to pocit je taký čudný..
pinky_girlautor
27. okt 2013
@mimka11111 Možno práve to by ti pomohlo. Ak by si to vzdala, a sex si užívala. X krát som čítala, že veľká časť oplodnenia sa deje v hlave. Ale aj tak, držím palce!
mimka11111
27. okt 2013
@pinky_girl vdaka, snažím sa, aby som nemala tehu plnú hlavu :-N , ono to ale niekedy ide ťažko
julka82
27. okt 2013
@emilia25 a nerobili ti ziadne testy? Tu ide v podstate uz o dva potraty. To by ti nejake vysetrenia urobit mohli. Ja mam dva tyzdne po potrate v cca 10 tt a povedali, ze pri druhom by uz vysetrenia robili
marienka1703
27. okt 2013
@eminka7 zeny ak ide o priznaky, tak ja doteraz nemam ziadne, absoluuuutne nic, cize len tak nato by som sa nespoliehala 🙂 a nechraneny?? aj my sme davali pozor .)))) a test boli kolajnicky🙂
emilia25
27. okt 2013
@julka82 nie lebo zakazdym mi doktor povedal ze sa jedna o meskanie ms a ze tehotenske testy proste boli falosne pozitivne a ze ani maternica nebola zvecsena co pri tehu mala byt.v maji mi povedal ze by presne toto povedal ale tam to povedat nemohol lebo som to mala potvrdene z pohotovosti ked mi robili sono ale je to ako by stale len jeden potrat.
julka82
27. okt 2013
@emilia25 hmm no mali by tí dr trošku viac veriť svojim pacientom
sonagolisova
27. okt 2013
@mimka11111 treba verit...a preco nie umele oplodnenie ? ved poznam par bab z okolia ktore to tak zial museli riesit ak chceli mat svoje mimino....mozno by som to hned nezavrhovala ako riesenie..
mimka11111
27. okt 2013
@sonagolisova nič nezavrhujem, len UO sa mi zdá,ako "vynútené" bábo a to ja nechcem 😞 😞 , neviem,tak to cítim vnútorne...po dieťatku velmi túžime,ale nie za týchto "okolností" 😞
emilia25
28. okt 2013
@julka82 veru tak ved to mal aj z pohotovosti ten papier a tiez mi povedal aj vtedy ze by bol povedal ze to tehu nebolo ale ze sa zas jedna o meskanie ale to uz povedat nemohol ked to mal cierne na bielom.
eminka7
28. okt 2013
@marienka1703 ani prsia ta neboleli ani nic? ja som mala minuly tyzden hroooozne citlive bradavky a tento tyzden uz nic
marienka1703
28. okt 2013
@eminka7 tak boliet nebolia, len su take naliate 🙂 ale tak ak to patri k tomu- znasam to 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli