Tehotná i napriek negatívnemu testu. Máte skúsenosti?

parabolla
20. nov 2012

Ahojte zienky. Prosim o Vase rady a hlavne podelenie sa o Vase vlastne skusenosti. Ide o to ze mi uz 3-5 dni meska (mam nepravidelny cyklus min. 28 a max. 30dni)! Robila som si uz niekolko velmi citlivych testov, aj dnes rano posledny (od 12HCG), no stale negativny! Mam ale vsetky priznaky a nenamyslam si ich. Uz asi 10 dni ma boli v podbrusku , pocitujem tam tlaky, niekedy miernejsie, niekedy silnejsie, obcasne pichanie na oboch stranach! Prsia mam hrozne citlive a bolia ma ako aj krize. Normalne mavam tieto bolesti max. 6 dni pred mrchou a potom sa dostavi mrcha. No teraz tie priznaky ci bolesti pocitujem naozaj uz minimalne 10 dni a nic. Meskat mi naozaj vobec nezvykne! Ani nepamatam kedy naposledy mi meskala! A to sa sledujem uz minimalne jeden cely rok, bo sa snazime otehotniet a cykly si poctivo zapisujem. Takze otazka na Vas, je mozne ze aj napriek negativnemu testu som tehotna??? Mate take skusenosti? Po kolkych dnoch Vam ukazal test dve ciarky? Ide o to ze mam na najblizsie dni naplanovane vecierky ci pracovne alebo sukromne a fakt neviem ci si mozem vypit a rada by som uz konecne vedela , ci sa nam konecne zadarilo (skusame uz skoro rok) alebo nie! Termin u doktora som dostala az na zaciatok decembra, takze jeho navsteva nie je skor mozna! no bojim sa ci nejde o mimomaternicove tehu (kedy HCG zevraj stupa ovela pomalsie), alebo o nejaku cystu! Dakujem za Vase skusenosti...

sylvelia
20. nov 2012

ja som bola už v štvrtom týždni a test bol negatívny, ale ja som mala celý život nepravidelný cyklus, takže mne aj keď 3 mesiace meškala, tak som nebola v strese, lebo som tehotná nebola, išla som lekárovi, že som asi v prechode, boleli ma prsníky, bála som sa, či sa mi nezväčšili cysty a mala som práve po štátniciach, takže som bola vyšťavená, unavená....tak som lekárovi oznámila, že menzes mi mešká, tehotná nie som, iba unavená, bolia ma prsia, nech ma popozerá a urobí uzv prsníkov, no dr., začal zo spodu a povedal, že je to tam.....neverila som, že po toľkých rokoch by sa také niečo mohlo stať, keďže aj test bol negatívny, na to mi dr., povedal, že aj na zázraky treba veriť, urobili mi testy z krvi a tehotenstvo sa potvrdilo a dúfam, že sa narodí zdravý a spokojný Jakubko, možno už pred Vianocami.....držím palce nech to vyjde aj tebe

silviapb
20. nov 2012

Ahoj no mne sa to stalo pri prvom synovi,testy negativne aj dr. z krvy ani z mocu a ani utrazvukom nic nezistil,dala som vypoved v praci a chcela som si najst inu myslela som ze som v strese a rozisla s priatelom a potom co sa stalo.isla som zas dr. a ten my spravil dalsie vysetrenia.a vravi vi ste v 4 mesiaci tehotna,este ze som sedela nezmohla som sa ani na slovo,cakala som ze my povie ze je tam cysta.lebo ju mala kazda zena v nasej rodine.ale dopadlo to tak ze sme sa vzali a teraz mame uz aj dcerku a sme spolu uz 13 rokou tak ze pockaj a uvidis 😵 a vela stastia ak to dopadne ako kolvek bud silna 😉

fikolina
1. mar 2013

@silviapb a v kolkom tt si bola ked test ukazal neg? a nespytalal si sa lekara ze ako je to mozne ze nic nevidel a ani z mocu a ani z krvi ?

silviapb
4. mar 2013

@fikolina neviem presne v ktorom tt som bola ale vynechala my 2x menstrulacia tak som isla k dr.spravil my vysetrenia ale nic,povedal ze mam prist o mesiac a spravime znovu vysetrenia.aj ja som sa pytala ze ako je to mozne ? on my nato povedal ze niekedy sa to stava.kazde telo inac reaguje.ja som mala kamosku ktora mala pravidelnu men.a ziadne priznaky tehotenstva,a az 7 mesiaci sa jej zdalo ze nejak pribrala tak isla dr.a povedal ze je tehotna,tak ze tak hormony si robia co chcu 😉 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre