Tehotná napriek ochrane

bubulak
23. aug 2012

Čaute kočky, mám určité príznaky, ktoré sa však vylučujú s tým, že používame ochranu. Asi pred dvoma mesiacmi som vysadila antikoncepciu a začali sme frčať na kondomoch. Dieťa neplánujeme, len som už nemala predpísané ďalšie tabletky, tak som ich na chvilu vysadila. Moje príznaky sú:
1. posledná mrcha 27.7.
2. dnes je 23.8. a mrcha nikde
3. tri týždne dozadu závraty
4. večer mi býva zle, aj keď veľa nezjem (pripisujem to refluxu)
5. nedávno ma pichalo v ľavej časti tela pod prsom (niečo ako svalovica)
6. pár dni do zadu ma boleli trošku prsia a mala som bolesti v bruchu ako tesne pred menštruáciou, ale doteraz sa nedostavila.
7. brucho mám veľké ako slon, ale to môže byť aj miernou obezitou.....

Čo poviete?

sendy182
23. aug 2012

@bubulak skús tehotenský test .......po vysadení antikoncepcie mal prísť menzes-mrcha kedy? keď dôjde mrcha budeš šťastná????? 🙂 bude to mrška moja zlatá som rada že si prišla.........takže ozaj ten test aj opakovane....urobiť

sorciera24
23. aug 2012

@bubulak tak toto, je dosahanie po HAk...po vysadeni sa telo musi spamatat z umelych hormonov, kt. zrazu nedostane.....preto sa citis tak nanic.....musis odpuchnut, odvodnit sa..... a takmer kazdy ti povie, ze po vysadeni MS zvykne meskat...bohuzial niektorym az tak, ze musia ist po par mes. na vyvolavacku....ak pouzivate kondom, som si skoro ista, ze tehotna nie si, ale toto vsetko mas z tej hnusnej HAK.....

strapco13
23. aug 2012

@bubulak po HAK mozes mat posahyny cyklus..tie bolesti par dni dozadu mohla byt aj ovulka..a to mozes byt rada, ze prisla
tehu to moze byt aj ked snad kondom nezlyhal 😅 ak ti este dalsi tyzden nedojde menzes tak sa testni

lenka311
23. aug 2012

@bubulak Ja som to mala takisto čo sa týka vysadenie antiky, následného používania kondomov, no poviem Ti presne kedy sme malú splodili, lebo sa nám ten kondom utrhol... 😀 😀 😀 😀
Nerob paniku, to telo sa musí znova nejak ustáliť, dlho nebudeš mať menzes pravidelný, príde pravdepodobne každú chvíľu.
Pre pokoj duše si sprav tehotenský test, lebo Ťa pichne v boku a budeš si myslieť že už je to nožička 😎 😎 😎
Prepáč, ale fakt mi príde že sa moc pozoruješ...
Ten tehotenský test ťa sapoň upokojí, stavím sa že na druhý deň po teste ich dostaneš ak nie do hodiny... Neboj nie každý má také šťastie ako ja... 😀 😀 😀 😀 - ale ja som rada že ju mám, fakt i keď mi praiteľ zdrhol 😎 😎

bubulak
autor
24. aug 2012

@lenka311
@strapco13
@sorciera24
@sendy182
@katren hej babulky, tak už došla tá mrcha mrchatá 🙂 HAK som vysadila už v júni, od vtedy som mala už 2x krámy, tieto sú tretie, len mi to akosi nepasovalo do intervalu, lebo prvú som mala 5.7. a druhú 27.7. takže som bola taká nejaká zmätená z toho dlhého čakania. ďakujem za podporu, uľavilo sa mi prozatím ;)

mima4
24. aug 2012

@bubulak no vidis ako sa clovek potesi kramom 😀 😀

viki75
24. aug 2012

@bubulak uplne normalne...po vysadeni hak sa musi telo vysporiadat bez hormonov, bolia prsia, podbrusko, rozhadze sa menstruacia....je to uplne vsetko normalne🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre