Tehotná po menzese

ada274
2. nov 2015

Dievcata, tyzden mi meskal menzes. Spravila som si test a bol pozitivny. Cca na 37 dc som to dostala, menzes bol 2 dni silny 3 den slabsi a na 4. To skoncilo. Testy vsak stale silneju. Ako to bolo u vas. Boli ste nakoniec uspesne tehotne?

ada274
autor
2. nov 2015

Zabudla som, zajtra idem na krv a ultrazvuk.

salota
2. nov 2015

Presne tak som to mala aj ja bolestivy menzes - trosku kratsi ako zvycajne, ale rovnako intenzivny. Ja som si test nerobila- nemala som dovod, ale po 10 dnoch som opat krvacala tak som isla k lekarovi - na UTZ nebolo este nic vidiet, aj sliznica bola nizka - povedali ze urcite tehotna nie som, ale pre istotu mi zobrali krv, potom este aj na dalsi den kedze hormon stupal. Tehotenstvo sa potvrdilo aj ked najprv boli obavy z mimomaternicoveho, co sa nastastie nepotvrdilo. Krvacanie sa mi potom este objavilo tak mi museli nasadit liecbu Dufaston a Ascorutin a nijake inekcie, ale nastastie sme toto prekonali a teraz som v 33. tyzdni 🙂

ada274
autor
2. nov 2015

@salota paneboze takyto priebeh si prajem aj ja. Dakujem za odpoved a srdecna gratulacia k babetku.

salota
2. nov 2015

@ada274 dakujem a drzim palce 🙂

siska53
2. nov 2015

@ada274 Ja som otehu prvykrat par dni pred ms. Ta bola slabsia a nebolestiva na rozdiel od tych predtym. Kedze som ani len netusila,ze by som mohla otehotniet,lebo sme si davali pozor,tak som test riesila az vtedy,ked mi ten dalsi menzes meskal.
Podla vypoctov z 20.tt a aj mojich sukromnych to tak vychadza,ze som ostala tehotna orave tyxh par dni pred menzesom,co mi aj sedi na cas styku. Lebo potom akosi nebolo velmi kedy,tak iny datum mi pripada nepravdepodobny.

ada274
autor
2. nov 2015

@siska53 dakujem za odpoved.

radinkaaa
2. nov 2015

@siska53 a mala si po ms este prsia aj zvacsene par tyzdnov a potom sa ti dali do normalu

siska53
2. nov 2015

@radinkaaa vies,ze si ani po tej ms nepamatam? Skor v case ocakavanej som.ich mala velke a bolestive,no to u mna bol v tom case bezny priznak.. A tusim po nejakej dobe uz neboli take bolestive,len netusim,kedy to ustupilo.
Pri druhom ma napr..prsia takmer neboleli,ani sa nezvacsili..ono to vacsinou byva,ze mas rovnake priznaky ako pred beznou ms.. A po malom sa mi uplne zmenili predms prejavy..

nk599
2. nov 2015

Ahoj ja som pri prvej dcerke spinila nemala som normalnu ms iba hnedy vytok a kazde dva tyzdne a nakoniec som bola tehotna co som vobec nevedala sme sa potesili

ada274
autor
3. nov 2015

Hm. U mna ide o to ze som mala normalny silny menzes ale testy mi silneju. Spinenie a slabe krvacanie jednodnove sa povazuje za normu v tehotenstve.

xxxxxxx113
21. nov 2015

Baby poradte mi .s priatelom sme si nedacali pozor koncila mi ms po mesiaci mi o 4dni dosla skor ms ale dosla len dva dni silnejsia jeden den a na druhy den slabla a potom len spinenie.obcas mi rano ostalo blbo ale test vysiel negativny.pred poslednou ms som mala zapal mechura dostala som atb.teraz mam dostat na mikulasa boleli ma prsniky aj podbrusko obcas. Vajecnik na pravej strane.moze to byt tehu?neviem ci robit test.pri prvom som mala ako keby silny zapal ale to som nemala bo vtedy mi potvrdili tehotenstvo 5tt.stale chodim cikat ledva udrzim.dakujem

emma54
2. dec 2015

Ahoj ja mam taki zaujimavy pribeh ja som mala ms kazdy mesiac vzdy ten isty tyzden ako som mala dostat a to nigdy som nemala silny vzdy som mavala slabucke az mi to jeden mesiac meskalo tak som si ani test nerobyla ale isla som rovno na gyndu .. a tam mi prekvapilo dr. Povedal ze som tehotna a ze som uz na konci 6mesiaca sam dr tomu neveril ze som mala normalne menstruaciu a teraz mam krasneho zdravuckeho sinceka 🙂 🙂

maja367
13. dec 2015

ahoj .. uz si bola u lekara ??? ja mam vzdy cyklus 28-29dni a teraz som mala 33, V stvrtok som dostala a vcera skoncil.. uz len take spinenie .. a dnes ma tak pobolieva v podrusku. Minuly cyklus som zacala pit caj z alchemilky, tak neviem či mi to tak rozhadzalo cyklus. ☹

bad_delight
13. dec 2015

@emma54 fihaaa ze na konci 6 mesiaca. tak tvoje tehotenstvo tevalo 3 mesiace 🙂))) (tvojej vedimosti o nom )

bad_delight
13. dec 2015

@ada274 je dolezite vediet, ze ziadne krvacanie v tehotenstve nie je dobré. tak sup lekár ak by si mala problemy

emma54
14. dec 2015

@bad_delight ano trvalo ale som bola rada ze aj dovtedy bolo vsetko v poriadku 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre