Tehu či chrípka

noemikatka
26. feb 2022

ahojte štvrtok večer a piatok ráno som mala zvýšenú teplotu pod pazuchou 37.4 včera okolo 10h ma boleli krize a trochu vrazalo do nôh tak som si dala flector už 3ti deň mám aj bolesť a tocaky hlavy navali tepla a tiež som mala včera nad ránom zimnicu otázka znie myslite že je to skôr chrípka alebo priznak tehu mali sme nechraneny styk počas plodnych dni prerusovany viem že tam je vzdy rizoko bez ochrany😂😂🤦🏽‍♀️ by ma zaujímalo či niektorej sa takéto niečo stalo?🙈😊 mám 3dni do ms včera som našla na intímnej spínenie od vtedy nič včera som sa cítila že to je na chorobu keď som zacitila tie krize ale dnes už sa mi krúti len hlava a mám navali tepla ale je mi jasné že to môže byť PMS 😀😀😀😀🤷‍♀️🤷‍♀️

larazivago
26. feb 2022

@noemikatka tak, kúpte si dva testy, jeden antigénový, a jeden tehotenský 😀

noemikatka
autor
26. feb 2022

@larazivago antigen som už robila negatívny 🙈🤣🤣🤣

noemikatka
autor
26. feb 2022

@larazivago ale nie každá choroba je dnes len covid🤷‍♀️😂😂😂😂😂😂😂😂😂

mogaa
26. feb 2022

@noemikatka no neviem ale teda ako príznaky tehotenstva mi to teda nepripadá...zimnica, zvýšená teplota, bolesť.....to nie sú zrovna tehotenské príznaky🙂a rovnako ako nie všetko je covid, tak ani nie všetko je tehotenstvo😅

noemikatka
autor
26. feb 2022

@mogaa čítala som tu veľa článkov že mali na začiatku tehu tieto príznaky ktoré píšem že sa ženy cítili choré ale pritom boli tehu ja som sa len pýtala nechcem tu tvrdiť že tehu som nasilu určite nechcem byť 🤷‍♀️😂 skús si najst tie diskusie a pochopíš ocom píšem 😉

mogaa
26. feb 2022

@noemikatka iné je ak je niekomu zle od žalúdka, bolí ho panva a iné ak má človek zimnicu a zvýšenú teplotu😀

veronikaszabova
26. feb 2022

@noemikatka za mna chripka, nie tehotenstvo

noemikatka
autor
26. feb 2022

@veronikaszabova 😊😊 dúfam že ano

nika12323
26. feb 2022

Ja som mala presne tie iste príznaky pri oboch tehotenstvách … bolesť hlavy , zimnica , niekedy zas teplota zvýšená , bolesť nôh … strašná slabosť 😊

nika12323
26. feb 2022

Tie príznaky som mala pri oboch tehotenstvách v 5-6 týždni .. spravila som test a pozitívny 😊 drzim palce nech to dopadne podľa tvojich predstav😊

dadulamamula
26. feb 2022

@noemikatka najlepšie je sa otestovať :D.. Ale viešco ti poviem? Ja som sa vcera tak cítila, tiež som mala zvýšenú teplotu, setko ma bolelo, chrbát, dala som si nurofen a zabralo to... Takže môže to byť aj PMS 🙂

noemikatka
autor
26. feb 2022

@nika12323 ďakujem ak nepríde ms otestujem skôr nie 😊

noemikatka
autor
26. feb 2022

@dadulamamula aj ja som si dala včera flector a od vtedy ma nič neboli len sa mi mierne toci hlava a občas navali

noemikatka
autor
27. feb 2022

@nika12323 je možné baby aby chrípka trvala len 2 dní? od vtedy mi nič nie je😀🤣😀🤣 mala som len raz v noci zimnucu 1 či 2x zvýšenu teplotu chvíľu boleli krize ale ako som si dala liek od vtedy mi nič nie je🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

ali999
27. feb 2022

@noemikatka ja som mala také iste príznaky ešte ma aj napínalo na vracanie . Som si myslela ze som tehotna ešte aj ms mi meškala 3 dní a potom som mala len slabé spinenie miesto ms....a u mňa to bol covid :D :(

noemikatka
autor
27. feb 2022

@ali999 ja sa asi obienam na PCR test 🤣

ali999
28. feb 2022

@noemikatka držím palce :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre