Tehu test Pepino

simbatko
16. okt 2021

Ahojte robila som si tehu test je to ružový pepino test..Či niečo vidíte ďakujem

simbatko
autor
16. okt 2021
michaela789
16. okt 2021

Za mňa nič 🤷‍♀️

petamich
16. okt 2021

zial ani ja nie 🤷‍♀️

maminkadeticiek
16. okt 2021

Odkedy su pepino ruzove?A je mi luto ale naozaj tam nie je ani najmensi naznak ducha.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simbatko
autor
16. okt 2021

@maminkadeticiek tiež som bola prekvapená keď som ho otvorila...Že je ružový

simbatko
autor
16. okt 2021

Dievčatá v pohode ..v auguste som bola tehotná...ale v 5tt..potrat...tak snáď sa čoskoro podarí...🙏🙏

maminkadeticiek
16. okt 2021

@simbatko Aha,tak to chapem ako velmi ocakavas druhu ciarku.Mnohe sme to zazili.Drzim palce nech sa coskoro podari 😊

simbatko
autor
16. okt 2021

@maminkadeticiek ďakujem....a dievčatá a koľko vám trvalo po potrate otehotnieť?

zuzi0911
16. okt 2021

Silno držím palce. Zatiaľ tam nevidím nič, ale ja som taky mala na 9dpo a 10 už krásna ciarka.

sense
16. okt 2021

Žiaľ negatívny, ja som po MA rok aj 2 mes a tehotná nie som...

maminkadeticiek
16. okt 2021

@simbatko niekedy 3 mesiace,inokedy rok.Jentonindividualne,vela vsak zavisi od psychickej pohody som zistila.Akonahle som prestala tlacit na pilu a riesit sex ako prostriedok na otehotnenie a len si ho uzila tak...BUM!

leuska1991
16. okt 2021

@simbatko ja som po potrate otehotnela na druhy mesiac,iba raz som mala menzes. Drzim palce🥰

sisa_18
16. okt 2021
simbatko
autor
21. okt 2021

Ahojte...robila som dnes poobede... Strašnú pažravku mám posledné dni...a viem byť podráždená...až ma to hnevá....🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre