Test Clearblue - je tam niečo?

helen_167
3. mar 2023

Baby som 3 dní pred menzesom, je tam niečo ci nie? Test robený dnes ráno, viem ze sa ma testovať až keď mešká ale tento cyklus som mala pichnuty ovitrelle, len som bola zvedava 🙏

veronikaszabova
3. mar 2023

@helen_167 kolko dni si od pichnutia ovitrell?

helen_167
autor
3. mar 2023
veronikaszabova
3. mar 2023

@helen_167 tak to uz by nemal byt ovitrell. A ciarku vidim ❤️

helen_167
autor
3. mar 2023

@veronikaszabova ďakujem za odpoveď a omluvam sa za pozadie na fotkách ale chcela som este rýchlo nejaký iný názor 😄ci nemám haluze ale mam pocity ako pred MS😢, 2 roky čakáme na zázrak🥰 nemôže to byť kanálik?

rodinka20
3. mar 2023

Ahoj, tiež vidím čiarku 🥰

martinka13
3. mar 2023

Je tam. Držím palce

lenuska9999
3. mar 2023

@helen_167 podľa mňa je tam čiarka. A inak obe moje tehotenstva začínali príznakmi ako pri menštruácii

helen_167
autor
3. mar 2023

@rodinka20 ďakujem za odpoveď 😊

veronikaszabova
3. mar 2023

@helen_167 drzim palce ❤️ otestuj o 2 dni.

ankare
3. mar 2023

@helen_167 je tam čiarka 🙂

helen_167
autor
3. mar 2023

@lenuska9999 hej? Mňa pobolieva maternica, citlivé prsia, klasika pms ale nakoľko som bola u gynekológa nech mi povie kedy mam ovuláciu, tak som už bola zvedava ci náhodou tam niečo nebude, ale čítala som veľa for ze ovitrelle spôsobuje pozitivitu testu 😢, tak už len čakať 😄ci príde ci nie

helen_167
autor
3. mar 2023

@ankare napíšem ako to dopadlo 🙏 ešte sa neteším mam chladnu hlavu po toľkých mesiacoch /rokoch

banalu
3. mar 2023

@helen_167 priznaky tehotenstva su ako PMS na zaciatku. Ja som sa vkuse v den Ms chodila kontrolovat, lebo som myslela, ze kazdu chvilu dojde MS a nic. Drzim palce nech vsetko dobre dopadne 👍💪 ja som mala taku ciarku/ducha 3 dni pred MS a uz tu beha cez rok 😊

helen_167
autor
3. mar 2023

@banalu tak sa to pekne číta, že teda by to už mohlo byt tehotenstvo 🥰 ďakujem za odpoveď 🥰

helen_167
autor
5. mar 2023

@veronikaszabova dnes takto

rodinka20
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre