Test negatívny a menštruácia nikde

kvetinkaaknitevk
15. okt 2018

Ahojte. Začnem tým, že keď to mám dostať mám stále bolesti hlavy až migrénu, bolestivé prsia a bolest v podbrušku .. no tento mesiac nič .. mešká mi to už 11 dni a test po 10 dňoch bol negatívny (clearblue). Posledné dni má Páli záha a pri prudkom postavení sa mi točí hlava. Ale nič iné mi nie je. Žiadne bolesti prsníkov ani v podbrušku nič. Myslite, že môžem byt tehotná?
*samozrejme že navštívim lekára ak sa nič neobjaví ale nasjkôr môžem až o týždeň
Ďakujem Vám

merien259
15. okt 2018

@kvetinkaaknitevk ahoj asi sa ti poblaznili hormóny..... co som si sice myslela aj ja v mojom pripade az kym mi po.troch týždňoch.meškania nevysiel pozitivny test.... to ale nemusi byt tvoj prípad.... ms mas pravidelnú? Mna tiez pálila zaha asi na.10 den meskania ale ci to brat ako priznak tehu neviem....

kvetinkaaknitevk
autor
16. okt 2018

@merien259 väčšinou ju mám pravidelnú s 1-3 dňovým meškaním ale 12 už je celkom dosť ..tak uvidíme v pondelok u doktora :/ ďakujem ti ❤️

dadula_15
16. okt 2018

Držím ti palce, aby návšteva u doktora dopadla dobre a aby si nám po pondelku napísala dobrú správu, že si v tom 🙂

merien259
16. okt 2018

@kvetinkaaknitevk daj vediet ako si dopadla 😉😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre