Test negatívny, meškanie menzesu a bolesti

kristinaem
2. dec 2019

Dobrý deň , dnes mi mešká menzes 9ty deň. Bolestí občas pociťujem cez deň hlavne v podbrušku. Už nie raz som si myslela , že už mi prišiel lebo som sa dole cítila mokrá ale stále nič , iba výtok . V podbrušku citim slabšie pichanie aj to občas ale možno si to len namýšľam z toho všetkého . Každopádne už asi 3 týždne som si všimla , že moje bradavky sú sfarbené do tmavofialova, iba bradavky , dvorce sú normálnej farby na nich sa nič nezmenilo . Stále pred menzesom citim že mám naliaté a dosť citlivé prsia , prvýkrát sa mi teraz stalo že to tak vôbec nemám . S partnerom sa nesnažíme ale je pravda že sa ani nechraníme. Máte niektorá s týmto skúsenosti ? Dnes ráno som si urobila test ale vyšiel negatívny ani náznak ducha . Mám počkať do soboty kedy by mi to malo meškať 2 týždne a tak si urobiť další test ? Stalo sa Vám to už že ste mali bolesti ako pri menzese ale ten stále nikde ? Ďakujem 🙂

kristinaem
autor
11. dec 2019

@bibg dnes ráno som si robila test a vyšiel mi opäť negatívny .. tak ja neviem čakám už len do piatku kým pôjdem k lekárke ..

bibg
11. dec 2019

@kristinaem tak to má mrzí :/ snáď nabudúce to vide alebo možno ste jedna z mala ktorá má negativny test 🙂

enci158
29. dec 2019

ahojte mne meška menzes uz 12 dní... menzes mam pravidelný.. nikdy mi takto nemeškal... brucho ma bolí neskutočne.. cítim sa nafuknutá.... cicky nič....vôbec nebolia čo zvyknu pred menzesom... testy som robila uz dva .... oba negatívne... myslíte, že môžem byt tehotná? :(

wera_ga
29. jan 2020

@bibg
@kristinaem
Ahojte mám podobný problém môžeme napísať ako ste dopadli? Som zvedavaaaa 😄

bibg
29. jan 2020

@wera_ga ahoj, ja som dostala ale s meškaním 🤷🏽‍♀️

wera_ga
30. jan 2020

@bibg to ma mrzí ale aspoň nová šanca.. 🙂

bibg
30. jan 2020

@wera_ga presne tak 🙂 ja som dnes práve 1DPO takze dúfam že o pár sní si nájdem svoje vysnívané čiarky ☺️☺️

wera_ga
30. jan 2020

@bibg budem držať palce 🙂 ja som práve po 5 dňoch meškania dostala mrchu.. :/ ale sa nám vysmievajú tie naše telá... 😏

bibg
30. jan 2020

@wera_ga to má mrzí :/ snáď ale zase máš novú nádej ;) nový cyklus nová šanca ;) držím palce aby to vyšlo ☺️

kristinaem
autor
30. jan 2020

@wera_ga ja som nakoniec dopadla tak, že mne sa jednoducho pozastavil cyklus a musela som nasadiť Dufaston lieky a po dobratí týchto liekov mi mrcha prišla... vravela mi lekárka , že u mna sú problém polycysticke vaječníky .. :/ teraz mi už zase mešká 5 dní ale ani sa nenamáham kúpiť si test lebo som bola toľkokrát už sklamaná .

wera_ga
30. jan 2020

@kristinaem ach jaj 😏 akú máš šancu na otehotnenie? Nebola si na prefuk či to nepomôže?
@bibg no veď aj ja to tak beriem, ale nechápem že po spontánnom potr. v 8. týždni pred 9. Mesiacmi od vtedy nemôžem otehotnieť, obaja zdraví ja plodná a nič.. už som aj zmenila prácu aj bývanie snažím sa nemyslieť nato a nič.. nechápem to..

bibg
30. jan 2020

@wera_ga fu to neporadím. Ja som otehotnela po 6 mesiacoch a aj to mi pomohla až Jonášova Metoda. 🤷🏽‍♀️ Teraz sa snažíme od septembra a tiež sa nám nedarí 🤷🏽‍♀️ Tentoraz mi všetky jonasove výpočty vychádzajú na ms takze to zatiaľ neriešime. Druhý mesiac teraz skusame podľa ovulacnych testov. Prvý sa podarilo ale bolo biochemické a teraz už som vlastne po ovu tak uvidim za pár dni 🤷🏽‍♀️😊

kristinaem
autor
31. jan 2020

@wera_ga no vravela mi , že šancu mám neviem síce akú veľkú ale že mám .. no každopádne vravela že ak sa budeme chcieť už snažiť o to babo tak tiež mi bude musieť nasadiť lieky :/ .. A na prefuku som nebola ešte ..strašne mi je inak ľúto že toľko žien ma problém s otehotnením .. ale Vám držím palce a prajem Vám veľmi aby sa Vám zadarilo 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

zuzkalujza
31. jan 2020

@bibg ako ti pomohla Jonášová metóda? Ja som si dala spraviť totiž tiež výpočet a podľa neho nikdy už nebudem mať deti :( Neviem či mám tomu veriť, alebo nie.....

bibg
31. jan 2020

@zuzkalujza Tak to som ešte nepočula, že by niekomu povedal že mať deti nebude. Ja som si to dala vypočiťať, podrobne som si ten návod alebo ako to mam nazvať čítala asi 10x dokedy som to nepochopila a hned na prvý krat sa nam zadarilo, na prvý vyznačený termin 🙂 Moja mama ma podľa neho mňa aj sestru,kamoška čo tiež nemohla otehotnieť tak tej som to poradila a tiež otehotnela.

zuzkalujza
31. jan 2020

@bibg ja mám 41 rokov v marci, spravil mi výpočet na rok 2020 a ani jeden deň tam nie je kedy by som "mala/mohla" podľa neho otehotnieť :( vraj si mám potom dať spraviť ďalší na 2021. Tiež som bola z toho prekvapená.

bibg
31. jan 2020

@zuzkalujza tak to som ešte nepočula :/ skus teda ovulacne testy a sledovať ovulaciu 🙂

zuzkalujza
31. jan 2020

@bibg ovuláciu mám, aj HP je dobrý, testy si nerobievam, lebo sa milujeme často, takže sú podľa mňa zbytočné a aj nepresné z tých pár raz čo som skúsila. Uvidíme čo nám povedia v centre. Ešte teraz ide partner na spermiogram.

bibg
31. jan 2020

@zuzkalujza tak držím palce ✊ treba ísť na dovolenku a poriadne si ju užiť 🙂

zuzkalujza
31. jan 2020

@bibg aj to sme skúsili, 10 dní v Barcelone, potom 7 dní v Tatrách a nič :(

lukasko12
31. jan 2020

Baby je to normalne ked do meisaca mate menstruaciu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre