Test v 18 DC s druhou čiarkou

summersunny94
6. máj 2021

Ahojte žienky, nestalo sa žiadnej z Vás že by ste 18DC našli na tehu teste slabučku druhú čiarku? Viem že je to skoro na testovanie, ale sama ani neviem kedy som mala ovuláciu, keďže mám PCO nemám ju pravidelnú, ale od včera ma príšerné pobolieva podbrušie - pichá má tak pri vaječníkoch,mám aj ďalšie príznaky...no možno si to len nahováram, pretože s mužom veľmi chceme ešte druhé dieťatko , počkám s testovaním teraz isto ešte týždeň. To som len tak skúsila lebo som našla doma ešte jeden test.
Ďakujem Vám vopred za odpovede ☺️

sweetyna
6. máj 2021

@summersunny94 niekedy sa moze stat, ze aj skor ukaze ale myslim, ze to fakt len v malo pripadoch. Treba isto este pockat a test zopakovat. Drzim palceky 🙂

summersunny94
autor
6. máj 2021

@sweetyna jasné zopakujem ale fakt až o nejakých 5-7 dní počkám, a ďakujem krásne za podporu ☺️

kkovacovak
6. máj 2021

@summersunny94 je možné že ovulaciu ste mali hneď po menštruácii. V takom prípade by už mohlo niečo ukázať. Treba len počkať a skúsiť testovať o pár dní

summersunny94
autor
6. máj 2021

@kkovacovak určite vyskúšam o pár dní ďakujem. ☺️

kkovacovak
6. máj 2021

@summersunny94 držím palce 😉

summersunny94
autor
6. máj 2021

@kkovacovak ďakujeem ☺️🥰

miska992
6. máj 2021

@summersunny94 ak bola ovulacia na 8.-9.DC tak preco nie? 🙂 ja som si tiez nasla // cca 9dpo. Drzim.palce😊

summersunny94
autor
6. máj 2021

@miska992 ďakujem pekne no uvidíme. Potom dám vedieť ☺️

miska992
7. máj 2021

@summersunny94 skus testnut zajtra..mala by byt uz silnejsia čiarka

magdalenka1302
23. feb 2023

@summersunny94 bola si prosim ta nakoniec tehotna ?

summersunny94
autor
23. feb 2023

@magdalenka1302 nie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre