Testy sú pozitívne, na sone nič nevidno a vyvolávačka

christne24
27. máj 2015

Ahojte baby, prosim vas o radu... 2 tyzdne mi meska ms, spravila som dva testy, obidva boli pozitivne... no dnes som bola u doktorky, nic nevidela na utz, vraj tehotna nie som... hned mi pichla aj vyvolavacku... mal niekto podobny pripad?

selenka7
28. máj 2015

este nech skontroluje, ci nejde o mimomaternicove tehu :-/

reni1512
28. máj 2015

URCITE krvne testy...pri zvysenej hodnote Hcg zistia ci si tehotna...tehot. nemusi byt este vidno. Kedy si mala poslednu menstruaciu? Moze to byt este uplne malinke a ona nema taky usg aby to uz videla. Malo by vsak byt vidno zltkovy vak ktory vyzivuje babatko... Ak by slo o mimomaternicove na to su potrebny dvaja lekari, hovori sa tomu ze to musia vidiet 4 oči... Daj vediet.. a testuj dalej

christne24
autor
28. máj 2015

@selenka7 ta moja to urcite neurobi, este musim najst ineho doktora tu v okoli. Len nech nie je daleko, lebo som uz dvakrat skoro odpadla na autobuse v aprili..

christne24
autor
28. máj 2015

@reni1512 18. Aprila, ale ovulaciu som mala teraz podla mna neskor... takze podla ms 6. tyzden

selenka7
28. máj 2015

kazdopadne nepodcen to, lebo mimomaternicove tehu moze byt velmi nebezpecne, aj sa na to pride neskoro, mozes prist o vajcovod :-/

ladore
28. máj 2015

Ahoj na sone aj tom nakvalitnejsom vidi vacok ked je hcg 1000-1500UI takze urcite vziat krv a pri takejto vyske uz musi byt v maternici vydno drobca. Ak nie ale hch stupa alebo by zastalo moze ist o mimomaternicove

mawiya
28. máj 2015

@christne24 ahoj ja presne takto pred dvoma mesiacmi. Ale mne zobral krv na hcg a to vyskočilo vysoké, takže podľa toho vedel, že niekde je, alebo bolo ale do maternice nedoputovalo. Musíš sa sledovať. sú len dve možnosti a to že si otehu neskôr a mimi sa ukáže o týždeň, alebo že si otehu v riadnom termíne, ale mimi je mimomaternicu. Ten druhý prípad je teda ten horší. Vyvolávačka bábatku neublíži, vraví sa dokonca, že rannému tehotenstvu iba prospeje. To moje tehu nedopadlo dobre, ale zasa kamoška bola pred necelými tromi rokmi v úplne rovnakej situácii a dnes má krásne 2 ročné chlapča. 🙂 držím palce, aby to bolo to neskoršie tehu 🙂 Jednoznačne sa ale sleduj a pri kŕčoch alebo krvácaní okamžite do nemocnice.

blacklady
28. máj 2015

@christne24 no, v kazdom pripade ti odporucam este u ineho lekara kontrolu, lebo, ako baby pisu a pisem aj ja z vlastnej skusenosti, moze to byt kludne mimomaternicove. Viem, o com pisem, 2x som to prezila, vzdy krasne kolajnice a maternica prazdna..neskor spinenie,bolesti..cim skor ti na to pridu, tym lepsie pre teba. Nemas moznost ist napr. do nemocnice na gynekologiu?Ja som sla rovno tam, lenze vzdy som uz spinila, takze som necakala na druhy den, ale bezala hned, ale poviem ti, nepozeral ma jeden lekar, presla som rukami viacerych, kedze ani jeden nic nevidel na sone...ono sa to velmi zle diagnostikuje...chodila som tam ako na klavir..nemusi to byt tvoj pripad samozrejme, ale urcite navstiv aj ineho lekara, nech vies, na com si. Vazne ma prekvapuje pristup tvojej lekarky, moja je obzvlast opatrna, v mojom pripade sa jej sice ani necudujem... Vela stastia prajem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre