Točí sa mi hlava, bolia ma prsia a páli ma záha. Som tehotná?

bambulqa89
27. dec 2012

Ahojte holky chcem sa opytat ci je mozne ze som tehotna, robili sme to cez plodne dni podla fertility testeru zatial sa mi toci sialene hlava a pali ma zaha ziadne nevolnosti nicc..kedy by som si mala zrobit tehu test? a neskutocne ma bolia prsia ani sa nemozem dotknut 🙂 pekny dnik prajem

mima4
27. dec 2012

Urob si test najskor po 12 dnoch od ovulacie.

nkem
27. dec 2012

Nepozeraj príliš na príznaky, aby si si niečo nevsugerovala. Ja som nemala žiadne. Najlepšie bude ísť k doktorke 🙂 držím palce 😉

ematko29
27. dec 2012

počkaj kým ti bude meškať menštruacia apotom urob test,as testom ku lekárke.podla tvojich príznakov to vizerá slubne držím prsty 🙂

puhinka
27. dec 2012

Tie prsia by som brala ako najdôverihodnejší príznak,ak skutočne bolia tak,že ich ani chytiť nemôžeš.Počkaj ešte,keď bude meškať urob si test 🙂 Držím palčeky,aby Vám to vyšlo 🙂

sanny228
27. dec 2012

no je to možné ale na druhej strane aj nemusí...ja som mala presne také isté príznaky minulý mesiac...už som si tiež myslela že to vyšlo dokonca mi aj mrcha meškala...ale nakoniec dorazila a testík bol tiež negatívny....tak som si to asi veľmi len nahovárala a želala aby to bola pravda....preto ti radím, nepozeraj veľmi na príznaky a nehľadaj ich...najlepšie je spraviť si test a tak si budeš aspon istá....potom sa aspoň vyhneš tomu sklamaniu ak to náhodou nevyjde

1katkas
28. dec 2012

ked ti bude meskat par dni menzes tak si sprav test

irriss
28. dec 2012

....moje babicka co je take ze SNV zrovna jako TY 😉 ..by mi rekla, ze jsem se "prezrala" 😔

p.s. Prsa ze s tim nemaji nic spolecneho? 😎
Bud prijde menses nebo prijde Kouzelnik v podobe zazraku a miminkovske nadilky.. 😉
Hodne stesti, at uz je to cokoliv, ale at je to hlavne to, co si prejes TY !! 🙂 🙂 🙂

zuzi0911
28. dec 2012

Mne tak minuly tyzden bolo cely az do tohto utorka.sice mna nepalila zaha ale bolo mi nevolno a zle na vracanie ked som bola hladne.teraz sa mi hlava netoci ale hlad tam je stale.ms som mala po troch dnoch meskania slabunku a kratku.testy som si robila a vsetky negativne.Pockaj na ms a sprav test.ak to nebude tehu tak asi nejaka blba viroza alebo tlak.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre