Tuhý výtok, zmena nálady a pichanie v podbrušku

toniejepodstatne
20. máj 2018

Ahojte.. chcem sa spytat keďže moja gynekologicka je teraz mimo a vrati sa az na dalsi mesiac tak sa obratim na vas kedze ku tej co ju zatupuje nechcem ist . Minuly mesiac som mala menstruaciu 1 den, mam tuhy biely vytok, casto striedam nalady stale ma pycha v podbrušku. Ked som si pred týždňom robila test bol negatívny. S priateľom sa uz rok snažíme o babatko myslite ze som tehotna ?

pribinak
20. máj 2018

Najlacnejší test stoji cca 2ecka, urob si este jeden a uvidis.

nice202
20. máj 2018

co tak skusit aj test?

toniejepodstatne
autor
20. máj 2018

Keďže by som uz veľmi chcela babatko bojim sa aj troska sklamania.

januska191
20. máj 2018

ja Ti len poviem, ze mne az na treti tyzden vysiel pozitivny, robila som si ked mi meskali 4 a 11 dni a a vysiel negativny, az 21 den vysiel pozitivny, ked moj dr. mal tiez dovolenku 🙂.. potom 21 den som sla k inemu, lebo som chcela vediet na 100% a ten mi potvrdil 😊

toniejepodstatne
autor
20. máj 2018

@januska191 cize je tam taká väčšia možnosť ze som v tom ? Hned zajtra si pôjdem kupit test 🙂

brezza
20. máj 2018

A meska ti uz menstruacia?

toniejepodstatne
autor
20. máj 2018

@brezza zajtra mám dostať no necitim sa ze dostanem vzdy 2 dni pred ako som mala dostat ma boleli nohy a chrbtica. Teraz nic. Vzdy som uz spinila a teraz mam iba cisty biely vytok.

brezza
20. máj 2018

Ja som ho mala tesne pred tym ako som mala dostat menstruaciu. A uz som ju nedostala. Pockaj kym bude meskat az potom rob test. Skore testovanie je zbytocne stresovanie

nela6
20. máj 2018

@toniejepodstatne bez testu, ci uz bejby, alebo z krvi, ti nikto nepovie ci si tehotna 🙂

ajushka123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viellik
21. máj 2018

@ajushka123 tak ešte zopár dni počkaj a test si zopakuj

ajushka123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maya1234
13. júl 2018

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre