Uhniezdilo sa mi vajíčko v maternici? Som tehotná?

bobulienkas
19. mar 2008

Ahoj prosím Vás o radu, s priateľom sme mali sexík počas plodných dní. Včera ráno som si našla kvapku krvy na nohavičkách, môže to znamenať uhniezdenie vajíčka? Sem tam ma pichalo vo vaječníkoch. MS mám dostať až za týždeň. Od vtedy som nekrvácala ani nešpinila. Poradte mi prosím neviem či som tehotná alebo je väčšia pravdepodobnosť, že niečo nie je v poriadku? 😒 Môžem si už urobiť t. test? Ja viem, veľa otázok ale som naozaj zúfalá...i keď dieťatku by som sa veľmi potešila... 😵 😵 😵

tehulka4
19. mar 2008

bobulienkas, urcite by soms i na tvojom mieste kupila test a urobila si ho...ale pozorne sa pozri lebo nemusi byt ciarocka zretelne viditelna..treba poriadne pozerat..lekari zvycajne v tej dobe neodporucaju mat styk pre lepsie uchytenie...takze ked chces vedeit, sup do lekarne po test..

loss
19. mar 2008

aj ja by som kupila test ale s testovanim pockaj aspon 4dni testuj tak den pred ocakavanou mrchou aby si si bola ista
drzim pLCE a daj vediet

bobulienkas
autor
19. mar 2008

Ahoj tehulka, my sme sa s priateľom rozhodli, že počkáme 2-3 dni a bez sexíku vydržíme, radšej ako ublížiť bábätku...Myslíš, že by sa mi už tá druhá / objaví? Nie je to skoro? 😖

loss
19. mar 2008

skus testovat ten den pred ocakavanou mrchou
ja si myslim ze uz by test ak si tehu mal vyjst

bobulienkas
autor
19. mar 2008

Loss myslíš si, že to môže skôr signalizovať tehotenstvo ako to že niečo tam dole nie je v poriadku? 😕

mywiel
19. mar 2008

Ahoj ja som otehotnela podla utz 7.10. a mala 19.11. male spinenie, asi to bola moja perioda menzesu, odvtedy nic, sme v poriadku aj ja aj babo. Drzim palce. 🙂

dididi30
19. mar 2008

ahoj, ja som bola uz tehu a prvy mesiac som mala normalnu menstruaciu, nie silnu ale bola to menstruacia a potom uz nic.... 😉

bobulienkas
autor
19. mar 2008

Ahoj dididi je to v poriadku že ja mám špinenie skôr ako som mala dostať MS, ty a mywiel ste krvácali alebo špinili v čase, keď ste mali dostať MS nie? Mne to robí celý týždeň...a to mi nikdy, opakujem nikdy neprišla skôr o týždeň...aspoň, že to bola len kvapka a viacej sa to neukázalo, horšie by bolo, keby som krvácala...Och, len či to ja do nedele vydržím...chcem si v tedy urobiť T.test 😝

dididi30
19. mar 2008

bobu....to mozes byt tehotna.....

cokoladka44
19. mar 2008

babenky poradte podla vypoctou som v 6tt,test to aj dosvedcil,lenze vcera som mala strasne krce v podbrusku a dnes rano som zbadala slabe spinenie.Co to bude? Som momentalne v irsku s domov ideme az v maji tak neviem och.... ☹

bobulienkas
autor
19. mar 2008

Ak je to len také slabulinké, potrebuješ kľud. Myslím trochu oddychu, najlepšie v posteli. Ak môžeš polež si aj na niekoľko hodín. Ja keď som začala špiniť v predchádzajúcom tehu tak mi hneď bol nasadený posteľný režim. Ani chodiť som nemohla, len ležať a ležať. Niekoľko dní...No určite s s tým skoč ku gynekologičke, nie je to až také neškodné ako to vyzerá. Ja to viem najlepšie nedávno som potratila 😔

tehulka4
19. mar 2008

bobulienkas, zlatko teraz su tesiky robene tak, ze uz 5 dni od oplodnenia by to malo byt vidno..ja som ale mavala take uuuplne slabunke ciarky..ak tam nic nebude vidno, chod lepsie k dennemu svetlu...ja som tam vzdy nieco videla a ked som robila o tyzden neskor uz to tam bolo na tmavo..

cokoladka44
19. mar 2008

bobulienkas dakujem moc pekne,vcera som si aj polezala len co ked ten moj drobec stale otravuje 😝 , prave toho sa bojim aby som nepotratila,pretoze pred rokom som bola na potrate a teraz sme s muzom stastny ze sa nam bez problemov podarilo otehotniet, to by som ale asi viacej krvacala,nie? drzim palce

bobulienkas
autor
19. mar 2008

Ja som krvácala hrozne prehrozne... 😖 Ale to bolo spojené s neznesiteľnými kŕčmi, aspoň u mňa. Myslím si, že keď budeš v kľude a poriadne to preležíš bude to o.k 😉 Keby sa to zhoršilo, myslím intenzita krvácania, neváhaj a utekaj k doktorke.

loss
19. mar 2008

cokoladka hned si kup askorutin je proti krvacanu a dufaston je proti potratu a lez,lez a lez pokial to neprejde skoc na gyndu nech ta radsej skontroluju
bobulienka moze to byt uhniezdenie vajicka no ved uvidis podla testu

tehulka4
19. mar 2008

cokoladka, ked krvacas na co preboha cakas?????? to mas samozrejme jeden z moznych priznakov, ze potracas...tak sup sup k lekarovi... ja to mam za sebou 3krat a viem co to moze byt za bolest..

cokoladka44
20. mar 2008

caute babulky dakujem za rady,dnes mi je lepsie a to krvacanie ani tak nebolo ako len slaby cerveny vytok ale uz mi to preslo,pojdem vsak s tym radsej k lekarovi....bude sa dat kupit dufaston aj tu v irsku? pekny den 😒

poleva
20. mar 2008

duphaston nie je proti potratu....

tehulka4
20. mar 2008

duphaston je tiez proti krvacaniu, ale pokial uz potracas, tak ti ho lekar ani uz davat nebude.. je to uz zbytocne..s takymito vecami netreba vyckavat kedy to prejde, ale treba ihned konat...

nana77
20. mar 2008

cokoladka, urcite chod cim skor k lekarovi, aby ta skontroloval! ja som v 6tt zacala regularne krvacat (nemala som ziadne krce) a krvacala a spinila som niekolko dni a potom este opakovane niekolkokrat a som tehotna. avsak, boli tam kocky, co spinili a o babatko prisli. co sa tyka duphastonu, pokial ja viem, je to liek na podporu zahniezdenia embrya a tiez na udrzanie tehotenstva. ak ale zacina potrat, zrejme nic nepomoze. pochybujem o tom, ze by ti ho v lekarni predali, nakolko je to hormonalny liek, je na predpis od lekara teda aspon na SK). moc ti drzim palce, aby to dobre dopadlo 🙂

cokoladka44
20. mar 2008

ahojte babenky, no tak ja som dnes bola v tej irskej nemocke-tu je to hruza,povedali mi ze ked som spinila iba vcera a dnes nie,tak mam pockat,co bude dalej,ziadne lieky ze mi netreba-rozmyslam ist normalne domov a je este jedna moznost je tu polsky lekar tak skusim k nemu,mozno bude zhovievavejsi.Zevraj ak mam potratit tak oni proti tomu nic nezmozu,to je podpora co? ☹ tak to skusim vylezat uz len citim slabe bolesti v podbrusku,tak uvidim co dalej.Nic ine mi tu ani nezostava 😢

nana77
20. mar 2008

cokoladka, je mi to moc luto a drzim palce, aby to dobre dopadlo!!! ale mali pravdu, v tak nizkom stadiu tehotenstva lekari naozaj nevedia zabranit potratu... to mi povedal aj lekar tu - ze je to na prirode, oni nevedia nic urobit. este by som ti mohla poradit, skus uzivat magnezium, malo by to byt na ukludnenie maternice. este raz, drzim palce!!!

irenkat
20. mar 2008

ja som zacala spinit 3 dni pred menstruaciou, spinenie trvalo 2 dni a potom klasicky menzes, ale slabsi ako obycajne. ten skoncil predvcerom. snazili sme sa poriadne, ale neviem ci mozem byt tehotna, ci co to je...

majula009
22. mar 2008

Ja som si zaciatky uzila asi takto.
Snažili sme sa 3/4 roka a nic...uz mi tak sibalo že som si testy robila takmer po kazdom styku a ovulacne pred kazdym stykom...samozrejme oba vzdy negativne..tak som sa zacala zmierovat so situaciou..NIKDY SA MI TO NEPODARI a objednala sa do centra asistovanej reprodukcie na konzultaciu...tí mi povedali ze mi urobia potrebne testy a zacneme hormonálnym profilom v prvý den mojej menstruacie...A tá uz neprisla...len kým som si to stihla uvedomit presiel asi týžden...ale mne to furt nebolo podozrivé, mala som kopu práce, nanic cas, vrátila som sa asi z tretej sluzobky proste uponáhlany život...bola som taká nejaká unavená, zaspala som pri správach a začali mi neskutočne vadit cigarety takže som okamzite prestala fajcit. Pripisovala som to asi prebiehajucej chripke a supla si acylpirín...Ja ťapa!!!!! 😠 O dva dni 1.11.2007 sme boli s drahým vecer doma, navaril a ako nahle som to zacitila -" rizoto" tak ma natiahlo. Drahý na mna kuká a nie si tehotná? Ja že čo by som bola...{pretože som za posledné dva týzdne krvacala trosicku asi tri krát.... tak ma ani nenapadlo zeby....} odvrkla som mu ye len na mna nieco leze a on to ze kedy som mala poslednu menštruaciu..tak mi zaplo že AHA..kuknem do kalendara a meskala asi 8 dní. Ani už neviem..O 4 dni som bola u lekára, tak mam pozrel a potvrdil..bola som 5tt plus 4. O pár dní som zacala krvácať tak mi doslo ze to asi nieje dobre a išla som hned k lekarovi. Nechali si ma v nemocnici s tým že este nieje vidiet akciu a tak uvidime za par dni ze co a ak nic tak ma vycistia...Ze to sa stáva...No neviete si predstavit tu zúfalost...O pár dní akcia bola a tak mi nasadili duphaston,a magnezium to som bola niekde v 6tt až 7 tt. Pustili ma domov. Po dalsom týzdni som opat zakrvacala asi 8tt tak som isla na pohotovost ale lekarka ma uklidnila ze je vsetko ok,ze to co je dobre sa drzi a zle ze odchadza a ci si chcem ist k nim lahnut alebo budem lezat doma..ale naozaj ze lezat..zvolila som si domov...Duphaston som brala do 12tt až 13 tt. Samozrejme som bola kontrolovaná lekarom kazdy tyzden...No a teraz sme uz 26tt, ale vzdy sa kontrolujem ci neobajvim kvapku krvi....Proste ostala som z toho zaciatku pekne vystresovana....Drzim Vám palce babenky...

jahoda
24. mar 2008

ahojte, citala som, ze po ovulacii by sa uz nemalo milovat, nakolko to moze sposobit, ze sa vajicko v maternici neuhniezdi. Neviete, co je na tom pravdy??? dakujem za odpoved...

majula009
24. mar 2008

jahodka, podla mna je to blbost...My sme sa milovali stale..lekar povedal ze ak je vsetko v poriadku tak nic nezabrani embriu sa uchytit....tak neviem...

jahoda
24. mar 2008

majulka, dakujem, my sme tento mesiac tiez zvolili teoriu "staleho" milovania 😉 celkom si to uzivame a aspon nam tak neujde ovulka. tak dufam, ze nam to vyjde...hoci niektori pisu, ze by sa v milovani mali robit x-denne pauzy aby sa dotvorili spermie..tak tiez neviem.

anjelinka
24. mar 2008

kazdy vravi inak, minule som citala clanok, uz ani neviem, v ktorom casaku, ze je to blud, ze treba nechat dozriet spermie, ze praveze sa treba milovat, co najcastejsie 😕

diddi
24. mar 2008

mne meskal MS 4dni a v ten stvrty den som mala HROZNE bolesti v bruchu, kupila som si test a bol pozitivny, podla mna by si sa mala testovat az v den ocakavanej MS, najlepsie az ked meska - viem, je to strasne dlho. Mohlo ist aj o uhniezdovanie /okolo 5-7-10 dna po styku/ a pri uhniezdeni mohla prasknut nejaka cievka - preto ta krv, ale rovnako mohlo ist o ovulaciu a vypudenie vajicka...tazko radit, ci sa mate snazit, ak islo o ovulaciu, lebo mohlo ist o uhniezdenie a mozete poskodit babätku...najlepsie je kupit si aj ovulacny test...vela stastia!!!

anjelinka
24. mar 2008

diddi, ake boli tie bolesti? ako na mrchu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre