Uhniezdilo sa mi vajíčko v maternici? Som tehotná?

bobulienkas
19. mar 2008

Ahoj prosím Vás o radu, s priateľom sme mali sexík počas plodných dní. Včera ráno som si našla kvapku krvy na nohavičkách, môže to znamenať uhniezdenie vajíčka? Sem tam ma pichalo vo vaječníkoch. MS mám dostať až za týždeň. Od vtedy som nekrvácala ani nešpinila. Poradte mi prosím neviem či som tehotná alebo je väčšia pravdepodobnosť, že niečo nie je v poriadku? 😒 Môžem si už urobiť t. test? Ja viem, veľa otázok ale som naozaj zúfalá...i keď dieťatku by som sa veľmi potešila... 😵 😵 😵

susik77
16. nov 2008

prepac gabika, ja som reagovala na 1.prispevok bobulky.

gabiaviktor
16. nov 2008

susik tak teraz mi to uz dava zmysel 🙂 Ako je to s teplotami, mala si cely den taku zvysenu teplotu, alebo len rano?

susik77
16. nov 2008

cely den

petrzalkaa
17. nov 2008

cítili ste nejak uhniezdenie, alebo ste ani netušili, že sa niečo deje?

susik77
18. nov 2008

petrzalkaa: samotne uhniezd. nie, len priznaky: trochu cerstv. krvi tyzden po ovul., mierna teplota-okolo 37, chute na urcite veci a bolest v prsiach-a zvacsenie-asi tyzden pred ocak. menstr.

mandula
18. nov 2008

ahojte dievcata, v prvom rade som strasne rada, ze som tuto stranku nasla a ze sa mam koho spytat 🙂
prosim, mohli by ste mi poradit? Minuly tyzden sme sa s priatelom posnazili a teraz uz nedockavo cakam na vysledok. je to dnes 8 den po oplodneni. robila som si po 5 dnoch test, lebo som to uz nevydrzala ale bol negativny. Menstruacny cyklus mam dost nepravidelny niekedy 35dni, niekedy 30 a niekedy az 39dni. Podla minulej M oplodnenie nastalo teraz v 20 den cyklu. Viem, ze to asi neboli plodne dni, ale podla toho nepravidelneho cyklu clovek vraj nevie. Priznaky zatial nemam, len ma uz 2 den dost picha vlavo dole - dost intenzivne.Som dost unavedna a dost sa mi tocieva hlava - ale to moze byt aj psychika. Myslite, ze je este nadej ze by som mohla byt tehu, alebo mozem na to prestat mysliet ☹
dakujem Vam velmi pekne za odpoved.

susik77
18. nov 2008

ahoj, ja mam to iste, akurat kratsi cyklus a posnazili sme sa pred dvomi tyzdn. teraz sa tym moc nestresuj, uvidis co ukaze test 😉

susik77
18. nov 2008

akurat ma matie, ze pri prvom tehu ma boleli aj prsia a teraz len unava a to pichanie...

petrzalkaa
18. nov 2008

madula a prosim ta ako vieš kedy nastalo oplodnenie, tomu nerozumiem?

mandula
18. nov 2008

dakujem za odpoved susik, mna prsia zacali pobolievat dnes, ale tomu sa velmi nevenujem, lebo to mavam aj pred menstruaciou. Ak by som mala normalny cyklus, tak M by som mala dostat najneskor 20teho, ak zase nepravidelny tak najneskor 29teho. Nooo, to sa este nacakam. Asi by som si myslela, ze to nevyslo a ze susime nabuduce, len ma mätie ta strasna unava, tocenie hlavy a to pichanie v podbrusku. Vsak teda pockam, ak mi M do 30teho nepride, skusim este test a dam vediet 🙂

mandula
18. nov 2008

petrzalkaa, asi som sa zle vyjadrila, alebo ten termin az tak dobre nepoznam🙂 8 den to je po pohlavnom styku 🙂

lucinka1104
18. nov 2008

mandula môžeš byť tehu na test bolo veľmi skoro mne vyšiel až keď mi mrcha meškala 9 dní

ja som uhniezdenie tiež necítila, ale vraj vtedy bolí podbruško ako pred ms len viacej a zakrvácala som trochu do hneda

petrzalkaa
18. nov 2008

aha, mandula, tak ok, no držím ti palčeky! môže to vyzerať na tehu 😉

mandula
25. nov 2008

Ahoj Lucinka, ozyvam sa znova, lebo by som sa Ta chcela este nieco spytat. Dnes mi mrcha meska uz 8 dni a zatial mi 2 testy ukazali negativny vysledok, jeden som si robila vcera. Ty si pisala ze Ti test ukazal, ze si tehu az ked Ti m.meskala 9dni. Mala si nejake priznaky dovtedy? Alebo si vobec nevedela ze si tehu? Ja neviem, ci ist k lekarke alebo jednoducho len cakat. Stale mam pocit, ze uz prichadza mrcha ale nic. To ze som nechutne unavena, moze byt psychika a jediny priznak, ktory by sedel, je ze mam dnes taky do hneda vytok a bolia ma trosicka prsia. To je vsetko. Co si o tom myslis?

ditka1
25. nov 2008

mandula ak dovolis mozem napisat svoju skusenost?
Mne meskali 3 dni kramy a test ukazal,ze som tehu ale ta druha palicka bola skoro neviditelna,boleli ma prsia,mala som tiez pocit,ze idem dostat kramy,ta unava tam bola tiez-myslela som, ze som len viac vycerpana a vytok som mala tiez hnedasty.vsetko to boli priznaky tehu.tak sa drzkaj a drzim palce papa.

celine
25. nov 2008

mandula, aj ja pridam svoju skusenost. mne meskala MS 9 dni a na teste sa ukazala uuuuplne slaba ciarocka, aj to davno po limite. Na druhy den som isla k lekarovi a z krvi mi potvrdil 5 tt. presne ako pisala ditka1, aj mna boleli prsia, hlavne bradavky som mala citlive na dotyk a stale mala som pocit, ze mi zacne menstruacia. mala som uplne klasicke predmenstruacne bolesti, tie potom asi po 2 tyzdnoch od vymeskania MS prestali.

mandula
26. nov 2008

dakujem dievcata, tak uz nemusim dufat, vcera vecer som dostala M. ☹ je mi do placu, ale nevadi, budeme skusat dalej, ked to vyjde, ozvem sa, som rada,ze takato stranka existuje. Tak sa zatial majte a drzim vsetky palceky, aby bolo vsetko podla Vasich priani. 😉

susik77
7. dec 2008

Ahojte, ja som dnes asi 18 DC, vcera som mala sialene pichanie v bruchu. Myslite, ze to mohlo byt uhniezdovanie? Dnes uz len velmi slabe pichanie. Snazili sme sa kazdy 2.den okolo ovul. , kt. som mala asi minulu nedelu.

zabka1611
18. jan 2009

ked sa vajicko uhniezduje, môžem pociťovať miernu bolesť?? 😒

mneme
18. jan 2009

Zabka - bolest pri uhniezdovani mozes pocitovat, ale je ju celkom tazko identifikovat. Ja som zrejme prave v case uhniezdenia citila jemne pobolievanie podbruska ako keby som mala dostat menstruaciu.

zabka1611
18. jan 2009

mna to tiez tak pobolieva..ako keby som mala dostat menstruaciu, ale dostat ju mam az za 2 tyzdne!! tak pockam a potom uvidime ci vobec pride!! 🙂

munu
18. jan 2009

zabka, aj ja som pocitovala taku bolest akoby som mala dostat menzes a stale som utekala na wecko, ze co sa to deje a nakoniec to bol nas drobcek 🙂

vanessa123
18. jan 2009

ahojte kočky, zabka som na tom presne tak isto ako ty , mam bolesti ako pri menstr. a cakam ju az za 2 tyzdne k tomu sa citim vselijak , prsia mam take ako pri MS , tak neviem , stale si hovorim ze si to namyslam , 😔 keby to vyslo tak by som bola najstastnejsia na svete , uvidime .... kedy si mohla otehotniet?? myslim kolko dni ?

mneme
18. jan 2009

zabka, vanessa, ak mate MS az o 2 tyzdne, tak to pokojne moze byt aj pobolievanie bruska kvoli ovulacii 😉

vanessa123
18. jan 2009

mneme presne aj ja si to myslim 🙂 len vies ja tak v kutiku dufam 😀

zabka1611
18. jan 2009

vanessa123 - ja som mala vcera ovulaciu a milovali sme sa 2 dni pred nou!! takze neviem..ci mam cakat prekvapko alebo nie!! trosku sa aj bojim, ale zaroven dufam, ze by sa cosi podarilo!! juj no neviem..musim len pockat!! 😵

zabka1611
18. jan 2009

munu - no tak dufam, ze to u mna bude tiez znamenat ze sa tam cosi uhniezduje!! 🙂

kacurienka15
19. jan 2009

Ahojte baby. Pred tyzdnom presne v pondelok som mala ovulaciu, s muzikom sme mali sexik 2 dni pred ovu a v den ovu...No od dnes rana ma pobolieva podbrusko, ako keby som mala dostat...Skor by som aj povedala, ze niekedy je to bolest aj kusok od pupka...moze to byt uhniezdovanie???Dakujem 🙂

munu
19. jan 2009

kacurienka, ano moze to byt ono, ale to ti ukaze aj tak najskor az test, ktory si mozes urobit, ked ti menzes bude meskat tak 1-2 dni

zuzana76
19. jan 2009

kacurienka moze to byt uhniezdovanie, ale vsetko vyriesi az tehu test, pripadne ak nedostanes mrchu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre