Uhniezdilo sa mi vajíčko v maternici? Som tehotná?

bobulienkas
19. mar 2008

Ahoj prosím Vás o radu, s priateľom sme mali sexík počas plodných dní. Včera ráno som si našla kvapku krvy na nohavičkách, môže to znamenať uhniezdenie vajíčka? Sem tam ma pichalo vo vaječníkoch. MS mám dostať až za týždeň. Od vtedy som nekrvácala ani nešpinila. Poradte mi prosím neviem či som tehotná alebo je väčšia pravdepodobnosť, že niečo nie je v poriadku? 😒 Môžem si už urobiť t. test? Ja viem, veľa otázok ale som naozaj zúfalá...i keď dieťatku by som sa veľmi potešila... 😵 😵 😵

aadulik2110
17. sep 2013

@zuzinecka ja som nešpinila.... pri prvom som rovno krvácala, tak som bola PN a teraz klop klop nič 🙂

zuzinecka
18. sep 2013

aj ja som pri dcerke spinila len trosku ale teraz nic ziadny hnedy vytok nic tak neviem dneska mi zas bolo zle nevracala som ale stale aj ta hlava a tak cize mozem byt tehotna aj ked nespinim? 🙂

dianuska33
6. apr 2014

ahojte chcem sa spytat ze mi meska tyzden MS a dnes som dostala take hnedkajsie spinenie moze to bit ze sa uhniezdilo vajicko...dakujem za rady 🙂

ansi
22. máj 2014

kočky ahojte....neviem či ešte niektorá zareagujete na moju otázku, ale aj tak to skúšam.....piaty mesiac sa s manželom pokúšame o prvé dieťatko....vo februári sa to aj podarilo, 8 dní mi meškal menzes čo sa nestáva nikdy a potom prišiel a bol omnoho silnejší a iný...aj som mala príznaky - no nevyšlo to. Manžel má v dôsledku liekov, ktoré berie spomalené spermie....tento mesiac mám znova ten istý pocit - predtuchu ako vo februári, len na to, že nemám príznaky okrem bolesti v podbrušku, ktorú pred menzesom nemávam.... a 7 dní pred očakávaným menzesom, ktorý má byť 25.5. som mala 2-dňové slabučké špinenie - hnedožltkasté...teraz už nič okrem pichania a čakám na mrchu..myslíte žeby už mohlo ísť o uhniezďovanie vajíčka? Ďakujem za reakcie

kveta
22. máj 2014

@ansi Mohlo.

zairaz
22. máj 2014

@ansi Ahoj, špinenie može byť príznakom uhniezdenia. Skus test ale ideal by bolo pockat na termin MS. 🙂

zairaz
22. máj 2014

@dianuska33 Ahoj, mohla ale moze to byt aj priznak, ze pride MS.. ☹ .ak zvycajne nespinis pred MS a ked ty uz tyzden meska, mozno by som skusila aj test.

ansi
22. máj 2014

príznak, že príde MS to nieje lebo špinenie mávam pár hodín pred MS a v tom čase začnú aj bolesti....toto bolo 7 dní...sedí to presne na čas uhniezďovania....no mám strach...test si nejdem robiť kým mi aspoň 3 dni nebude meškať mrcha....ak by to vyšlo toho 7meho čo som aj mala tušáka, tak by to presne sedelo na 12ty a 13ty deň - implantácia....tak už len byť trpezlivá či príde MS alebo nie...ale je to hroznéééééééé...zajtra ideme sadiť zemiaky a tak sa musím strážiť a nerobiť jak o dušu...držte mi prosím palce 🙂

ansi
22. máj 2014

a ešte by som sa chcela opýtať či sa vám niektorej stalo, že ak ste v tom období špinenia mali styk...bol bolestivý až pálivý? Vďaka 🙂

zuzanka2211
22. máj 2014

Ahojte baby, mam taku otazocku - som 24DC a uz od ovulacie pocitujem bolesti bruska ako na MS, nie neustale, ale kazdy den dost casto, len na chvilku a potom to hned prestane.. Tiez citim pichanie vo vajecnikoch, prevazne v jednom a pichanie akoby v maternici, neviem to presne opisat.. 2 dni sledujem ze mi kolise telesna telota, raz je to 36,6 a potom o hodinu citim strasne teplo a mam takmer 37, alebo 36,9. Myslite si, ze by sa mohlo zadarit a su to priznaky tehu? Nemate niekto skusenost? 🙂

ritak
24. máj 2014

Ahoj dievčatá 🙂 rovnako prispejem aj ja so svojimi pocitmi....menštruáciu som začala 6. mája cca 9 dní na to som bola pri lekárovi ktorý mi po pol roku schválil že sa môžeme znovu začať snažiť o bábatko (na Dušičky sme potratili) vo štvrtok 22. sme mali s manželom prvý pokus a dnes, 2. deň po tom cítim celý deň pichanie v podbrušku, nafúknuté bruško a bolesti v oblasti krížoch.... je to taká bolesť ako pred menštruáciou ale aj pichanie ktoré ako menštruačné bolesti nepoznám :( Bolo by asi veľké šťastie keby sa to podarilo na prvý krát... ale je to v každom prípade divné... Tak uvidíme neskôr. Pri prvom tehotenstve sa na bolesti v podbrušku veľmi nepamatám ale je pravda že vtedy som o tom nič nevedela...jediné na čo si pamatám je bolesť v prsiach niektoľko dní pred MS...

hnedula
27. máj 2014

žienky potrebujem radu poslednú MS som mala 27 apríla, tú terajšiu som mala dostať 23-24 máj,no neprišla ale dnes 27 mám nejaké hnedé trošku špinenie, môže to byť uhniezďovanie? tes tehotenský som si robila 25 mája na len bola / palička, do kedy počkať či na teste budú // ak toto je uhniezdenie? meštruáciu mávam pravidelnú asi 2 roky vždy na 27-či na 28DC príde ďakujem za všetky rady a postrehy,

ritak
29. máj 2014

@hnedula tak čo mrška prišla ?

hnedula
31. máj 2014

@ritak u mňa áno 1 deň špinenie 2 deň len doobeda špinenie a potom sa spustila no večer zal len špinenie a na ďalší deň len špinenie a už nič a Ty si ako na tom?

ritak
1. jún 2014

@hnedula Tak ja neviem zatial :( pocity mám stále divné, nafúknutá som bola doteraz. Včera (v sobotu a dnes) je to už lepšie, necítim sa taká nafúknutá ale citim sem-tam také jemné bolesti v podbrušku, trošku kríže a prsia už trošku viac ale neviem či to už nebude mrška :( . Dnes som si skúsila spraviť test ale myslím že nič som tak 3-5 dní pred MS tak ani neviem či by to už malo niečo ukázať.
Pri prvom tehotenske som sa testovala cca 2. deň po MS ktorá neprišla :( tak neviem ale tak nádej ešte je veď MS je len predo mnou :D

hnedula
2. jún 2014

@ritak potom daj vedieť ako si dopadla verím že tam budú víťazné // 🙂 berieš aj nejaké lieky?

ritak
2. jún 2014

@hnedula Beriem len femibion (kys. listovú)

hnedula
10. jún 2014

@ritak tak ako si na tom máš víťazné // 😀

zvolsiinylogin
10. jún 2014

@hnedula a ty si na tom ako? mas //?

hnedula
11. jún 2014

@zvolsiinylogin nie nemala som // ☹ ale nevzdávam to 😀 a Ty si ako na tom?@zvolsiinylogin

ritak
11. jún 2014

@hnedula Nie bohuzial nie, dnes prisla MS ale bol to len prvy mesiac snazenia od potratu takze sa nevzdavame, prave naopak - od 6. júla nas caka dovolenka takze plnou parou vpred :D

zvolsiinylogin
12. jún 2014

@hnedula nula bodov....iba dajaky cisto biely kanalik... 😠 ale buduci masiac je dufam nas, dnes sa mi snivalo, ze drahemu som ukazovala na testoch krasne kolajnice, tak treba verit na sny 🙂

kristinka28
12. jún 2014

@zvolsiinylogin co sa tyka snov bodaj by bola pravda 😀 ,,ja uz cely tyzden vo snoch testujem a su 2 ciarky 🙂 ,,,no uz len cakat tebe drzim nech sa cim skvor podary pekny den

zvolsiinylogin
12. jún 2014

@kristinka28 😀 😀 juuuj, kiezby... 😀

kristinka28
12. jún 2014

@zvolsiinylogin heh vies ak sa nedary tak sa aspon vo snah dary heh ,,no mozno niejake znamenie,,,alebo ta tuzba po dietati je vo snach psichyka 😒

angel1223
12. jún 2014

@bobulienkas babetku urcite sexom neublizis 😀

zvolsiinylogin
12. jún 2014

@kristinka28 nemysli na to, ze ho chces, lebo....ono ked to ma prist,pride.....mne sa dajako podarilo, ze uz som to vzdala, ziadne testy a tak.....ale to som chodila do zamestnania, teraz ked som doma, zas mi to neda.... 😠

zvolsiinylogin
12. jún 2014

@kristinka28 a kupila som si listovku, ma sa to uzivat aspon tri mesiace pred....tak uvidim, ci zabere....ale hrozne ma z nej picha v podbrusku,ked zacne posobit...aspon ze to netrva dlho.. 😠

kristinka28
12. jún 2014

@zvolsino ja som uz to vzdala nemam sil po tolkych sklamaniach,,a testy uz skoro mesiac nekupila ani jeden 😀 ....tak uz necham na osud

zvolsiinylogin
12. jún 2014

@kristinka28 ja odpadnem, pred chvilou som vyguglila, ze ovulacia moze prebehnut viackrat pocas cyklu v dosledku stresu...hm...ale ze je to vynimocne... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre