Ukazuje sa čiarka na teste?

meno4321
23. apr 2022

Ahojte baby prepáčte viem že je tu toho milión mám 5 ročného synčeka snažíme sa o súrodenca mám 3 dní pred ms robila som si test a neviem či sa mi to len zdá alebo že by sa zadarilo snažíme sa už pol roka 🙂 Ďakujem za odpovede dúfam sa nenahnevate že tu takto otravujem s tým 🙂🙂🙂 ide mi celkom na figu foťák malému spadol mobil tak fotky nie sú kvalitné preto som dala do negatívu aj

diaalex
23. apr 2022

@meno4321 ahoj, podľa mna tam nič nie je a hlavne, nedávaj foto do negatívnu, je to kravina

kandelabra
23. apr 2022

ja tiež nič nevidím

es2021
23. apr 2022

@meno4321 podla mna tam nieco je... na svojom som tiez nasla orlim zrakom 5 dni pred ms :D drzim palce

ejsanps
23. apr 2022

@meno4321 ahoj ja vydim slabucku ale vydim ju 😉

lusanko
23. apr 2022

@meno4321 nič nevidím. Vyskúšaj radšej tri dni po meškaní menzesu, nie tri dni pred menzesom.

meno4321
autor
23. apr 2022

@diaalex ďakujem za odpoveď naozaj som len kôli tomu dala že mám ten foťák pokazený dosť a ťažko sa mi to foti 🙂🙂🙂🙂

melanta
23. apr 2022

Nie, nič tam nie je. Ja chápem, keď chce žena byť tehotná. Ale nechápem, prečo si vytváraš takýto stres. Robiť testy niekoľko dní pred menzesom, robiť negatívy testu a pod. Takýto stres môže byť kľudne dôvodom, že sa nebude dariť. Pretože stres je veľmi negatívny faktor. Držím palce v každom prípade.

sabina_00
23. apr 2022

Od jakziva sa testy robia minimálne prvý deň meškajucej menštruácie. Neviem aký to má zmysel ho robiť. Zbytočne sa stresuješ.. keď bude meškať aj 5 dní v tedy si sprav a uvidíš.
Tehotenský test je pozitívny keď sú vidno obe čiarky. Tu nič nieje

ivver
23. apr 2022

@meno4321 si mohla odfotiť na inom povrchu nie na takom kde sú čiarky..aby lepšie bolo vidno

meno4321
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
meno4321
autor
23. apr 2022

@ivver mám odfotené ale asi iba ja tu čiarku tam vidím 😂😂🙈🙈 nevadí

lesana25
23. apr 2022

@meno4321 absolútne nič tam nemáš, ten test už nemôže byt viac negativny

aurina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
meno4321
autor
25. apr 2022

@ejsanps ahoj tak predsa sme dobre vydelí robila som test znova dnes a je to jasné 🙂🙂🙂🥰

ejsanps
25. apr 2022

@meno4321 gratulujem ❤️ moja❤️ ja som vydela a verela som že to tam je🍀🍀🍀 a už ty mešká?

meno4321
autor
25. apr 2022

@ejsanps ďakujem🥰🥰 zajtra mala prísť 🙂🙂🙂

aurina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
meno4321
autor
25. apr 2022

@aurina videli opravujem sa

ejsanps
25. apr 2022

@meno4321 už nepríde drzkam palce v tehulkovani🍀👊❤️❤️ ja som zas mala slabucky menzes len jeden deň a to len spinenie ,robila som test ale pepino niečo tam vydim ale to bolo v deň spinenia ,od vdeti som netestovala ,ale mam citlivé prsia ostali ťažšie a nevoľnosť ,hoci baby tu písali že nevidia nič tak už som to vzdala,tebe ešte raz z celého ❤️ gratulujem 🍀

moonka1
25. apr 2022

nooo tak to teda moc gratulujem a drzim palceky aby bolo tehu bezproblemove

ivver
26. apr 2022

@meno4321 vidím tam slabunku...skúšala si si teraz urobiť ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre