Väčšie podbruško a negatívny test. Som tehotná?

silver2312
15. máj 2013

ahojte, chcela som poprosiť o radu. Pred 6 dňami som mala mierne špinenie len tak jeden deň. Odvtedy mám o dosť väčšie podbruško s občasnou slabou bolesťou, trošku bolesti v chrbte a väčšie prsia. Ale nebolia ma. Taktiež som stále mala chuť na sladké a teraz už skoro vôbec. Robila som si už dva testy a obidva vyšli negatívne. Čo si o tom myslíte? 🙂

suzi33
15. máj 2013

@silver2312 ms si mala mať pred 6 dňami, alebo ešte len čakáš?

silver2312
autor
15. máj 2013

mala by som mať ale až za 2 tyždne a mam pravidelne

katren
15. máj 2013

@silver2312 treba nasjskor hladat a potom zakladat otazky a diskusie 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/myslite-ze-mozem-byt-tehotna/

suzi33
15. máj 2013

@silver2312 snáď to poviem správne to čo teraz napíšem.. Ale je dosť pravdepodobné že si buď mala ovuláciu a vtedy niektoré baby majú špinenie, alebo možno uhniezďovanie.. Snáď sa nemýlim, v týchto veciach sa nevyznám 100%.. Na test je ešte veľmi skoro, skús o nejakých 5-7 dní s tým najcitlivejším-10tková citlivosť, tam by už malo byť vidno niečo ak náhodou..

marylis
16. máj 2013

no to bude ovulacia. Uhniezdovanie nastava az o takych 10 dni neskor od oplodnenia. (co byva v case ovulacie) Test si urob urcite az ked ti nepride menstruacia. ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre