• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Väčšie prsia a úplne iné na omak. Čo to môže byť?

11. júna 2007 
govi:
nie, ta prisla na 32 den.
19. dec 2006 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty si sa testovala vzdy rano?
akurat som si pozerala kalendar a lovila v pamäti ako sme sexikovali. mrchu som dostala v piatok a ten cely tyzden sme nesexikovali. ak by bola ovulka posunuta, tak som mohla dostat mrchu a aj byt tehu. zevraj je to vtedy ked sa vajicko oplodni a este nie je uhniezdene a v tom obdobi ma zena normalne mrchu. a az potom sa vajicko uhniezdi.
no pozri co ja uz zvazujem. uz fakt potrebujem uzemnit.
myslis ze je lepsie urobit ten test rano? :confused:
19. dec 2006 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zrzuska - ten pozitivny som robila okolo 13.00 hod. Lebo rano som mala pokazeny test.
19. dec 2006 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govi som doma. snazim sa ucit na zajtrajsiu skusku ale stale sa flakam :dizzy_face:
mrcha mi skoncila minulu stredu. a to som ju mala takym stylom, ze v piatok rano som zacala spinit, cely den nic, vecer konecne dosla, So Ne normal mrcha a potom na striedacku, chvilu uplne malo, potom normal a tak.
19. dec 2006 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len preto sa pýtam, že či si plánuješ robiť ten testík hneď teraz :grinning:
držím ti palčeky na skúšku :wink:
ja viem, ako sa zle učí, keď máš doma net a z modrého koníka sa ti proste nechce odísť :grinning: . Učila som sa tak na štátnice. No hrúza :grinning:
19. dec 2006 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govi toto je moja jednina skuska v tomto semestri a nie som schopna sa to naucit. ja mam teraz v maji statnice. uz pisme diplomovku a tak.
ved to, ze sa mi vobec nechce odist z tohto superfisneho fora :grinning:
ved neviem, ci to idem teraz testnut alebo co. :confused:
budem aspon vediet na com som a budem mat pokoj. nie?
a tebe mrcha meska vsak? kedy sa testujes? ci uz si sa?
19. dec 2006 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zrzuska:
aj tak kvoli tomu nebudes spavat, pokial sa netestnes. :confused: Ci ano? Tie pochybnosti su hrozne, poznam to.
19. dec 2006 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, prisla som z obeda, dala som si super parene buchticky, mnam :slight_smile: a teraz sa mi chce dvojnasobne :rolling_eyes: .
ja sa nastastie uz ucit nemusim. Mozem mysliet len na jednu, ci dve veci. Baby normalne ste ma navnadili. Skusim to este navrhnut mangelovi, co povie na druhu skusku a asi to fakt urobim. U mna ta mrcha tiez bola tak nijak a potom normalne, ale sranda je , ze skoncila v sobotu, ocakavala som v nedelu.
Zrzuska, na co cakas, sup sup a urob si a daj vediet. ked to posunies, uf no ja by som to nevydrzala.
19. dec 2006 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zrzuska, no mne mrcha mešká už 8. deň a testovať sa plánujem až v sobotu. Test som si robila aj v 1. deň meškania mrchy, no bol negatívny, tak teraz už mám obavy a odkladám testovanie :confounded:
19. dec 2006 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: viete si ma predstavit? test na policke v kupelke a len obchadzam a zazrem nan :grinning: asi sa fakt testnem. ja som hrozne nerozhodny clovek :dizzy_face:
ale ak sa mam priznat, necakam //. ale bola by som taaaaaaaaak rada
19. dec 2006 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zruška, tak to poznám. Ja som si test kúpila včera, a dnes ráno som naňho zazerala, ale nakoniec som odolala. :grinning:
19. dec 2006 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govi, ved to. aj ja sa bojim testovat preto, ze mi vynde neg. vysledok. takto mam stale aspon trosku nadej a vytesujem sa z toho. ja co som sa vzdy testovala, tak bol vysledok neg. a tak sa aj teraz bojim.
19. dec 2006 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zrzuska, takto sa len stresujes, urob to a hotovo, cakam, nebehaj okolo neho a urob to. A babatko robite? Alebo sa snazite? Lebo ked nie, tak sa nestresuj a urob tak. Nemas co stratit. Budes si len na svojom. Vyskusaj a hotovo. Stres bude, ked sa budete fakt snazit. :grinning:
19. dec 2006 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govi:
podla mna tebe uz ukaze. :wink:
19. dec 2006 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, zrzuška, to úplne chápem. Veď aj ja to preto odkladám. Ak mi vyjde negatívny test v sobotu, tak sa cez to lepšie prekusnem, lebo už budú vianoce a budem sa tešiť z nich. Ak by mi dnes alebo zajtra ráno vyšiel negatívny test, tak v robote mi som to prekusovala ťažšie :confounded:
19. dec 2006 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govi ako je tebe lepsie. ja ti moooooooooc drzim palceky. ved ti meska, takze je nadej. ved aj lejla (co som citala) tak stale nic nic a vidis.
hej lejla, si po dlhom case nova tehulka :grinning:
zlobivco si zena cinu :wink: ved co. uz som si to odsmutila ked dosla mrcha, tak teraz je to len potvrdenie. my sa nesnazime, bolo by to nahodne keby som bola tehu. z kvapky tuzby :grinning: to by bolo babynko, z tuzby :dizzy_face:
19. dec 2006 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zrzuska:
:dizzy_face:
19. dec 2006 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano zrzuška, mám ešte nádej, ale myslím, že to meškanie je skôr ovplyvnené tým, že som len teraz vysadila HAK. Ale veď v sobotu uvidím :slight_smile:
19. dec 2006 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zrzuska:
nestresuj :slight_smile: Pockaj, ked sa budete snazit, to bude este len stres.
19. dec 2006 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govi:
aj ja som si to u mna myslela :wink:
Ale dnes mas uz tusim 35 den, ze? To je velmi nadejne, uvidis, ze dopadnes ako ja.
19. dec 2006 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozem potvrdit ze to bude stres :grinning:
19. dec 2006 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lejla, ja si pekne v pohode počkám do soboty.
Dnes mám stretko s kamoškou, tak sa jej vykecám, zajtra večer ideme s drahým pozrieť trošku na vianočné trhy a zohriať sa medovinou, štvrtok ma čaká po práci bowling zrejme a v piatok mám dovolenku. No a potom je už piatok a čas testovania je tu, ani sa nenazdám :grinning:
19. dec 2006 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
govi:
ako myslis :wink: Ale s tym bowlingom a medovinkou opatrne. :confused:
19. dec 2006 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to urcite stres bude. moj drahy este chce cakat a ja uz tu stepujem rok a prehovaram ho :sweat_smile: ale viete co? ja sa na to vykaslem a necham to tak, a potom sa ani nenazdam a budem tehu :grinning:
uz testujem ale je tam len jedna ciarka zatial, este mam cakat tri minuty. ale to nic z toho nebude. :pensive: no co uz.
ale jedno pozitivum to ma. aspon viem na com som
19. dec 2006 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zrzuska, tuzba je nadherna vec, potom by ste mali aspon na co spominat. tak drzim palce a zelam nech to dopadne tak ako si sama zelas. ja som chcela len poradit, aby si sa netrapila. ja to vyskusam este tento tyzden a ked to nevyjde, tak to nevyjde. My sme sa tiez nesnazili, tak by to bolo tiez z vasne a nezkrotnej tuzby. v piatok mi zacinaju plodne dni a uvidime ako sa rozhodneme. :grinning:
19. dec 2006 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, nebojte - treba snazilkovat a potom to urcite vyjde. :wink:
19. dec 2006 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa drzkaj zlobivco a nech vam to skoro vynde :wink:
ja mam istu / ale som spokojna, ved plodne dni predomnou, vysli na silvestra takze to bude super silvester :grinning: tesim sa.
19. dec 2006 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zrzuska:
:slight_smile: pozri stranku antear.sk - bezplatny servis. :wink:
19. dec 2006 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, veru, zrzuška, treba na to pozerať pozitívne. Snažilkovanie pred vami, ešte to pekne vychádza na silvestra, tak to si pekne užijete :wink:
19. dec 2006 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lejla vyslo mi 7. 8. 9. na 12mesiac a 6. 7. 8. na 1. mesiac 2007
uz som si to raz robila. ale to su dni v mesiaci alebo dni v cykle? :confused:
19. dec 2006 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok