Som v 6. mesiaci a nerastú mi prsia

8. aug 2021

Ahojte baby, som v 6.mesiaci a vôbec mi nerastú prsia. Máte to niektora aj vy alebo? Mala by som to povedat doktorovi ked pôjdem na poradnu alebo je to normalne absolutne ma ani nebolia ani ziadne zmeny nepocitujem. Je to v pohode? Som prvorodička tak sa len pýtam

petamich
8. aug 2021

mne kusok narastli hned asi prve tyzdne tehotenstva a potom uz nic 🙂 neboj sa oni narastu, teraz som po porode a mam ich ako dojky vo filmoch

nttnnt
8. aug 2021

ja som mala naliate a bolestive asi do 8 tyzdna a potom uz neboleli a zvacsili sa asi len vdaka kilam navyse :D :D neboj nic ked ich budes mat jak melony naliate mliekom este budes rada spominat :D

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kkovacovak
8. aug 2021

Sesternica mala rovnaké prsia celé tehotenstvo tak ako pred otehotnením. Žiadna zmena. Mne sa zväčšili na začiatku a potom sa zase zmenšili. Nie je to podľa mňa vôbec podstatne a o ničom to nevypovedá

gabika9878778
8. aug 2021

Mne sa nalialy až po pôrode 3 deň

angel993
8. aug 2021

Mne počas tehotenstva nenarastli vôbec. Po pôrode sa mi tak zväčšili, až mi koža popraskala.

mattkapd
8. aug 2021

Mne sa nezvacili tiež ani v prvom tehotenstve ani teraz.. Ale tak zas možno dobre lebo po porode som ich mala úplne rovnaké ako pred tehotenstvom.. A mlieka som mala až až aj v malých prsiach🤭

leuska15leuska15
8. aug 2021

Podľa mňa keby to bolo dôležité, doktor by sa ta na to pýtal alebo by ti ich rovno meral :D nestresuj a užívaj tehotenstvo

petamich
9. aug 2021

@zazvorka87 dakujem, syna 🙂 Miska

didi2102
9. aug 2021

Kojim druhý krát,prsia sa mi zväčšili až mesiac po pôrode keď sa naliali mliekom

vanda323
9. aug 2021

Ahojky, to je asi tvoje prvé dieťa?Ja som to tak mala pri synovi, prvom. Potom sa naplnili mliekom, ale nekojila som no ostali väčšie, teraz čakám 4 babetko a chcem svoje prsia späť. Mám ich ako vytahana krava, strašne sú

drobaja
9. aug 2021

Ahoj🙂
Ja som rodila 09/2020 a teraz som opäť tehotna taktiež v 6 mesiaci, ale prsia sa mi nezvacsili ani raz. Až po pôrode, ako mi prišlo mliečko, aj to len na chvíľku, možno deň ani to nie.
Zrejme to nie je pravidlo🙂

zlatica99
9. aug 2021

Nerob si s tým nejaké starosti. Na to máš ešte dosť času. Poznám prípady, kedy sa prsia ani nejak rapídne nezväčšili či už v tehotenstve alebo počas dojčenia. Ale pre pokoj v duši sa na to opýtaj, keď pôjdeš na poradňu, ak chceš.

luciachh
9. aug 2021

Bud rada ze nerastú a nebolia. Co by som ja za to dala. Sú dni kedy s hystericky plačom držím kuchynský nôž že si ich idem odrezať tak ma z nich všetko boli😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre