Včera mi test ukázal pozitívny výsledok a dnes už negatívny

lili1002
5. mar 2021

Prosim vás žienky poraďte mi ja už som zúfalá. Bola som u doktora v pondelok minuly týždeň som si robila test a vyšiel mi pozitívny. V pondelok som začala krvácať doktor povedal ze je to menzes ze to majú niektoré ženy aj do 3ho mesiaca. Krvácanie prestalo. Včera som si robila test znova vyšiel mi pozitívny.Dnes som bola u doktora znovu. Povedal ze žiadna zmena sa neudiala za 4dni. Objednal ma 22.3 na kontrolu. No ja som si urobila test dnes znova a už mi vyšiel negatívny. Akože nechápem tomu. Ci je to aj kvôli tomu ze som si ho nerobila z ranného moču alebo ja už neviem a som z toho uz na nervy.. Prosím poraďte mi.

sally001
5. mar 2021

@lili1002 daj foto

jaskolka
5. mar 2021

Žiaľ, je možné že si mala biochemické tehotenstvo. To sa stáva často, proste zárodok sa neudrží, a žena ak netestuje, myslí si, že len sa oneskorilo krvácanie. Ale pri testovaní môžeš mať už //. Neviem ci ti doktor bral krv na hcg? Lebo pri tehotenstve krvácanie môže byť,ale nie je to klasický menzes, tak doktor by to mal sledovať, ak ide o normálnu intenzivnu čerstvú krv. To, že si mala ešte pred pár dňami pozitívny test, je možné, hcg klesá postupne čoho je dôkaz aj teraz už negatívny test.

babovka2321
5. mar 2021

@lili1002 no, nechcem marit tvoje nadeje, ale ja by som povedala, ze to bolo biochemicke tehotenstvo. Ak si robila poobede test s rozdielom tolkych dni, vysiel by ti pozitivny aj poobede. Jedine, ze si robila uplne iny test s inou citlivostou.

lili1002
autor
5. mar 2021

Ja neviem fakt ten istý test som použila ako aj včera. Stále sa cítim tak isto bruško nafúknuté ako keby som mala prsia ma bolia. Doktor ze je to skoro aby na sone bolo niečo vidieť . A ze možno som otehotnela pozdejsie ako som udala poslednú menštruáciu. Lebo mu to nevychádzalo.

lili1002
autor
5. mar 2021

@jaskolka ja som si robila test včera ten mi vyšiel pozitívny a dnes už negatívny. Nebral mi krv len povedal ze mam počkať do 22.3 a potom sa ukáže ci na sone niečo uvidí.

babovka2321
5. mar 2021

@lili1002 medzi testom pred krvacanim a po krvacani bola vyrazna zmena v intenzite (k lepsiemu)?

lili1002
autor
5. mar 2021

@babovka2321 nechápem tomu jeden test som si robila pred týždňom druhý včera a tretí dnes a tento posledný mi ukázal negatívny výsledok.

babovka2321
5. mar 2021

@lili1002 ale test vcera mal ovela vyraznejsie ciarky ako ten pred tyzdnom? Lebo ak nezosilnel, tak to bolo skor zostatkove hcg nez prosperujuce tehotenstvo.

lili1002
autor
5. mar 2021

@babovka2321 neviem ci som dobre pochopila otázku. Ale prvý test som si robila z drogérii a tieto posledné dva z lekárne.

lili1002
autor
5. mar 2021

@lili1002 ten prvý bol paličkovy a tieto posledné dva digitálne

lili1002
autor
5. mar 2021
babovka2321
5. mar 2021

@lili1002 aha, no to tazko porovnat teda. Vyskusaj este ked tak ten palickovy (rovnaky ako pred tyzdnom), ak tam nebude silnejsia ciarka ako pred tyzdnom, tak bohuzial...

sirka9
5. mar 2021

skus zopakovať s ranným močom. ak bude znova negatívny, je možné, že to bolo biochemické tehotenstvo. alebo si daj urobiť test z krvi HCG

rumba01
5. mar 2021

skus este ten taky palickovy si spravit a uvidis, ako ti vyjde. hlavne klud, nestresuj a ver, ze bude vsetko dobre

lili1002
autor
5. mar 2021

Dnes mi priateľ kúpi znova test povedala som mu nech mi kúpi paličkovy. Tak uvidím. Strašne chceme bábätko. Mam už 12rocneho syna a pri nom som takéto problémy nemala a to som ho mala v 19tich.asi to ide už aj vekom. Celý týždeň som v strese. Som zvedavá co mi ukáže ten zajtrajší test.

jaskolka
5. mar 2021

@lili1002 závisí možno aj od značky testu, ak klesá hcg, a test ma menej farbiva, už ti dnes nemusel zachytit, kým ten včerajši, ak bol citlivejší, ešte mohol zachytiť dačo

jaskolka
5. mar 2021

Teraz až vidím testy, nepoznám síce ten druh testov, ale možno ten horný ešte zachytil toľko hcg, že ukázal "pregnant" a dolný už nie, keď už kleslo pod určitú úroveň. Uvidíš tie klasické tyčinky, ak nebudú //čiarky, tak je mi to ľúto, ale zrejme bolo biochemické.😔

cookie29
5. mar 2021

A doktor Ti robil ake vysetrenie?

lili1002
autor
5. mar 2021

@jaskolka uvidím zajtra keď si urobím ten obyčajný paličkovy. Len stále mam ten taky pocit ako keď som začala byť tehotná. Neviem ak som potratila ze ako dlho sa budem takto cítiť. 😔

mikasz
5. mar 2021

@lili1002 pozri kludne sa mohlo stat, ze bol aj test chybny, alebo moc zriedeny. No na druhu stranu, hcg rastie obden, cize ciarka ma postupne tmavnut, hlavne ked si mala uz pred tyzdnom pozitivny test. Skor mi to vyzera na biochemicke tehu.
Vyskusaj spravit rano a potom o 2dni. Ja mam naj skusenost s mamatestom, pekne vidno ako hcg rastie.

lili1002
autor
5. mar 2021

@cookie29 urobil mi sono a normálne vysetrenie od spodu. Tento týždeň už druhý krát. A povedal ze žiadna zmena tam nieje ze možno som otehotnela pozdejsie ako som mala posledny menzes.

misana84
5. mar 2021

@lili1002 áno vek ovplyvní ale my sme mali prvé v 35 na prvú supu

cookie29
5. mar 2021

@lili1002 a co videl? Aspon nejaky naznak gestacneho vacku? Alebo len vysoku sliznicu?

lili1002
autor
5. mar 2021

@cookie29 tento doktor ktorý dnes zastupoval môjho tak ten mi nepovedal dokopy nič len ze žiadna zmena sa neudiala. Ze uvidíme toho 22.3 keď mám ísť na kontrolu. Ze ak nezačnem krvácať znova tak to je dobre a ak áno mam ísť rovno do nemocnice. Som zmätená lebo taky bol ze mi dokopy nič nepovedal. Ja som sa ho pýtala a on len toto dookola.

jaskolka
5. mar 2021

@lili1002 neviem, či ťa nezne pokojim ešte viac, ja som prvé tehotenstbo mala MA v 9 týždni a čakali sme do 12tt,ci sama sa vyčistím. Napokon nie, ale príznaky som mala v podstate až do kyretu. 😔Možno aj psychika úradovala, ale potom hneď už všetko odznelo. Teraz už asi nič neovplyvnis, uvidíš, čo bude na tej kontrole.

nafka0483
5. mar 2021

@lili1002 Preco ti nevzal krv? Mozes ist do labaku aj sama a zaplatit si ako samoplatca.
Pokial si teda na Slovensku, testy mas anglicke, tak neviem ci si v zahranici.

lili1002
autor
5. mar 2021

@jaskolka doktor mi povedal ze uvidí sa keď prídem na kontrolu. Ja už som z tohto chorá a mrzí ma to. Tešili sme sa s priateľom... Nechápem ani ja prečo mi nezobral krv. Človek má len čakať. A dovtedy budem v strese ze co ako. Nechcem už plakať vždy si poviem ze keď teraz sa nepodarilo tak sa podarí nabudúce. Ale potom mi to príde ľúto a plačem znova. Musím sa stým zmieriť ze to takto proste malo byt.

lili1002
autor
6. mar 2021

@mikasz takze dnes som si robila test ráno a ukázal mi veľmi slabucku Druhu paličku. Ja si myslím Ze som potratila a už to hcg iba klesá keďže je ta palička taka slabá.

2002lenka
6. mar 2021

Kľud, ukludnit sa, testy nemusia byť vždy presne. Daj tomu čas, počkaj čo bude na kontrole. Strašne to chceš až "tlacis na pilu". Bud v pohode aby aj babo bolo.

mikasz
6. mar 2021

@lili1002 ak je ciarka bledsia ako bola minuly tyzden, tak s najvacsou pravdepodobnostou islo o biochemicke tehu a toto je zostatkove hcg 😔
Mrzi ma to

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre