Včera som mala dve čiarky na teste a dnes je test negatívny

aurelka1
27. nov 2023

Dobrý večer prajem🙂
Mala z vás takýto istý problem ako ja prosím vás o rady❤️
Včera som mala na teste 2 čiarky ma my mešká už druhý deň,dnes som robila zase test ten bol negatívny😞
Dnes som mala na papieri aj veľmi maličké veľmi svetlo červené bodky neviem už sama čo si mám otom myslieť mala z vás niekto takto?🙈 vopred dakujem

adeladulova
27. nov 2023

Skúsenosti nemam, ale objednaj sa k doktorovi a uvidis

aurelka1
autor
27. nov 2023

@adeladulova hej hej jasne už som obiednana ale dovtedy neviem čo budem robiť🙈 dr. uvidim až o 2 týždne
Žijem v UK tu to je trozku ťažšie sa dostať k doktorovi a na pohotovosť sa dá ísť do nemocnice ale tam sa načakám aj 11 hodín ako minule s mojou 6 ročnou dcérkou

jaskolka
28. nov 2023

@aurelka1 môže to byť biochemické tehotenstvo.

slavomira236
28. nov 2023

@aurelka1 k akemu doktoroci si sa objednala? GP..? Bola som tAm tehotna sj rodila a gynekologa som nevidela za cele tehu. Na prve sono myslim ze az v 3tom mesiaci som bola. Aj toi to robila midwife..a krv ma potvrdenie tehu tiez brali az lked dlhsie meskala ms

aurelka1
autor
28. nov 2023

@slavomira236 áno na GP tu sa inde ani nedostanem hrozne tu to je už neviem čo mám robiť jeden deň pozitívny druhý deň negatívny príznaky tehotenské mám až priveľa vážne nechápem až mám 6 ročnú dcéru nechcem byt naivná sle proste sama tomu nerozumiem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre