Mešká mi to a test mám negatívny

aurelka1
29. jún 2020

Dobrý deň prajem neviem ako to tu chodí ospravedlňujem sa ak to tu nepatrí ale chcela by som poprosiť o nieake rady ak môžem 🙂
Mešká mi to už 18 dni stále to neprišlo a test ne negatívny už neviem či si mám otom myslieť k doktorovi sa nemám ako dostať kôli covid-19
Mám dcérku prinej mi to meškalo týždeň a test bol pozitívny tak už sama neviem ako to riešiť vopred dakujem♥️

xjakubikovak
29. jún 2020

@aurelka1 celkom ma zaujima preco nemozes ist k doktorovi? doktori asi stale maju obmedzeny rezim ale mas problem tak ta musi zobrat

aurelka1
autor
29. jún 2020

@xjakubikovak ahoj žijem v zahraničí a všetko tu riešia cez telefón
Mal sa mi ozvať doktor dnes ale zatiaľ nic

clori
29. jún 2020

@aurelka1 meskajuca resp. vynechana menstruacia nie je len v tehotenstve. moze ju sposobit anovulacny cyklus (nedojde k ovulacii), velmi oneskorena ovulacia alebo ina hormonalna pricina - napriklad cysta.

aurelka1
autor
29. jún 2020

@clori dakujem za radu.....rozprávala som sa s mamkou ta mala cystu vravela že ju to bolelo mna naopak neboli len keď kľudne sedím čo pri mojej dcérke sa nepodarí😀 tak cítim ako keby som tam mala bublinu a praská neviem čo to môže byt už mi to motá hlavu🥵

xjakubikovak
29. jún 2020

@aurelka1 aha chapem, ja by som mu asi ale zavolala na tvojom mieste 🤔

aurelka1
autor
29. jún 2020

@xjakubikovak nedá sa mu volať musím čakať na jeho telefonát ale tu to chodí tak že zavolá aj o týždeň🥵

s_a
29. jún 2020

Nemusí to byť hneď cysta.. Mne len raz proste nepraskol folikul? Asi tak sa to povie... Tak mi pichli vyvolavacku a bolo

xjakubikovak
29. jún 2020

@aurelka1 kde zijes ak mozem vediet? ked citam tu na mk niekedy o tejto zahranicnej starostlivosťi tak si aj pomyslim ze na sk to nieje az take strasne ako sa mi niekedy zda ale kludne ma vvved z omylu 😀

aurelka1
autor
29. jún 2020

@xjakubikovak žijem v anglicku a z omylu určite ta nenivediem lebo tu to je ako v horore zo zdravotníctvom....pred rokom dcéra mala zápal v krvi to nám nic nerobili ani krv deťom neberú musela som zo dňa na deň kúpiť letenku a ísť na sk k doktorke🥵😀

aurelka1
autor
29. jún 2020

@s_a ahoj nedajú mi nic ani len krv mi nezoberú na test ani k lekárovi nemôžem 🙂

aurelka1
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
clori
29. jún 2020

@s_a ked folikul nepraskne, je to cysta 😉

clori
29. jún 2020

@aurelka1 cysta nemusi mat ziadne fyzicke priznaky, okrem meskajucej MS.

medulienka121
2. júl 2020

dievčatá ja som mala 3 tehotenské testy negatívne ale keď menštruácia neprišla ani po 2 mesiacoch išla som k lekárovi a je z toho momentálne už 4 ročný chlapec 🙂

aurelka1
autor
2. júl 2020

@medulienka121 super aj ja dúfam že to bude babo a nie nejaká choroba ♥️♥️

zuzka1620
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre