Veľmi slabá čiarka

lucia_0012
24. mar 2023

Ahojte. Neviem čo si mám o tom myslieť. Robila som si tt ale na 4ks mi vyšli úplne slabé čiarky. Až tak slabé,že keď ich odfotím tak test vyzerá byť krásny biely. Tie čiarky na teste sú. Nevidela som ich len ja ale aj iný. Len keď to chcem odfotiť tak nevidno nič :/ máte s tým niektorá skúsenosť? :/

domi27domi
24. mar 2023

@lucia_0012 a koľko si po ovulácii? Môže byt že ešte testujes príliš skoro alebo niektoré testy žiaľ robia aj falošne čiarky / duchov.

slawka2208
24. mar 2023

skúseností tu budú mať mnohé mamičky, otázka je či ti mešká menzes, vieš kedy bola ovulácia? poprípade treba len počkať a testovať o 2 dní či čiarka bude tmavnúť.

lucia_0012
autor
24. mar 2023

Ovuláciu som mala 12.3. a prvý test som si robila 21.3. a dnes ráno posledný. MS mám dostať zajtra. Snažíme sa o malé už asi od novembra. :/

lucia_0012
autor
24. mar 2023

Myslíš, že by duchovali 4 testy? :/

slawka2208
24. mar 2023

@lucia_0012 veľa testov duchuje, neviem akú značku máš testov. ale pokiaľ tie testy každým druhým dňom netmavnú a stále tam je nejaký duch tak môžu to byť falošné testy. Ale najskôr by som testovala v deň menzesu.

lucia_0012
autor
24. mar 2023

Tak zájdem ešte dnes si kúpiť a skúsim keď bude MS meškať. Ale ďakujem

zabka79
24. mar 2023

@lucia_0012 za mna duch = pozitivny aj pred ocakavanou ms

lienkka1999
26. mar 2023

Čo myslite dievčatá? Dnes by mala prísť MS zatiaľ nič, len slabučký hnedý výtok trosku na intímke, test som si robila dnes poobede, čiže neslo o ranny moč.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre