VIA-MED Diagnostic Baby Test Strip. Je spoľahlivý?

petra2505
4. dec 2008

mate s tymto testom skusenosti?Je podla Vas spolahlivy?Od nedele mi meska menzes uz mi na 5 testoch ukazal // aj ked slabsie.Dnes som si robila rapi Preg a ten mi cely zozltol - asi bol vadny alebo sa premocil, ale postupovala som presne podla navodu.Aky je podla Vas uplne naj test?

vilocka
4. dec 2008

Petri, tento test nepoznam, ale ked si raz tehu, tak ti to ukaze aj ten najlacnejsi test aky existuje. Ja som si kupovala test v DMku, uplne obycajny a ked som bola tehotna, ukazal dve ciarky, uplne tmavo fialove. 😵 Takze ak ti mozem poradit, pockaj, dva dni, kym sa ti zvysi hladina tehot. hormonu a kup si hocaky test. Ciraky by uz mali byt tmavsie. Ak neveris tomut via - medu co si mala, skus nejaky iny. Myslim, ze vsetky su spolahlive a ukazu co treba, ak to tam je 😉 . Drzkam palce, aby tam boli obe ciarocky a poriadne tmave. Daj vediet.

petra2505
autor
4. dec 2008

vilocka dakujem , zajtra skusim dalsiu znacku 😀

michelitta
26. jan 2014

ahojte kocky,chcela by som obnovit tuto otazkocku..mate niektora skusenost s tymto testom?ze ukazoval a neboli ste tehotne alebo boli?velmi pekne dakujem!!

hviezdicka111
6. feb 2014

@michelitta ta znacka je az natolko citliva, ze sesternici ukazala // krasne, jasne viditelne...este v ten den kupila iny druh testu, vlastne dva, jeden vyskusala este v ten den, dalsi rano a nic...negativne.... ms dorazila...nakolko sa o babatko snazili, bolo to dost dobre sklamanie....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre