Vidíte jednu alebo dve čiarky?

maron264
24. sep 2020

Ahojte dievčatá, je mi to trápne, ale nakolko to nechcem riesit s nikym znamim, chcem sa spýtať vas. Vidite tu jednu alebo dve ciarky? Ja dve ale ta druha je velmk slaba. Co to znamena? Menzes meska 2 dni, pri prvom som mala uz prvy den meskajuceho menzesu riadnu kolajnicu, preto sa chcem spytat na skusenost dakujem.

adalmba
24. sep 2020

@maron264 ja vidím jednu. Počkaj kým zaschne

suzitok
24. sep 2020

Jednu

maron264
autor
24. sep 2020

@adalmba zaschol

danik1505
24. sep 2020
suzitok
24. sep 2020

Na tomto uz jednoznačne dve

stela01
24. sep 2020

2 vidím , gratulujem . Hneď na prvej foto 🙋🏼‍♀️

dollyzv
24. sep 2020

Dve,pravdepodobne si mala posunutú ovu preto je slabá,urob o dva dni test znovu a uvidíš či silnis

sardinka32
24. sep 2020

dve

maron264
autor
24. sep 2020

@dollyzv no hlavne sa aj preto pytam, minuly mesiac som mala biochemicke tehu, tak asi tie minule kramy neboli od zaciatku uplne kramy, tak mozno som fakt mala aj ovulku neskor. Dufam, ze bude silniet ❤️

millky
24. sep 2020

@maron264 ja som mala takýto test presne po biochemickom. Testuj sa každé ráno či ti silnie. Držím palčeky 🤞

maron264
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivangeline
24. sep 2020

J ja vidím slabulinko ale dve.

haanovajana
24. sep 2020

Dve

lia_nka
25. sep 2020

Vidím dve ale dosť slabé na 2 dni meškania 😊

jarkam721
25. sep 2020

Dve čiarky.

maron264
autor
26. sep 2020

ahojte dievčatá, dakujem, dnes takto a teda dufam ze to takto pekne bude pokracovat. Prajem krasny den 🌹

lluss
29. okt 2020

Ahojte baby, môj prvý príspevok. S mm sa takisto snažíme o dieťatko 😇. Posielam fotku, kde sú ovu testy, ktoré mi nikdy nevyšli pozit.😄 posledný je tt, chcela by som len vedieť váš názor, črtá sa tam podľa vás niečo?? Som 7dpo .. skoro áno, ale mám také bodavé bolesti v podbrušku už od predpokladanej ovu.. neviem s čím to súvisí.. prosím poradte🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre