Vidíte tam niečo?

dea663
20. nov 2020

Ahojte baby bola som u lekára lebo mi mešká la mrcha tam i povedal ce mam na ľavom vaječníku malú cystu že po skončení ms mam prísť na kontrolu, no samozrejme prišla ms, teda niečo čo malo vyzerať ako ms 3dni také krvácanie ale slabé, nebolelo ma ani kríze nič, a potom ďalšie 3dni len také tmavohnede špinenie. Skončila mi v utorok a keďže sa cítim tak zvláštne tak som sa testla rped tým než v pondelok pôjdem na kontrolu. Vydite tam niečo? Bábätku by sme sa veľmi potešili no len keď je to cysta tak asi môžem len snívať zatiaľ. Ďakujem za odpovede.

pininka1
20. nov 2020

Zial nic

veronikaszabova
20. nov 2020

nevYdim tam nic.

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cookie29
20. nov 2020

Poriadnu tvrdku ... ale to Ta asi nezaujíma

katkami123
20. nov 2020

Nič a to som si išla oči vyočiť

dea663
autor
20. nov 2020

@katkami123 ako píšem som len nepokojná koli tej cyste a do toho ta krátka ms, špinenie.. Divný výtok... Ale tak počkám do pondelka co povie doktor 🙂

veronikaszabova
20. nov 2020

@dea663 tehotna nebudes, to uz by si mala kolajnice na teste.

dea663
autor
20. nov 2020

@veronikaszabova ved to 🙂 no hádam to nebude nič vážne 🙂

sxx6615mx
20. nov 2020

Čo myslíte baby? 3 den mešká, alebo si už len namýšlam ? 🤔

dzulik_
20. nov 2020

@sxx6615mx ja tam nevidím nič 😐

veronikaszabova
20. nov 2020
panorek
20. nov 2020

Vidím dátum exspirácie celkom jasno. Gratulujem ešte nie je po záruke.

sandra151
20. nov 2020

@sxx6615mx negatívny

simoncik
20. nov 2020

Ach, niekedy sa vazne zastavujem nad tymi otazkami a fotkami. Zienky ozaj nechapem. Ja viem, ze velmi chcete, ale ked vy tam nevidite nic, verte, ze ani mi nebudeme.dookola to iste. Hoc aj keby ciarka je,tak naco to tu vesat? Ved ked ju vidim, viem co to znamena hadam? Lenze ked je test ze uuuuplne cisty a hodinu hladat ducha... A k tomu zo este aj tu zavesit.este po menzese nakonec

sxx6615mx
20. nov 2020

Kedze mi meskaju uz 3 den, bolia ma prsia, som viac unavena, castejsie navstevujem wc, ked som si robila test tak sa mi ukazala slabunka ciarocka ale asi po 1 -2 zmizla, a kedze sa uz dlhsi cas pokusama tak vyskam vselico, a ak ti vadi ze niekto pridava fotky aj ked tam nic nieje naco sa k tomu vyjadrujes ? Vies nie kazda moze otehotniet hned, a radsej sa podelim ako by som si mala namyslat ze tam nieco vidim len ja, cennim si nazor druhych ale komentar ako tvoj o nicom, a myslim si ze je to jedna z tem ktora sa tu prebera non stop, tak vazne neviem co mas za problem, nauc sa niekedy ignorovat a je. Mier

niki_9
21. nov 2020

Myslite ze je pozitívny?

veronikaszabova
21. nov 2020

@niki_9 nie

sxx6615mx
31. aug 2021

Vidíte tam nieco ? Ja tam vidim nieco slabunke alebo si to nahovaram ? 🙄 ms mam dostat za 3 dni, par dni ma napinalo, pichalo v podbrusku a citim sa nejak divne, takziez mi nejako prestalo chutit papat

sandra151
1. sep 2021

@sxx6615mx to čo tam vidíš je príliš ďaleko nie?aký je to test?

andrea78
1. sep 2021

@sxx6615mx nic, negativny. Testujes skoro.

som_ponorka
1. sep 2021

@sxx6615mx mne sa tam tiez nieco zda, ale moc daleko a moc hrube.ci?

bublanina1
1. sep 2021

@sxx6615mx negatívny negatívny a ešte raz negatívny ....čo tak testovať sa po meškaní men.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre