Vo štvrtok som mala 2 tehotenské testy pozitívne a dnes negatívny

lenkitaa
11. apr 2021

Vcera som si robila dalsi ten bol negativny a dnes negativny tiez. Ma niekto podobne skusenosti?

cookie29
11. apr 2021

Menzes prišiel? Podoba sa na to na biochemické

lenkitaa
autor
11. apr 2021

@cookie29 menzes som mala zaciatkom mesiaca, meskal 3 dni ale dosiel a vo stvrtok bol 4 den po menzese

denisa0504
11. apr 2021

Ak bol test rôznej značky, môže to byť tým. Testy majú rôznu citlivosť a množstvo farbiva. Počkaj ešte dva dni a skús znova, prípadne digitálny test je presnejší.. mohlo ale ísť aj o biochemické tehotenstvo...

s_a
11. apr 2021

Nerozumiem, robila si si test aj keď ti ms prišla? 🤔

cookie29
11. apr 2021

@lenkitaa bohužiaľ sa to podoba na biochemické. Je mi ľúto. Skús zopakovat test zajtra z prvého ranného mocu. Uvidis

lenkitaa
autor
11. apr 2021

Praveze ak som tehotna tak presne viem, kedy som otehotnela 14.3 mala som plodne dni a aj sex bez ochrany cize to by bol dnes uz skoro 5 tyzden test by to mal uz urcite ukazat, ale neviem ked som mala aj menzes

lenkitaa
autor
11. apr 2021

@s_a aaano pretoze mi bolo velmi zle a furt som vsetkych naokolo pocuvala,ze som tehotna

petamich
11. apr 2021

@lenkitaa zaciatkom mesiaca april?
no kazdopadne toto cele vyzera ako biochemicke - menzes ti meskal, lebo ste vajicko oplodnilo, zrejme sa zial neuchytilo a preto si dostala MS, ten test zo stvrtka tym padom bolo zostatkove HCG

diaalex
11. apr 2021

@lenkitaa keď ti prišla ms je jasne že tehu nebudeš ... bolo to biochemické

lenkitaa
autor
11. apr 2021

@diaalex pocula som nie 1 pripad, ze zena mala menzes aj ked bola tehotna

diaalex
11. apr 2021

@lenkitaa ale nie riadny, mala max hnedý výtok a trosku ružové a po ďalšie mas 2 negatívne testy čo viac chceš?

denisa0504
11. apr 2021

@diaalex toto je riadna hlúposť čo píšešo tom menzese. Čítala som, že menzes mali ženy normálny ako vždy, nie len hnedé a preto sa dozvedeli až neskôr, že sú tehotné a aj moja sesternicato mala tak a až do druhého mesiaca tehotenstva menzes..

elizabet173
11. apr 2021

@diaalex mala som normalne menzes pat dni, ziadny vytok a trochu ruzove, normalne som krvacala, myslela som si, ze sa nepodarilo, az ked mi zacalo byvat zle, tak mi zacalo svitat. Aj na dalsi mesiac som mala, ale uz len velmi slabo.Takze stat sa moze, je tu na MK mamina, ktora zistila az v piatom mesiaci, ze je tehotna, dovtedy menzes mavala. Bola z toho v soku, islo o tretie dieta.
@lenkitaa nechcem ti davat zbytocne nadeje, ale naozaj sa vo vynimocnych pripadoch stane. Syn mal takmer 4 kg, takze je nemozne, ze by som pocala o mesiac neskor

lenkitaa
autor
11. apr 2021

@elizabet173 len nerozumiem tim testom vo stvrtok som mala 2 rozdielne, ale obidva pozitivne a vcera a dnes su uz negativne, spravim zajtra rano a uvidim

elizabet173
11. apr 2021

@lenkitaa velmi tomu nerozumiem, mozno napisu skusenejsie, ale nemoze to byt tym, ze by to bolo biochemicke? Urob este o dva, tri dni a uvidis, najlepsie tej istej znacky

aurorastone
11. apr 2021

@denisa0504 presne známa tiež tak 5 mesiacov krvacala normálne a skoro ju "vykotilo" keď sa dozvedela v ktorom je mesiaci 😅

majamat
11. apr 2021

veru su tu maminy, co mali ms a boli tehu. no kazdopadne by bol tehu test pozitivny a nie negativny, skor to vyzera na biochemicke tehu.

diaalex
11. apr 2021

@denisa0504 a ty si už presvedčená, že to je tvoj prípad... presne takto vznikajú sklamania... keď máš po pozitívnych testoch 2 negatívne tak asi sa nepodarilo... načo si robíš zbytočne nádeje?

diaalex
11. apr 2021

@elizabet173 no ale autorka je presvedčená, že tehu je aj napriek negatívnym testom... trošku nelogické nemyslíš?

pininka1
11. apr 2021

@diaalex moja suseda mala tri mesiace menzes a bola tehotna,ziadne spinenie. Preto ani netusila ze moze byt v tom. Aj moj gynekolog mi potvrdil ze sa to stava.

denisa0504
11. apr 2021

@diaalex ak by si čítala, čo som písala pred tým, tak vieš, že som autorke písala, že to môže byť biochemické tehotenstvo a nech radšej zopakuje test. Nebudem tu hneď vypisovať, že tehotná nie je alebo je. Písala som, nech urobí test o 2 dni, lebo testy majú rôznu citlivosť a množstvo farbiva a ak použila rôzne značky, mohli jej ukázať aj zle

elizabet173
11. apr 2021

@diaalex písala som to tebe, lebo nemáš pravdu, možno si sa ty s tým nestretla, ja áno. Jej som písala, že jej nechcem robiť zbytočné nádeje, že tie pozitívne testy mohol byť pozostatok toho biochemického, ale že sa veľmi tomu nerozumiem, že možno napíšu iné. Tiež som jej radila urobiť ešte test o dva, alebo tri dni

kikaaa444
11. apr 2021

@diaalex menzes malo veľa žien . Aj kamoska síce slabší ale mala tri mesiace . Keď sa povie menzes je to myslene ako klasicky menzes - krvacanie . Hnedý výtok je špinenie

labocca
11. apr 2021

@lenkitaa zial ja som mala takto parkrat...bolo to biochemicke tehotenstvo☹

maminkadeticiek
11. apr 2021

Podla mna to bolo najskor biochemicke.To znamena ze sa to nedokazalo udrzat a odplavil to menzes hned s prvou menstruaciou.Tretina tehotenstiev,aj viac takto konci lebonje velmi slabe.

elementissa
11. apr 2021

Hm, inak skusim sa inak spýtať, ked som mala posledny menzes od 1.do 7.3. (nemavam uplne pravidelny cyklus) a teraz v piatok som bola na vyvolavacke, dnes digitálny test z ranného moču negatívny? Keby som bola tehotná, ako sa to počíta? (uz dieťa mam, vtedy som to neriesila, otehotnela som nejako na konci januára, v marci som zacala grcat a spravila si test, tentokrát ale dieťa NECHCEM, neplánujem, ani sa nam nesmyklo, pouzivame stale kondóm, nikdy nepraskol, ale nie od začiatku styku, zvyčajne az po par minútach (5-10) nasadi manžel. O prve dieťa sme sa snažili vyse dva roky veľmi intenzívne. Priznaky ako pred MS uz mam dobrych 10 dni, ale kramy furt nikde, zatiaľ ani vyvolavacka nezabrala, ale tak su to len 2 dni od vpichu. Každopádne, pri tehotenstve sa počíta prvý deň poslednej menštruácie ako den 0? Lebo podla toho by som uz bola v 5-6.tt (v prípade tehotenstva) a teda to by mi uz vysli kolajnice na teste, ci? Stalo sa vam niekedy, ze vam vynechal menzes, ale tehotné ste neboli? (ani biochemické teh?)

diaalex
12. apr 2021

@kikaaa444 som fakt zvedavá či jej ten test vyjde pozitívny ...

diaalex
12. apr 2021

@elizabet173 ale veď čo rieši cez MK ... nech ide k lekárovi keď je presvedcena o tehu ... nebudem jej tu vypisovať, že určite je tehu a ubezpečovať ju keď to tak nemusí byt, veď každá mame na to názor, keď chcela utešiť tak nemala písať na MK

vevesh
12. apr 2021

@elementissa to je relativne normalne. Vyvolavacka nemusi zabrat- mne dosiel menzes az po 8 tyzdnoch od prveho pichnutia🙄🙄medzi to pichol lekar este jednu aj tak nic...a podla lekara vsetko bolo ok...

kikaaa444
12. apr 2021

@diaalex to netvrdím . Ak ho raz mala pozitívny a potom negatívny to asi ťažko . Ale to som pisala že aj pri normálnom tehotenstve je ms úplne bežná

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre