• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Wobenzym. Môže byť príčinou meškajúcej menštruácie?

15. novembra 2007 
Ahojte kočky, neviem, či niektorá už ma skúsenosti s tabl. Wobenzym. Brala som ich teraz 10 dní po 10 tabliet. Už ani neviem, kvoli čomu ich beriem, resp. brala som. Po liečbe na endometriozu, mi našli zase cysty, jedna je hustejšia a ta druhá vodová. Kedže ani jedna nechce nejako prasknúť, tak som brala rôzne tabl. aj injekcie. Teraz mi nasadili liečbu Wobenzynom. Po vybratí celej dávky som však nedostala menstruáciu, čo je u mna nezvyk. Mešká mi to už 6 dní a nič.... Môže to mať vplyv na to aj liečba Wobenzynom? Poradte ak viete. Díky. Mata :unamused:
13. nov 2007 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,
ja beriem Wobenzym ako podpornu liebu pri atb na chlamydie, nenahradzuje atb(prehlbuje ich ucinok).
Neviem o tom, ze by mal vplyv na menzes.
13. nov 2007 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
ja som brala Wobenzym po operácii mimomaternicového tehotenstva (mňa rezali) aby som nemala zrasty v maternici a dutine brušnej. Brala som tbl. asi dva mesiace ale menzes som mala pravidelne.
13. nov 2007 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem sa odpovede, mne mešká M už pomaly 8 den, ale po ukončení liečby Wobenzymom, som mala 2-3 dni male špinenie, neprikladala som tomu, že by mohlo ísť o menštruáciu. Ako som spomínala, mám cysty, tak som si myslela, že by to mohlo byť prasknutie jednej z nich? tak neviem.... ale díky, ste zlaté
15. nov 2007 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlavne by si mala ist k lekarovi, nech ta vysetri.
15. nov 2007 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok