Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Zbytočne stresujem, alebo som tehotná?

pe_ta
18. sep 2012

Ahojte. Viem že väčšina je tu takých ktoré chcú bábätko ale nedarí sa im. Ja mám však asi opačný problém. Mám pocit že som tehotná čo by bolo asi fajn o takých 5 rokov ale teraz som ešte mladá, študujem a hlavne moji zásadoví rodičia 🙂 S priateľom som mala sex jeden deň po ovulácií ale nedokončil to do mňa. Viem že to bolo nezodpovedné ale tak viete keď to na vás príde nič nepomôže. Bolo to pred dvoma týždňami a dnes som to mala dostať. Stane sa že mi to mešká taký deň-dva a možno sa aj moc plaším. V poslednej dobe som však stále unavená, mám návaly hladu a všeliakých chutí, nejako čudne mi trávi a som omnoho citlivejšia. Na druhú stranu som tentokrát nemala typické príznaky pms ktoré mávam ako nafúknuté brucho, bolestivé prsia a hlavne taký ten pocit že ms je už na ceste. Test som si ešte nerobila lebo čakám ešte také dva dni a potom sa na to asi odhodlám. Ale ja sa bojím už len toho testu čo tam nájdem. Je šanca že som v tom alebo sa fakt ešte predčasne bojím?

sendy182
18. sep 2012

@pe_ta urob si test a potom sa ozvi 😲 .......lebo už je popolnoci a už ti mešká mrcha ☹

pocahonntas
19. sep 2012

nemusis byt vobec tehotna, psychika vie navodit vselijake stavy ci psychicke alebo fyzicke...hlavne sa nicoho neboj, vsetko je tak ako ma byt 🙂
tiez som sa bala podobne ako ty a uz som na sebe videla vsetky mozne priznaky, ale nakoniec nic z toho nebolo, je to preto, lebo sa moc bojis 🙂 tak sa trosku skludni a sprav si test, uvidis ako ti odlahne🙂

elen2
19. sep 2012

Treba si spravit test,alebo zajdi ku svojmu gynekologovi...A on ti presne povie.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli