Žeby to vyšlo? Bojím sa testovať, do ms mám ešte 5 dní

erika434
29. apr 2019

Ahojte. Týždeň po ovulacii ma začalo pichať v brušku, mierne bolesti ako pred MS. Plodné dni mávam 10 DC a celkovo mam 26dnovi cyklus. Prsia ma začali bolieť skôr ako obykle. Myslíte té to konečne vyšlo? Mam 5 dní do MŠ tak testovať ešte nechcem... Zároveň sa bojím sklamania... Už rok sa snažíme...

kukulienka83
29. apr 2019

Držím palce, šanca je určite!.. zistíš ale až keď otestujes... Najlepšie keď bude meškať ms, aby si sa zbytočne nevystresovala.

lucka12399
29. apr 2019

@erika434 ja som mala podobne priznaky a tehotna som bola 🙂 pockaj este a urob test.. drzim palce ..

andrejka159
29. apr 2019

@erika434 Nádej je vždy. Držím palce, aby si na teste našla vytúžene // 💚 mne test vyšiel už pár dní pred ms .. daj vedieť ✊🏻✊🏻✊🏻

frota3
30. apr 2019

Tak vies, sanca tu byt moze, no ked mas pred ms, tak to mozu byt kludne aj predmenstruacne syndrom. No vidim, ze by si babatko hrozne moc chcela, tak sa budem za teba modlit, aby ti to konecne vyslo

1radula1
30. apr 2019

@erika434 jasné šanca je, ale zavádzať ťa nechcem, možno máš len skôr príznaky MS, niečo sa mohlo trošku zmeniť za ten mesiac v tvojom tele, tak na prichádzajúcu menštruáciu to vplýva takto, hlavne sa upokoj, počkaj do MS ak bude meškať aspoň tri dni potom sa skús otestovať, držím palce a daj veideť ako to dopadlo 🙂))

erika434
autor
1. máj 2019

Jaj baby, dnes 2 dni do MS, bazalna klesla z 36,9 na 36,7. Prsia prestávajú bolieť len mam citlivé bradavky, mliečny výtok pretrváva, už ani brucho ma nebolí... Asi si myslíte že zbytočne stresujem, ale gynekologička mi povedala, že ak do mája nič, tak potom nieco vymyslime (vyšetrenie mňa aj manzela). Prežívam nočnú moru, tohto som sa v živote najviac bála, mať babetko je môj sen už od mala.... Musím to napísať aspoň sem vám, pri manželovi som plakala už dosť a nechcem ho stresovať...

kukulienka83
1. máj 2019

@erika434 hlavne kľud... Keď tak vás dr vyšetrí a budeš aspoň vedieť na com si. A ešte 2 dni... Nic nieje stratené..

alison11
3. máj 2019

@erika434 Ahoj tak ako?
U mňa je to tak,že mi už mešká a mám nepravidelné cykly od 28-33dc a dnes 34dc a bola som u gyn. keďže ms nikde a bodanie vo vaječníkoch prsia pobolievajú čo je umňa nezvyk len v tehotenstvách a zatiaľ na ms bolesti nikde a lekár prezrel a vraj vysoká sliznica aj test mi dal urobiť keďže moje negatívne,aj u neho negatívne vyšiel podľa mňa sa zadarilo 25.4. zo sexu takže je aj skoro na // .Dal mi Duphaston ešte na 5dní ktorí som začala brať v pondelok a potom po 14dňoch po Duphastone mám ísť na kontrolu ak nepríde ms. kúpila som si testy z tým,že o 5dní testnem keď doberiem Duphaston.Tiež mám strach že to bdue negatívne i keď by som sa tešila z //.

erika434
autor
3. máj 2019

No baby... Dnes to prišlo, menzes presný ako hodinky... Objednala som sa k Dr. a ideme to riešiť. Včera som si poplakala, dnes som bola u kamošky kadernícky a moc mi to pomohlo. Kaderníčka je najlepší psychológ 😊 pozitívom je, že mám cyklus pravidelný, bazalna teplota funguje, tak snáď nas stačí iba nejak postrcit aby to vyšlo. Čím viac o tom hovorím, tým mi je lepšie a zisťujem ze sme není sami co riesia že sa nedarí.... Najhoršie je dusiť v sebe neistotu. Takže ideme do boja o vytúžené bábätko. Amen

maja367
3. máj 2019

@alison11 ja som mala pekný 28 cyklus. Meškalo mi 5dni kŕče som mala aj prsia strašne boleli. Sliznica vysoko. A nakoniec som bola tehu. Test mi ukázal až na 10den ako mi meškalo

alison11
3. máj 2019

@maja367 No práve preto ešte čakám tých 5dní aby uplinulo 10dní od oplodnenia keďže viem kedy sme mali nechránení sex,tak musí odvtedy uplinúť 10dní.

maja367
3. máj 2019

@alison11 mne ukázalo až na 18 deň od oplodnenia

alexandra2468
4. máj 2019

@alison11 minimalne 10. Mne tiez ukazalo az 15dpo a aj to len neviditelnu ciarku. Poriadnu ciaru az tyzden po vynechani ms

alison11
4. máj 2019

@maja367
@alexandra2468 To závisí naozaj od vtedy kedy sa zavŕtal plod do sliznice a odtiaľ sa rátajú 10-14dní,dnes už mám bolesti ako na ms,takže čakám menezs skôr,keďže fakt neviemkedy bola ovulka a my sme mali sex len včase keď som už čakala pár dní do ms. Ja mám od začiatku nepravidelnú ms...a neplánujee bábo momentálne i keby bolo tak by sme nedali vzať keďže u mňa je zriedkavé že ostanem tehotná aj pri synoch som mala rizikové tehotenstvá a musela som na udržanie brať Duphaston a veľa odychovať z vyloženými nohami.Vlani som mala MA v 10tt netúžim si to zopakovať.Aj Bt mám nízku 36,42 .čiže škôr na ms.Pri tehotenstve som mala 36,9 a to som ani testovať nemusela som podľa bt hneď vedela keď sa mi v čase neprichádzajúcej ms dražla takto hore.

chcemradu
10. máj 2019

Ahojte, nechcem zakladať novu temu, skusim tu. 14.4 som mala menzes, od 19.4 do konca mesiaca sme mali kazdy den sex, bez ochrany. Chceme veľmi bábätko. Do menzesu mam 2 dni a vobec nemam ziadne príznaky ani na menzes, ani tehotenské. Myslíte, ze mozem spravit test? Ovulaciu som mala 28.4. Citila som bolesti aj hlien tomu nasvedčoval. Dakujem.

daniela2227
10. máj 2019

@chcemradu podľa mňa už test môžeš spravit

chcemradu
10. máj 2019

@daniela2227 dakujem. Bojim sa sklamania, ale aspon budem vedieť, na com som.

daniela2227
10. máj 2019

@chcemradu ten strach zo sklamania doverne poznám..tiež sa snažíme a zatiaľ to nejde a už som si povedala, že pred MS už nebudem testovat 😏 držím ti palce moc

diaalex
10. máj 2019

@chcemradu podľa mna počkaj do dňa MS 🙂 ja som robila keď mi meškali 3 dni... tiež sme veľmi chceli a bála som sa sklamania, že to opäť nevyšlo, tak preto som robila az par dni po 🙂

macko1007
17. máj 2019

@erika434 ahoj ja som robila 5dni pred ma vysiel jemnucky duch ,myslela som ze to je kanalik..robila som dnes a je vidno ciarku..ms ma dojst za 2dni a dufam ze ani nepride ..ty si ako na tom?

macko1007
17. máj 2019

@erika434 a ja mam 25dc a na 11dpo mi vysla ta viditelna ciarka

alison11
17. máj 2019

@macko1007 Jej Tíško Gratulujem 🙂

macko1007
17. máj 2019

@alison11 dakujem ☺️difam ms za 2dni nepride ako ma🤞

alison11
17. máj 2019

@macko1007 Ja Verím,že nepríde 🙂

chcemradu
17. máj 2019

😥 po tyzdni meškania som dnes dostala menzes. Nevadi. Verim, ze to najblizsie bude na 9 mesiacov 😊

macko1007
17. máj 2019

@alison11 ❤️

alison11
18. máj 2019

@macko1007 Super Gratulujem a držím palce aby pekne rástlo 🙂

macko1007
18. máj 2019

@alison11 dakujem☺️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre