Zlý alebo pozitívny test?

anonym4774
11. sep 2019

Ahojte. Chcem len radu pred tym ako začnem niečo važnejsie riešiť. Asi uz 5 mesiacov beriem hak. Menzes prisiel vzdy tak po 24 hodinach od kedy som zobrala poslednu tabletku z blistru. Teraz som poslednu mala v sobotu a menzes neprišiel. Tak som si spravila test len tak pre kontrolu. A nikdy sa mi nestalo ze by tam bola takato modra čiarka. Chcem len vediet ci mate podobne skusenosti ci ide o zlý test alebo len chybu z mojej strany.
Dakujem vopred.

anonym4774
autor
11. sep 2019
diewcatqoo
11. sep 2019

Negativny.. toto nie je kontrolna ciarka. Ak by bol pozitivny, ciarka by bola cervena a bola by vyssie.

bogierka
11. sep 2019

@anonym4774 jasne negativny test, to je mozno len nejake farbivo, mozno bol dlho namoceny, mne sa to tiez par x stalo, pozitivny by bol keby je taka ista ciarka cervena tam este jedna pri tej povodnej 🙂

anonym4774
autor
11. sep 2019

Tiez som si myslela. Len som chcela mat istotu.

eri444
11. sep 2019

Áno, test je negatívny. Druhá čiarka musí byť červená a vtedy to znamená, že si v tom. Držím palčeky 🙂

simbatko
12. sep 2019

Mozem sa pridat??Co myslite?Ďakujem

22reka22
16. sep 2019

Čo si myslite, som zmätena. Po čase sa mi takto zmenil test

simbatko
16. sep 2019

@22reka22 Tehotnaaaaa👍Gratulujem

22reka22
16. sep 2019

@simbatko no to by som bola velmi rada😊, dufam že budeš mať pravdu. Ďakujem za odpoveď

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre