Zmeny nálady, chuť na jedlo a bolesti v podbrušku

ladelaila
6. júl 2013

Ahojte, viem, ze je tu toho plno o tomto, precitala som vacsinu tem tykajucich sa tehotenstva, priznakov a podobne, ale predsa len....Mam 24 rokov a je sanca, ze som tehotna. Mam sialene zmeny nalad (najma k horsiemu), velmi prudke, potom ma uplne rozlutosti nejaka somarina, menzes mi meska tyzden, mam chut na jedlo vo velkom mnozstve (najma na to nezdravsie) a dnes rano ma zase len pri pomysleni na ranajky presla chut uplne...Na prsiach sa mi zacali robit modre zilky, no nie su vobec citlive, ale zase mam bolesti v podrusku, ako keby som mala dostat menzes, no nic. Je mi jasne, ze tu mi nikto nepovie ci som tehotna ( 😀 ). Testy som si robila dve (prvy ked mi meskal menzes dva dni, druhy o dalsie dva dni) a boli negativne. Citala som aj o vyvolavacke, ktoru mi moze pichnut lekar, no velmi ju nechcem, kedze by som dostala menzes priamo na dovolenke...Podla vasich skusenosti (tych co boli realne tehotne), mozem mat negativne testy aj ked som tehotna (skusit dalsi napr. ked mi bude meskat menzes 14 dni), ci ist rovno k lekarovi? Nie je to este skoro? Dakujem 🙂

krasneleto
6. júl 2013

@ladelaila neviem aky citlivy test si si robila, ale pri tyzdnovom meskani by mal ukazat aspon ducha... cize ak tehotna nie si, moze v tom byt nejaky iny zadrhel... isla by som na tvojom mieste k lekarovi

ladelaila
autor
6. júl 2013

a ako vyzera ten duch? velakrat som tu o tom citala, ale neviem to identifikovat

charlie1980
6. júl 2013

Kamoske sa takto prejavovala folikularna cysta. Zbehla by som k lekarovi, pretoze hociktory test by ti uz mal ukazat pozitivny, podla mojho nazoru.

ladelaila
autor
6. júl 2013

bol to mamatest 25

zuzi0911
7. júl 2013

Treba ist k dr...moze tam byt cysta,zapal...vysetri ta zobere krv mozno sa tehu z krvy potvrdi...drzim palce...

anuskaaprazko
7. júl 2013

Kludne mozes byt aj tehotna, hlavne ak mavas nepravidelnu menstruaciu. Ja som mala v case otehotnenia straaasne dlhy cyklus takze aj ked mi meskalo tak mi vlastne este nemeskalo a uz som bola tehotna ale testy negativne, potom som testovala az ovela neskor a neverila som vlastnym ociam 🙂 Drzim palce... Ale ako baby hovoria aj cysta to moze byt tak asi zajdi k doktorovi a budes mudrejsia... A teraz ti kolko meska? Vsak sprav este jeden test a uvidis

hviezdicka111
7. júl 2013

@ladelaila mne sa prvy krat ukazali dve ciarocky az 40DC 🙂 takze podla mna mozes 🙂 niekomu to proste na teste neukaze hned 🙂

monci8888
7. júl 2013

ja som zistila, ze som tehotna az v 3tom mesiaci, nakolko ziadne zmeny sa nekonali, menstruovala som uplne normalne a aj testy boli negativne... takze kludne mozes byt tehotna 😉

pocahonntas
9. júl 2013

@ladelaila a ani nemusis byt tehotna..ja mam toto tiez, priznaky uz pomaly kazdy mesiac (a to podotykam ze nechcem otehotniet) mam aj ja to co opisujes, je to asi len vykyv hormonov inak si to vysvetlit neviem...pokial ta nenapne z kavy alebo smradov tak je to asi ok :D

elinka84
23. aug 2013

@ladelaila ahoj, ako si nakoniec dopadla? Prišla mrcha alebo si tehu? 😅

ladelaila
autor
25. aug 2013

Prisla mrcha 😀 Z jednej strany aj dobre, lebo porodit dva mesiace pred statnicami by asi nebolo idealne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre