Zmiznutie druhej čiarky na teste

mimi2729
18. máj 2018

Tak ešte jeden príspevok odo mna.. teraz ráno som si robila test a v časti kde sa má spraviť druha čiarka .. som ju normálne videla . Niečo ako duch ale bola tam .. no keď sa test dokončil tak zmizla .. je to možné ????🙄som úplne zaskočená z tých testov

veronnica080
18. máj 2018

@mimi2729 Je to možné. No výsledok je ten, ktorý máš úplne na konci. Takže pravdepodobne si neni v tom

ivankalaco
18. máj 2018

@mimi2729 áno, je to možné..ale ak sa stratí, tak je test negatívny..

hennyinnsbruck
18. máj 2018

@mimi2729 ano je to mozne aj mne sa to stalo... A ako sa spominalo, vysledok je potom az na konci.

marseillefan
18. máj 2018

No na tej druhej čiarke niečo je, nejaká látka, ktorá s močom reaguje. A počas tej reakcie je možné že môže nabrať aj farebnosť, no ako sa tu už povedalo, dôležité je, čo sa ukáže na konci.

viellik
18. máj 2018

Je to možné. Ale keď tomu neveríš, tak si sprav ešte aj druhý testík

mijunik
18. máj 2018

@mimi2729 ale prezri si ten test aj teraz. Nechcem Ti dávať nádeje a s veľkou pravdepodobnosťou je to tak, ako Ti tu už napísali, ale mne (v marci r. 2005) tiež najprv vyšiel test negatívne, hodila som ho do koša a asi po hodine som ho len tak skontrolovala a bol na ňom slabučký duch. A v decembri v r. 2005 sme privítali našu Ľubku. ☺️ Možno to bola náhoda, ale vraj aj známej to presne tak vyšlo a tiež bola tehotná. Hehe, tak si teraz vyber, keď je to tak "jednoznačné".. . 🤗 Držím palce k želanému výsledku.

snazilka1983
18. máj 2018

Áno je pred týždňom som mala taký test. Najprv som sa riadne zľakla ale potom bol negatívny
😀

svadba30.maj
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimi2729
autor
5. jún 2018

@svadba30.maj dobrý deň , nie nebola 🙂🧘‍♀️

svadba30.maj
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martina2019
11. apr 2019

Ahojte baby. Zostala som zaskocena ked som si robila test a ukazalo mi toto... Co si myslite chybne som ho urobila? Ked ta ciarka je hrubsia? Alebo stretla ste sa s tym niektora? Velmi pekne Vam dakujem za Vase odpovede🙏🏻

janka_01
6. nov 2022

Mám rovnaký problem, po namočení sa ukázala na chvíľočku čiarka ale ešte v limite zmizla. Je to teda negatívny test? Kanálik ostal ale je biely.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre