Zvláštne pocity v podbrušku, citlivé prsia

lucy2103
18. mar 2013

Pred mesiacom som vysadila HAK, kt. som brala 1,5 roka, pretože mi nesadla a kedže som už ra menila povedala som dosť.. Od vtedy sme s priateľom mali nechránený styk. Po menštruácii sa spravil do mňa. no potom vyťahoval (viem, že je to nie je žiadna ochrana) Nedostavila sa mi menštruácia, aj keď mi meška krátko. Spravila som si dva testy, ktoré vyšli negatívne. Čítala som že v skorom štádiu tehotenstva, moč nemusí obsahovať také množstvo HCG, aby to test zachytil. Nemám ani žiadne pred menštruačné syndrómy, a to ma zvyklo bolieť v podbrušku a mala som dosť silné tlaky , no teraz nič. Mám také zvláštne pocity v podbrušku, a mám tú oblasť takú tvrdšiu a taktiež mám dosť citlivé prsia. Neviem či je to tým že som vysadila HAK, alebo to môže byť aj tým že som tehotná. Mám v pláne si urobiť ešte test ak mi do konca týždňa nepríde menštruácia, a ak ani potom nič a test sa ukáže negatívny chystám sa k lekárovi, ale zaujíma ma Vás názor a chcem vedieť či ste nejaká mali takéto pocity a bola ste tehotná. ´dakujem

trinitit35
18. mar 2013

@lucy2103 no,bolo to mozno trochu nerozumne ist na plno ale uz sa stalo.Test nemusi byt spolahlivy co sa uz u mnohych zien potvrdilo viackrat,viem ze tym som ta nepotesila ale je to tak co aj sama dobre vies.skus este pockat a ked nie radsej zajst k lekarovi a urobit krvne testy .Tento stav kludne moze byt ale aj sposobeny uzivat HAK pretoze telu nejaky cas trva kym sa zase obnovi hormonalna rovnovaj a vsetko sa vrati tak ako bolo povodne a to moze trvat aj par mesiacov.Kazdopadne by som uz ale neriskovala nechranenym stykom

lucy2103
autor
18. mar 2013

Mňa aj priateľa by určite nemrzelo keby naozaj som tehotná, len sme chceli najskôr svadbu a potom. Len som z toho dosť nervózna a chcem zmeniť môjho gynekológa, len ten momentálne neberie nové pacientky tak čakám, pretože s tým pôvodným nemám dobrú skúsenosť. Ale ďakujem za odpoveď 🙂

nibiru
18. mar 2013

testy spolahlive su na 99% len nie každa žena otehotnie v rovnaky den,ma rovnaky čas kym sa vajko uhniezdi tam sa to pohybuje 5-11 dní a až po zahniezdeni sa produkuje HCG to je az cca na 3 den dost vysoke na zachytenie testu, každej hcg inak stupa no cca 16-18 dni od potvrdenej ovulacie tehotenstvo ukaže každy test.ono nespolahlive su ak sa robia velmi skoro.

piacere
18. mar 2013

nemusi ist automatickupy o tehotenstvo, mozno ti vdaka hak vobec nenabehol cyklus a preto mrcha "meska"

lucy2103
autor
18. mar 2013

Len prvý krát keď som vysadila HAK a zmenila na novú, medzi tým prešlo 10 mesiacov, tak mi všetko klapalo ako malo, tú prvú som tiež brala rok, tak to porovnávam aj s tým. A taktiež som pár mesiacov na začiatku vzťahu HAK nebrala a nemali sme ochranu, a tiež klapalo všetko tak ako malo, tak preto som asi trošku nervózna Ale ďakujem za reakcie. Uvidím čo sa ako vyvinie 🙂 ale určite nebudeme s priateľom sklamaní ak menštruácia mešká vďaka miminu 🙂

jasminetea
18. mar 2013

Ahojte chcela by som radu, nenasla som vhodnu temu, tak to pridavam sem, dufam to autorke temy nevadi 🙂 stalo sa niektorym mamickam, ze v skorom stadiu tehotenstva vas zacal boliet viac jeden prsnik??oba su citlive, ale ten pravy bolii ooooovela viac 😖 stretli ste sa s tym niekto??? dakujem

romanamalarova
17. jan 2020

Zdravim😊 Ja a mpj manžel sa snažime o dueťatko uz 7 mesiacou každy druhy deň mame sex a nič 😕 pred 2 mesiacmi som mala menštruaciu 2×v jednom mesiaci a potom v novom mesiaci opeť ... kupila som si aj test ale mala som ho negativny 😕 velmi chceme babätko poprosim o radu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre