Zvláštny menzes a padanie vlasov

alex186
29. júl 2017

Ahoj Děvčata poradíte mi.. Poslední Ms jsem měla 27.6 začátek Ovulky 8.7 a Konec 12.7 v té době jsem měla s manželem přerušovaný styk,který praktikujeme už 2 roky ...cyklus mám po 28 dnech ...Menstruace se měla dostavit 25.7 a místo ní se dostavil růžový výtok s bolestmi jako při Ms.26.7 ráno se dostavilo silnější špinění též růžové a v něm občas načervenalý hlen 27.7 už špinění ustávalo až do večera úplně zmizelo a ráno 28.7 se znovu dostavilo ale už úplně zanedbatelné množství..test jsem si dělala a nějak se mi nezdá .. foto přiložím. Dnes jsem měla takové zvláštní křeče v podbřišku ,tak jsem si lehla a přešly, dále mě hrozně začaly padat vlasy..na prsou se mi rozšířily dvorce takové fleky a jsou plnější jinak nijak zvlášť nebolí

stepanka274
29. júl 2017

No ja tam nic nevidim, ale urob si ho zajtra znovu, lebo je niecim zvlastny tento test.

alex186
autor
29. júl 2017

Je tam slabý duch .. neměl by být už silnější? Přikládám foto v negativu

alex186
autor
29. júl 2017

Je možné těhotenství ?

lulu369
29. júl 2017

@alex186 ahoj, všetko je možné...počkaj pár dní a test urob znova😉 ale tehu môžeš byť.
Synčeka som prestala kojit 3.1., prvá menštruácia po pôrode prišla 25.1. (počas kojenia som menzes nemala), na Tom by nebolo nič zvláštne, len v tomto čase som už bola tehotná s mladšou dcérkou

xxxxxnnnnn
29. júl 2017

Ahoj, prosím vlož príspevok do už existujúcej diskusie https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/som-tehotna-52/

erickatt
29. júl 2017

@alex186 no holka, si v tom

alex186
autor
29. júl 2017

@erickatt myslíš.docela mě vyděsilo to špinění místo MS..

erickatt
30. júl 2017

@alex186 urob si ešte rano test

erickatt
30. júl 2017

@alex186 byvala kolegyňa 15 rokov fungovali na prerusovanom. A potom bum.. chlap ako hora z toho 😁

alex186
autor
2. aug 2017

Tak holky já vám nevím test slaboulinky duch beru jako negativní ,ale přidaly se mi závratě bolest nohou a příšerné pálení žáhy úplně po všem co sním.jinak se mi snížil krevní tlak a ubírám na váze.

alex186
autor
2. aug 2017
alex186
autor
2. aug 2017

Holky od rána zesílil,tak uvidíme

alex186
autor
2. aug 2017
mm2008
2. aug 2017

no ja som asi slepá ale ja vidím iba jednu čiarku. ak sú dve tak sorry, ale druhú vôbec nevidím ani tieň ani nič...po štyroch dňoch (ak dobre počítam) medzi testami ak si tehotná tak by si mala už mať silnejšiu čiarku... a dokonca už aj pri meškajúcej menštruácii..ale možno to ešte len príde.

alex186
autor
2. aug 2017

Já menstruaci měla ale jen špinění 😊 hodně slabé . převládal růžový výtok...dvě děti už mám u dcerky jsem měla v 6tt dálnici a u syna v 7tt negativni ,ukázal mi to test až v 8+6 takového silnějšího ducha, ze jsem.na gynde na řeknou kroutily hlavou .ale já to věděla od 4 tt že v omezeném prostě jsem. tak uvidíme.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre