Zvýšená bazálna teplota a bolesti hlavy. Som tehotná?

valika2310
6. sep 2020

Ahoj te baby chcela by som spýtať. Už tri dní mám zvýšenú bazalnu teplotu 37,3. Bolesti hlavy a nadrapovanie už keď ráno stanem. A tie chute včera napríklad som jedla chcela zo sirom a z nutelou 🤦‍♀️mrcha ma dôjsť za dva dni. Som stále unavená. Mam žltý výtok. Baby prosím poraďte. A mam hnedý pásik na bruchu taky slabucky ale je tam!

ayanamirei
6. sep 2020

@valika2310 uz nemam na co reagovat, mas PMS a/alebo slaby zapal a upinas sa na neexistujuce priznaky, ktore tak skoro nemozu uz len cisto z fyzickych moznosti byt (vsetky priznaky su viazane na hladinu HCG)

noemikatka
6. sep 2020

@valika2310 myslim ze slabo zltkasty vytok je v pohode a nie je to žiaden zapal ani nic podobné mavam ho tiez pred ms ✊😊

jaskolka
6. sep 2020

Myslím ze oveľa lepšie a ľahšie ako tu sa dotazovat, presviedčať a vypytovať bude, ak si kúpiš test,ocikas ho, keď ti bude meškať menzes a uvidíš, na čom si. Priznaky, aké máš sú tak nešpecificke, že môžu znacit aj x iných veci

sandra118
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikaszabova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
amelia000
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
korunka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
amelia000
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
valika2310
autor
9. sep 2020
valika2310
autor
9. sep 2020

Čo myslíte baby?

xjakubikovak
9. sep 2020

@valika2310 myslim.ze je to uplne jasne. Gratulujem🙂

noemikatka
9. sep 2020

@valika2310 gratulujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre