50 drepov pre 4 ročné deti ako trest v športovom time

lalota
23. okt 2018

Chcem sa Vás spýtať na Váš názor - je úmerný počet 50 drepov ako trest pre 4 ročné deti po hodine tréningu napr. za to že ležali chvíľku na zemi? Pýtam sa len na úmrtnosť vzhľadom na vek. Ďakujem za Váš názor. Prípadne koľko drepov je v učebných osnov ach pre deti na 1 stupni, rsp. 2.stupni - to si už porovnám. Dakujem

hiro
24. okt 2018

Nasi urobia denne zo 1800 drepov a keby som im povedal tak ich dokazu robit od rana do vecera a este aj na posteli by cvicili a skakali :D

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marissenka
24. okt 2018

Chod sa sťažovať...50 drepov pre tak malé dieťa?veď to je choré...koza blbá!ešte aj ostatným rodičom by som dala pekne vedieť ,čo je to za trénerku😤😡

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jana_eyre
24. okt 2018

@hiro predpokladam ale ze 1800drepov neurobia za trest, ze si chvilu polezali 😏

moje decka sa tiez radi a stale hybu, ale davat taketo tresty mi pride dost cez..

viliama
24. okt 2018

Určite to nie je správne. Ani primerané veku.

sissy27
24. okt 2018

@lalota poprosila by som trénerku, nech mi ukáže ako sa robí 50 poctivých drepov hneď tu a teraz, najlepšie v čase pod 1minútu, nech sa zbytočne nezdržujete a dala by som dieťa na iný krúžok / k inej trénerke.
A len tak zo zaujímavosti, ostatným rodičom to príde ok?

sandri
24. okt 2018

syn chodil ako 4 rocny na tanecnu. Vrcholny trest zo strany trenera bolo dat dieta na par minut (asi tak 2 min) klacat do kuta. A tomu predchadzalo milion napomenuti, ku klacaniu sa uchyloval uz z cisteho zufalstva, ked nic nepomahalo. Keby dal synovi robit 50 drepov, tak ho odtial okamzite vezmem prec. A k tomu klacaniu - urobil to za cely rok 2x po sebe a nasledne sa stacilo chlapcom vyhrazat - dobre si rozmysleli ci budu davat pozor alebo radsej klacat v kute. Inak najvacsim trestom pre nich bolo, ze im trener na konci treningu netlapol po ruke a nepovedal "dobra praca". Pre mojho syna to bola velka motivacia sa na dalsi raz viac sustredit.

reklamka
24. okt 2018

u nas na futbale dava trener robit 5 rocnym 3 drepy ked uz fakt vymyslaju, ale 50? 😨😠

luxus10
24. okt 2018

cele zle!!!!

ako sa vobec niekto pri organizovanej cinnosti opovazuje trestat 4 r deti?

myslim si, ze tak male deti maju co robit aby vobec 1 h udrzali pozornost, a nie ich trestat za to ze si lahnu na zem, dieta ked je unavene, prirodzene si ulavi lahnutim, ked chcela mohla ich radsej motivovat nie trestat....

chore hlavy....ako tam dieta ma chciet potom chodit?

to su cudne trenerky....sama seba asi nenavidi....

mam jednu znamu, co behava maratony, stara dievka z presvedcenia, a spomenula som si ako ma raz zaskocilo, ked mi hovorila, ze v nedelu na obed zjedla viac ako mala, a tak za TREST isla behat na pol hodku do parku !!!! a to uz mala vtedy viac ako 50 r.a hovorila to s takym patosom a presvedcenim, jej to prislo uplne adekvatne, mne totalne scestne....ona sa tiez angazuje v akejsi atletickej organizacii....tito ludia nevidia realny svet, leda ak ce slepu disciplinu a vykony....

behat chodim pre radost , nie za trest...

katyd
24. okt 2018

@lalota Netreba z toho robiť vedu si myslím, dieťa v tako veku počas dňa urobí toľko pohybov, skokov, drepov a to len počas hier, že my dospelí sa na to možeme len pozerať, veď dieťa je nezastaviteľné celý deň, takže ten trest s drepmi jej nemohol nijak ublížiť, hlava ju bolela z toho, že to mala príkazom, tak bola nahnevaná. Iná vec je, že také malé deti sa majú trénovať tak, aby mali z toho radosť, ale keď tam už nechodí, tak je to už aj tak jedno, chcela so Ťa len upokojiť, že sa jej nič nestalo z toho 🙂.

dzina007
24. okt 2018

Nasi na karate 3r a 5r ked nepocuvaju musia stat v kute. 😀

reklamka
24. okt 2018

@katyd - no ano, deti maju strasne vela pohybu cely den, ale tiez maju aj svoje fyzicke limity... aj na nich je niekedy nieco privela...

andrejka1974
24. okt 2018

Tak to naozaj nie je normálne moja chodí na karate už pár rokov a nikdy tam tréner nikomu nedal trest 50 drepov oni majú aj tak dosť kondičné ho cvičenia a majú rešpekt pred trénerom stačí aby zapískal a všetci vedia čo majú robiť a dáva im priestor aj počas tréningu na oddych na pitie a po behanie si po telocvični bud rada ze si ju od tial zobrala

lenqua_12325
24. okt 2018

Fuj ženy, normalne som na*rata. Však moja dcéra bude mať 4 za chvíľku. Preboha veď nedávno tie decká prestali nosiť plienky, maju sa hrať, behať, Blaznit ale toto? Prosím vás!!! Riešte to. Aspoň pre tie ostatné deti keď už vaše tam nechodí.

haanovajana
25. okt 2018

@lalota toto by som nedovolila 50 drepov.