Vrecúšková výmena 5-6 ročné deti - príprava do školy

kajka18
4. máj 2016

Ahoj dievcata, kedze mam od septembra doma predskolacku, rada by som urobila vymenu s tematikou cisla a abeceda 😉

Pocet mamiciek by bol max.14.
Kazda by dala do 10.5. 2 navrhy na abecedu a 2 navrhy na cisla.
Koniec vymeny by bol koniec JUNA (nech mame cez prazdniny nieco pre deti).

Kto sa prida? 😉

kajka18
autor
6. máj 2016

V "rozhodovacej" faze zatial @vampgirl, @mimamijami a @stagi 😉

alfonzo
6. máj 2016

@fada
@tomaskovamaminka
Baby, poďte. Ste šikovné, to zvládnete ; )

alfonzo
6. máj 2016

@janamt Nechceš to skúsiť?

janamt
6. máj 2016

@alfonzo Si zlatá, že si si na mňa spomenula, ale teraz mám fakt veľa práce predajom aktivít. Ak by som sa do niečoho takéhoto raz zapojila, chcela by som spraviť niečo super, nie len zalaminovať kartičky, ale nápady na niečo super s písmenkami ani číslami zatiaľ nemám, dcérku to ešte nezaujíma.

extra
6. máj 2016

Ahojte, posielam svoje priebežné návrhy🙂

extra
6. máj 2016
extra
6. máj 2016

..a ešte🙂

extra
6. máj 2016

..čísla...

extra
6. máj 2016

..čísla 2...

extra
6. máj 2016

...čísla 3🙂

hutyna
6. máj 2016

@kajka18
Dakujem, zial nepridam sa

maxa30
6. máj 2016

Dievčatá, už máme v návrhoch viacero aktivít typu prikladanie nejakého počtu niečoho (pom pom, gombíky, guličiek atď) k číslam. Bola by som za to aby sa už tento typ aktivít ďalej neponúkal, hľadajme aj nejaké iné, rôznorodejšie, nech to nie je všetko na jedno kopyto. Pridávam nejaké ďalšie, ak by sa Vám páčili, môžete si ich zobrať do svojej ponuky.

gabika5
6. máj 2016

Počítanie

gabika5
6. máj 2016
fada
6. máj 2016

@alfonzo ahoj, to si uz netrufnem, kedze su v tom istom termine a mame robit kadej maminke po 2 aktivitky a predpokladam, ze nakoniec sa budu vyrabat vsetky 4 aktivity, lebo si maminky povyberaju rozne a to je dost narocne, takze radsej nie. ale dakujem, ze si si na mna spomenula 🙂.

tomaskovamaminka
6. máj 2016

@alfonzo Vdaka, tiez radsej ostanem pri jednej vymene. Ale som zvedava, co budes vyrabat🙂

alfonzo
6. máj 2016

@tomaskovamaminka moje návrhy sú tajné aj pre mňa 🙂

kajka18
autor
6. máj 2016

@evikukeba 🙂

mimamijami
6. máj 2016

@kajka18 ja sa stale neviem rozhodnut, je to lakave, fakt ale neviem, ci to zvladnem... 🙂

kajka18
autor
6. máj 2016

@mimamijami no ako myslis, tlacit na teba nechcem 🙂 ale vsak jednu temu mame v skupinach spolocnu, takze navrhy mozes mat rovnake... si sikulka, viem, ze tvoje vytvory budu super 😉

maxa30
6. máj 2016

@alfonzo A niečo podľa originál monte pomôcok by sa ti nezdalo? Na to si odborník. (perlové schody, stovková tabuľka, zlomky či to je nuda?)

pastelka13
6. máj 2016

Ahojte, posielam predbežné návrhy ...

1. Pohybová aktivita - abeceda
2. Veľkonočná abeceda
3. Pexeso - abeceda
4. Gaštany - čísla
5. Číslo + priradenie dominovej kocky
6. Číselný rad + ukladanie kamienkov
7.Hodiny

flower85
6. máj 2016

Dakujem za pozvanie, ale neviem ci by som stihala - porozmyslam nad navrhmi a ak na nieco pridem, tak sa pridam. V kazdom pripade, nech Vam to super vyjde 😉

flower85
6. máj 2016

este by som sa chcela opytat, bude sa robit 1 aktivita alebo 1 na cisla a 1 na pismena?

kajka18
autor
6. máj 2016

@flower85 ahoj... bola by som rada, keby nakoniec kazda vyrabala jednu abecedu a jedny cisla 🙂 samozrejme osobne dohody mozu byt, keby niekto bol ochotny pre niekoho vyrobit napr. len 2 abecedy...

mimca20
6. máj 2016

@kajka18 Len informativne, zatial nezavazne, pokial pondelok doobeda premyslim ci mam sa s cim zapojit k vam, tak sa rada pridam ak bude s cim 🙂. Zajtra idem mimo net a v nedelu som spet. Urcite napisem ci na 100% sa pridam alebo nie.

flower85
6. máj 2016

@kajka18 Dakujem za rychlu odpoved! 🙂 to by som asi nestihla, kebyze nahodou mi napadnu 2+2 navrhy, ktore by som stihala zrealizovat, tak dam vediet do nedele...

kajka18
autor
7. máj 2016

@flower85
@mimca20
@mimamijami
@evikukeba

Nieco pre inspiraciu 🙂

mimca20
7. máj 2016

@kajka18 Ja som teraz prerabala cesku verziu (parada dalo sa to spravit vo worde) ze mas 8 zvierata kreslene pod nimi nazov (krava, koza, pes) pod tym volne stvorce kolko pismen ma slovo. A dieta pripina drevene stipce s pismenkami na spravne miesto. Odfotim to v pondelok. A na matematiku by som vyrobila filcove pocitadlo do 10, este stiham tu hodit fotku co som vyrabala pre mojich chlapcov.

mimca20
7. máj 2016

@kajka18 Z cisiel by som vyrobila ak tak taketo filcove pocitadlo kazdej jednej, rucne si to viem pekne obsit aj uchytit tie tenulinke gumicky (tie si budem musiet kupit) nerozpadne sa to 🙂